Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

mojalili
5. nov 2009

Dievcata, ja mam taaaaaku obr nadchu 😢 , schytala som to od mojej dcerky☹. AJ krk ma trocha boli, ale ta nadcha je hrozna. Snad to neublizi babatku ☹

dydynka
autor
5. nov 2009

ahojte kocky,,ja som sa vobec nevyspala dobre,,,je mi nejak divne zle a mam chut na zmrzku ale drahy mi ju nece ist kupit :D

mojalili
5. nov 2009

Dydynka, hm...zmrzka....mnam🙂 JA mam teraz take vycitky...vela som sa najedla. Aj ked si poviem CICA NEZER...ale neda sa mi, ked davam krpcovi jest (mojej dcere doma). 😒 teraz mi je zle☹ Dnes sa mi svokra cudovala, ze mam take brucho ake mam...ako keby som to ja zastavila🙂

dydynka
autor
5. nov 2009

he no mne uz zacinaju asi tie chute,,vela som dneska nejedla bo som sa dobre necitila ale chute mam na hocico :D hlavne takto vecer :D

jaruska8
5. nov 2009

😉 Dydynka, ty si kedy mala poslednú MS??? Ja sa cítim stále hladná zase. 😉

nina88
6. nov 2009

Ahojte... 🙂

dydynka
autor
6. nov 2009

naposledy som ju mala 17 septembra....

ahoj nina vitaj

sarinka23
6. nov 2009

Ahojte baby ako sa dnes mate???

nikuska.m.
6. nov 2009

Ahojte dievcata🙂 tak aj ja sa k vam pridavam medzi zaciatocnicky.drzim palce 😉

dydynka
autor
6. nov 2009

sarinka ja sa mam dneska nejak zle,,,je mi tak dist divne,,,dost zle,, 😠 ☹

simusska
6. nov 2009

dydynka na chvilku si na to budes musiet zvyknut ze ti bude zle:( ale to prejde...neboj!

dydynka
autor
6. nov 2009

simuska vidim ze mame vybrate rovnake mena :D no len je to niekedy neznesitelne :(

simusska
6. nov 2009

ja viem ale zvladnes to ....urcite...ja som si vzdy povedala, ze ked to uz zvladlo tolko vela zien tak musim aj ja🙂 a preslo to len na to nemysli a skus sa nejak zamestnat

dydynka
autor
6. nov 2009

aj by som si este pospala ale byvam v bytovke a nad nami prerabaju byt a vrtaju tak sa tu ani spat neda :( uz akosi nemam ani chut do jedla :(

simusska
6. nov 2009

ja som na uplnom zaciatku tehotenstva pribrala a potom okolo 8tt mi bolo tak zle ze som schudla a vazila som este menej ako predtym....ale teraz uz jem vsetko co vidim a potom mi je aj zle od zaludka ale co uz...

dydynka
autor
6. nov 2009

ja aj som hladna ale nemam nanic chut,,tak sa musim donutit nieco zjest aby som vobec nieco zjedla,,este som nevracala ale napina ma dost,,

simusska
6. nov 2009

ja som nezvracala len som mala neskutocny odpor k jedlu a nemala som na nic chut...a co tesis sa na malicke? Ja som jedna z tych mladsich buducich mamiciek tak mi trosku trvalo kym som si vôbec uvedomila co sa vlastne deje!

dydynka
autor
6. nov 2009

no ja mam iba 19 takze tiez niesom nejak extra stara :D a hej tesime sa velmi na malinke,,a frajer tusim este viac ako ja :D snazili sme sa o neho 5 mesiacov tak som rada ze sa to konecne podarilo...

simusska
6. nov 2009

ja mam tiez len 19 ale my sme sa s priatelom nesnazili chceli sme este studovat...tiez je taky stary ako ja no sme spolu uz 3 roky tak to vsetci vzali ok🙂 a uz sme manzelia a na malinku sa strasne tesime🙂

dydynka
autor
6. nov 2009

no my manzelia este nejsme a asi tak skoro ani neceme,,no moj frajer ma 29 takze rovnako stary nejsme ale aspom viem ze sa o nas postrara.. :D inak co ti robi na poradni? bo v decembri idem uz na prvu poradnu a neviem co ma caka,,

simusska
6. nov 2009

hm tak v decembri ti asi urobi ult. co sa robi medzi 10 - 14 tt a medzi ultrazvukmi mi v poradni len ohmatal brusko, opytal sa ako sa citim a tak...a sestricka ti stale bude merat tlak, vazit ta a kontrolovat moc...

dydynka
autor
6. nov 2009

to mi bude este robit ten ultrazvuk z vnutra? a to si mam hned doniest moc ked mi nic take nehovorili? bo az vtedy mi daju vlastne tu tehotensku knizku

simusska
6. nov 2009

tak este nenos moc ked ti sestricka nevravela ...bude ti teraz este robit ult z vnutra a az ten v 20 - 24 tt bude uz normalny po brusku....ja ten z vnutra neznasam ale musela som vydrzat
to ti teraz bude vlastne len merat aky je drobec velky a ci ma srdiecko

dydynka
autor
6. nov 2009

mno to mi robil pred vcerom,,male ma 4mm a sridiecko sme videli ako pracuje :d kedy ti zacalo rast brusko?

simusska
6. nov 2009

len nedavno mozno okolo 17 tt...aj teraz ho mam take mensie....moja malicka sa viac opiera o rebra...mam ju viac dnu...ale vsetko je ok...moja mala v 10 tt 29 mm a teraz ma okolo 27cm

dydynka
autor
6. nov 2009

no ok ja sa zachvilu vratim len musim ist zo psom von a kupit si nieco do obchodu na papanie,,,

simusska
6. nov 2009

ok...aj ja idem asi trosku von

mojalili
6. nov 2009

Ahojte kočky,Dydynka a Simusska, je super, ze si to tak pekne uzivate, ked ste take mlade.
JA dnes len lezim, mam taku strasnbu nadchu a bolesti v hrdle, hlavu mam ako bambus, ani nemam cas mysliet na zajtrajsko, ked mi lekar oznami, ako som na tom...
Mne je zle ked nejem, a zle mi je ked sa najem...tak neviem co potom... 😠

simusska
6. nov 2009

aj ja som chora..uz zopar dni a snazim sa liecit teplymi cajmi....no nepomaha to nejak...ty mas nieco z lekarne?

mojalili
6. nov 2009

ani nie, len som mala doma homeopatika Coryzalia, ktore su na nadchu....uvidim, ci pomozu...a manzel mi kupi Sinupret kvapky, ktore su v tehotenstve povolene a hlavne su na hlieny, uvolnovanie....bojim sa uzivat lieky...