Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

dydynka
autor
6. jan 2010

ahojte tehulky,,ako sa mate?ja celkom fajn,,,len by som stale spala,,,zajtra idem na poradnu tak vam potom dam vediet ako som dopadla,,, 😉

pepppe
6. jan 2010

ahojky,co uz sa tesis zajtra n aporadnu??HM,,a kde mas fotky bruska

mojalili
6. jan 2010

Jejda kočky, ja som uz pomaly v 5. mesiaci, a myslim si, ze druhym trimestrom sa mi moje nevolnosti od zaludka zacali. Ako mi bolo dobre v 1. trimestri ,tak mi je stale zle teraz, na odpadnutie, bolesti hlavy, migreny, zaludok mam stale prevrateny.

Bola som u ocneho lekara, povedal mi, ze moje migreny mozem mat zo zapalu ocnych spojiviek a musim uz nastalo nosit okuliare do dialky, ktore mi upravil proti bolesti hlavy...dal mi 2 kvapky do oci....ale az teraz som si uvedomila,ze som mu nepovedala, ze som tehotna,.
Myslela som si, ze je to na mne dooooost vidiet (co by si aj slepy vsimol). 😒 NA kvapkach je napisane " kvapky CIPLOX je vhodne pocas tehotenstva podavat iba vtedy, ak prinos pre matku prevysi riziko pre plod ..." no co by ste si o tom mysleli?
Tak trpim a zajtra letim opet k ocnemu, aby mi potvrdil, ze vedel o tehotenstve a kvapky su neskodne.... ☹ ☹ ☹

dydynka
autor
6. jan 2010

no hej tesim sa,,no mam novy notebook tak musim prist ako nato 😀 ale zajtra sa stym pohram,,aj si odfotim veci co uz mam pre male,,aj ked je toho malo 😒

pepppe
6. jan 2010

ale uz si si nieco pokupila a co takeho?ja este nie,bo cakam na vyplatu a stale neviem ci sa este teraz odhodlam si nieco kupit,mozno po druhej poradni

dydynka
autor
6. jan 2010

no ja som nieco dostala na vianoce a nieco som si kupila,,,ale je toho fakt minimum,,neviem preco ale stale sa bojim kupovat veci pre male,,

vefi89
6. jan 2010

babeny, nechcem sa k vám miešať, ale ohľadne toho oblečka, ja som kupovala až po sone, keď som videla ručičky a nožičky 😉

dydynka
autor
6. jan 2010

az si nebudem uplne ista ze je vsetko tak ako ma byt tak zatial nic nekupujem,,,

pepppe
6. jan 2010

noo vsak preto este nekupujem,a to kedy budem vediet ze to ma rucicky ??v ktorom tt?

lutsine
6. jan 2010

fakt kedy vidno rucicky a nozicky?

romini
7. jan 2010

caute babule ja som bola v utorok v ruzinove na pohotovosti bolelo ma brusko tak
som radsej isla k dr. a vysetroval ma super doktor a som v 15 tt a povedal mi ze cakame chlapca.
videla som aj rucicky aj nozicky aj srdiecko sme poculi byt. a vazi 79,9 g

lutsine
7. jan 2010

Tak blahozelame Romini.

pepppe
7. jan 2010

romini to je super novinka,,,takze uz vies,ze budes mat chlapca🙂) a ako ta vysetoval,este zo spodu?

lutsine
7. jan 2010

Aj vy chodite cikat tak 3 krat za noc? Mna to nebavi,stale sa zobudzat,vobec sa nevyspim.... ☹ a rano mam stale zlu naladu, napina ma na zvracanie,ale nastastie ide zo mna len sama voda,kedze vacsinou rano som stale nalacno. A vsetko mi smrdi.

pepppe
7. jan 2010

noo ja som za tuto noc bola tri krat,,tolko sa ani mne vstavat s postele nechce,ale co uz,ked musim 🙂 neboj to prejde vsetko mna uz druhy den hlava boli

mojalili
7. jan 2010

Ja tiez chodim aj 3x za noc cikat, je to neprijemne, ale co uz narobime.

Ja dufam, ze moje problemy s bolestami hlavy som vyriesila, lekar mi dal kvapky na zapal ocnych spojiviek a musim nosit okuliare po cely den 😒 . Ale dufam,ze uz take bolesti hlavy nebudu.
ROMINI GRATULUJEM K ZISTENIU POHLAVIA - my ideme zajtra...

krish
7. jan 2010

ahojte babule. mozem sa k vam pridat? som tiez na zaciatku tehu, je to moje 1. tehulkovanie (teda 2.ale to 1. nedopadlo dobre) a chcem sa spytat ci ste boli uz na 3D? ja som dnes presne 12tt+0 co je vlastne zaciatok 13teho tyzdna, vsak? mam v tom trosku chaozz 😅 a na 3D ma objednali o tyzdnen čo budem 13tt+0 cize 14ty tyzden. a este by som sa chcela poradit. gyndos na poradni mi nameral NT v 11tt+5 hodnotu 2,9 co sa mi zda dost vela. co myslite? 😒

dydynka
autor
7. jan 2010

ahojte baby,,tak prave som sa vratila s poradne,,,bohuzial mi nerobil ultrazvuk a ja som sa tak tesila ☹ zajtra rano idem na krv,,,ale dala som si nove foto do albumu,,, 😀

lutsine
7. jan 2010

Ahoj Dydy, pozerala som na fotky, no vidno uz ten rozdiel. Krasne brusko🙂

dydynka
autor
7. jan 2010

dakujem lustine,,,len ma mrzi ze som dneska nevidela babo ☹

krish
7. jan 2010

dydynka a co ti robil ked nerobil ultrazvuk? mne vzdy robi sono aj som sa pytala ci to bude robit na kazdej poradni a on ze ano.

dydynka
autor
7. jan 2010

no iba meral akciu srdiecka,,,,

krish
7. jan 2010

no ja vzdy ked pridem do poradne co mam raz za mesiac tak dam sestricke skumavku s mocom ona mi odmeria tlak a odoberie krv, potom mi povie ze sa mam ist pripravit na vysetrenie, lekar ma vysetri zo spodu a potom spravi ultrazvuk, obleciem sa a nasleduje pokec s gyndosom co a ako. a takto je to stale dookola.

dydynka
autor
7. jan 2010

no aj ja som to tak mala ale dneska bez ultrazvuku,,,a na krv idem zajtra rano

krish
7. jan 2010

mna naposledy vystrasil tak mam take zmiesane pocity a strach. nameral mi NT 2,9 a povedal ze v mojom tt je to normalne do 2,5 ale ze este pockame na vysledky krvi ☹ sa zblaznim dovtedy

dydynka
autor
7. jan 2010

no mna tiez raz vystrasil a poslala ma na kramare na ultrazvuk,,,,ale nastastie to dopadlo dobre,,,,

krish
7. jan 2010

mna neposlal nikde ja som sa sama objednala na 3D snad tam uvidime nieco viac.

dydynka
autor
7. jan 2010

zato sa aj plati?za 3D?

krish
7. jan 2010

my ideme na Zahradnicku do BA a tam sa plati za maly UTZ 16,60e

krish
7. jan 2010

Gin-Fiv sa to vola