Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

krish
11. jan 2010

dydynka no ale cez vikend jej asi budes musiet zavolat lebo vtedy ma zatvorene. ale ona byva hned vedla takze asi nebude problem.

dydynka
autor
11. jan 2010

no tak cez tyzden,,musim prehovorit draheho,,ved on to bude platit 😀

pepppe
11. jan 2010

avila,ale teraz to uz neni akcne veruze...robim predavacku v jednom centre,, 😉

krish
11. jan 2010

dydynka ooooo to moj drahy je taky ze tu mas peniaze a chod si kupit. tak som vzala maminu nech mi aj ona poradi.

dydynka
autor
11. jan 2010

no vies auto do bratislavy mi neda tak ide somnou a soferuje on,,,

elko69
11. jan 2010

baby tak vy sa nedate teda zaockovat proti chripke??ja sa asi opytam gyndu co n ato hovori ci sa dat alebo nie...lebo uz som bola chora,v poslednej dobe mam imunitu uplne slabu tak preto nad tym rozmyslam...

krish
11. jan 2010

elko ja sa nedavam ockovat a proti prasacej uz duplom nie.

elko69
11. jan 2010

ale preco?je tam nejake riziko??

dydynka
autor
11. jan 2010

elko nad tou inekciou ani nerozmyslaj,,,v tej inekcii je viac hnusu ako vo vzduchu,,,,tie inekcie ti iba chorobu privedu,,,ja si ziadnu inekciu nebudem davat,,,

pepppe
11. jan 2010

elko ani ja,ako musim si zaklopkat malo som ja chora,cize si myslim ,ze je to zbytocne,cize ja tiez ee

mywiel
11. jan 2010

elko ta vakcina obsahuje aj ortut co je pre babatko toxické a velmi nebezpecné. Ja som sa pytala dokiho a poveda ze nech nepanikarim ze v ziadnom pripade sa tehotné neockuju ani normalnymi vakcinami proti beznej chripke nie to este touto, nedaj sa nahovorit, aj by som sa viac bala vakciny ako chripky. 😉

dydynka
autor
11. jan 2010

vies keby to boli bezpecne inekcie tak by si ich dali aj lekari,,a ty prvy odmietaju,,,takze to nema zmysel

krish
11. jan 2010

elko ja som sa pytala gynekologa a on mi povedal iba tolko ze zakazat mi to nemoze ale ze to nebolo testovane na tehotnych ani na detoch tak nikto nevie ako to moze mat nasledky atd... a to u mna rozhodlo. ako mozem vediet ze to neovplivni nejaky vyvin babenka v brusku? ze mu to neublizi?

elko69
11. jan 2010

hmmmmmmmmmm to fakt asi,ja som tiez sa chcela najprv poradit sdokym ako si to dat len tak,sak tiez sa bojim aby mi to a ani nasmu mrneti neuskodilo...

elko69
11. jan 2010

dakujem babule za nazor

zuzuz1
11. jan 2010

ahojte baby...som tu nova... a cerstvo tehotna 🙂 este len 6 tyzden... 🙂

krish
11. jan 2010

ahoj zuzuz vitaj. a citis sa nejako inak? 😉

zuzuz1
11. jan 2010

heh ani nie.. kazdy sa ma pyta na vracacky a podobne...este ani chute nemam... ak sa nerataju tie sialene kombinacie co som zvykla mat pri menstruacii ;)

krish
11. jan 2010

zuzuz podla mojej vlastnej skusenosti prisli nevolnosti az v 8tt co som sa isla zblaznit. ale niektore maju pohodove tehulkovanie a slovo nevolnost ani nepoznaju. 😉

zuzuz1
11. jan 2010

bodaj by sa mi nieco take stalo..jeeej to by som bola asi najstastnejsia na svete ;)

xpetka1x
11. jan 2010

no ja som tiez na zac, a zatial nic a pri prvom aj druhom zle bolo hned tak zeby xlapec 🙂
Zuzuz a uz si bola aj u doktora aj ti tam daco videl ked si len v 6tt? to by uz aj srcko mohlo byt..

zuzuz1
11. jan 2010

nie nie vo stvrtok idem prvy krat... aj to neviem ci hned na kontrolu bo prave prestupujem k inemu doktorovi... ved uvidime jak ten slepy povedal 🙂

elko69
11. jan 2010

zuzu vitaj,ja som mala take zatial bezproblemove tehotenstvo tak drzim palceky nech je to podobne aj u teba...

zuzuz1
11. jan 2010

dakujem velmi pekne elko 🙂

krish
11. jan 2010

ja som v tehu tiez menila lekara lebo 1.tehu moj predosli podla mna zanedbal. volala som jej ze mam velke krce v podbrusku a ona ze to je na zaciatku normalne na druhy den som zacala spinit uz som jej nevolala ale isla som tam osobne a ona ze co robim paniku poslala ma prec a o 2 hodiny som uz silno krvacala a bezala na pohotovost. v 8 tt som o mimi prisla. neviem, mozno aj vdaka mojej predoslej gyndoske. teraz som zmenila a som velmi prevelmi spokojna klop klop...

zuzuz1
11. jan 2010

no ja menim na zaklade odporucania kamosky... ze je doktor prijemny myly a co je + naviac je to externy pracovnik ruzinova... tak uvidime...

krish
11. jan 2010

ja som si zaplatila sukromneho v Probiose

elko69
11. jan 2010

no baby veru dobre si vyberte gynekologa lebo to moze mat nasledky vselijake...

zuzuz1
11. jan 2010

elko ake nasledky napr?

elko69
11. jan 2010

no myslim keby vas zanedbal,lebo kamoska hovorila ze co mala gyndu pri prvom babetku jej nerobil ani testy na cukor a ze skoro vzdy ju vysetrovala sestricka a doktor len tak aby sa nepovedalo,chvala bohu maly bol v poriadku...alebo sestranica mala nejake problemy nemohla otehotniet a ked zmenila gyndu tak jej nasadil liecbu a viac sa jej venoval a dnes ma uz 2 rocne dievcatko...a toho mam aj ja gyndu...