Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

avila
25. jan 2010

Pepppe, aj ja cem - nejake pohyby 😉 Aj dovolenku 😉 Inak aj vy take mate, sa najete a o 2 hodky znova hlad. Sa nalievam cajom a dzusom....

kiwi82
25. jan 2010

ahojte dievcata, ja som bola dnes u dokiho ale pozeral ma len zdola. zevraj je to ok. chcem sa ale spytat, ze keby nedaj boze nieco, videl by to aj zospodu, ze sa nieco deje? na usg mam ist az o dva tyzdne. to cakanie je fakt hroznéééé. to uz budem asi v 15 tt. cakaju ma odbery. viete mi prosim povedat, co su to za odbery, kolko krvi mi budu brat 😖 a na co to vsetko je? dakujem prajem prijemny den.

jaruska8
25. jan 2010

No, také menšie je, ale na mňa to je výkon, ja som strašne chudá. 🙂))))) Veď uvidíme, len nech sa pekne zväčšuje. 😉 😉 Ozaj baby, vás poblieva niekedy podbruško tak, ako by vás tam ťahalo??? Nie kŕče, hm???? Mna v posledných dňoch sem-tam. A hlad, no jasné. 😉 😉

lutsine
25. jan 2010

Avila nepodarilo sa ti odfotit brusko?

jaruska 8 aj ja mavam niekedy take tahave bolesti....to bude asi tou rastucou maternicou...si myslim 🙂 mna vacsinou pobolieva stale pravy vajecnik....

pepppe
25. jan 2010

mna to inak tiez obcas pobolieva,ako aj hlava a neviem este co 😀 ale tak co nevydrzim pre baby🙂)baby som taka netrpezliva priatel ma dnes skusky z autoskoly a neviem co a ako,dufam,ze urobi,bo ma asi porazi 😀

jaruska8
25. jan 2010

Určite to urobí, keď som ich ja zvládla, myslím tie praktické, testy boli nič, tak to urobí každý. 😉 😉

avila
25. jan 2010

Pozri pepppe, ked som ja zvladla prakticke 😀 , tak to zladne kazdy, ale uz teraz som dobra 😉

Lutsine, mm vecer na pansku, tak ma nemal kto svaknut, ale dnes vecer vylepsim. Jaaaaj baby, ako by som isla aj ja? Taky pohar krvavo cerveneho vina... stacil by aj radler, som skromna 😉 To je na figu, ked sa vsade fajci. A najviac ma vie dokurit, ked idem po ulici a niekto fajci predo mnou, akoze za jazdy....

Kiwi, to budu asi tripple testy, screening vrodenych vyvinovych vad, kolko Ti vezmu, to Ti poradia babulky, co uz na to boli. Budem drzkat palceky.

pepppe
25. jan 2010

heh no uvidim,vcera som ho celi den testovala,tak som zvedava baby aj ja 🙂 ozaj isla som dnes do obchodu a pred vchodom sa padla,aspon ze na zadok,jajha aj so zimou,ty kokso ☹ v brusku mi zacalo hned steklit,asi sa aj malinky prelakol

lutsine
25. jan 2010

Pepppe davaj si na seba pozor a nepadaj.... 😉

dydynka
autor
25. jan 2010

ahojte babule,,ja som zase chora ☹ hrozne ma boli hrdlo a neviem co si mozem dat a co nie,,,zajtra mame ist do divadla a dufam ze mi nebude horsie,,, ☹

pepppe
25. jan 2010

nooo tak ale to sa neda,vsak aby sa chodnik tak smykal ako na klzisku🙂) hruza ,moj zadok 😉

xpetka1x
25. jan 2010

pepe veru veru aj moja kamoska padla pred vchodom je v 19 tt ale vsetko ok.. ja som sa vytrela v 6 mesiaci.. clovek aby doma sedel celu zimu mne sa vobec nece do tej zimi mam aj dcerku 3 rocnu a tej tiez sa moc nece von sice to neni bohvie co sediet doma ale zima..jaj ja som taka zmrzlinka..inak dala by som si zmrzku..
co sa tyka toho bolkania mna pobolieva na lavej stranefurt vajecnik tak pycha... a rano ked stanem sa musim hned najest bo ma napina je mi zle ale nevifrckam nic..mate aj vy take stavy

pepppe
25. jan 2010

noo hej petka,vsak to uz aby sme asi nikam nechodili,ale od teraz uz davam 100percentny pozor ,,,aj ked pojdem ako slimak ,ale riskovat nehccem

jeiny
25. jan 2010

ahoj dydynka, aj ja som chora, nesla som ani do prace...mam taky slabsi kasel a teplotu...mne na hrdlo pomohol citron a med...

dydynka
autor
25. jan 2010

no citron som vcera jedla samotny 😀 aj caj pijem a nic ☹ od vcera sa to este zhorsilo

jeiny
25. jan 2010

zevraj aj sol kloktat pomaha, ale to som este neskusala 😒
ja sa chcem odhodlat ten cibulovy caj, fuj 😝

a idem k lekarke, mam obavu z tej teploty

dydynka
autor
25. jan 2010

na teplotu si mozes dat paralen,,no svokra ma tiez nahovarala na cibulovy caj ale to nieeee 😀 a kloktat sol tiey ne lebo by som sa dovracala,,a teraz som rada ked nieco do seba dostanem,,,

pepppe
25. jan 2010

tak baby ,priatel neurobil,vraj prudko zabrzil,tak zarabaju na tych ludoch,ze ich nenechaju prejst

avila
25. jan 2010

No to je tam toho pepppe, vsak ja som tak brzdila, ze mi skoro policajtka skoncila na okne... Nerobte si z toho nic, na 2. krat to uz bude lepsie. A kolko sa teraz plati za opravak?

Na tie pady fakt bacha... aj ked sa to lepsie hovori... A to az do konca tyzdna bude taka kosa... Ja chcem jar... Baby a mate take citaky, ze co to moze byt? Lebo ja asi ano, len sa bojim vyrieknut, bo to vraj nerobi dobre babu...

lutsine
25. jan 2010

Avila aj my mame take citaky s manzelom, my si myslime,ze to bude asi dievcatko, obcas mu uz aj hovorim karolinka.....obcas vsak aj zazartujeme,ze dufame,ze nasa karolinka nebude mat pipika,to by potom musela byt jakubko...tak uvidime,co nam potvrdi doktor....uz aby sme to vedeli.

lutsine
25. jan 2010

ja sa s nim normalne rozpravam kazdy den,ked si hladkam brusko a myslim,ze mu to robi dobre......

avila
25. jan 2010

Vsak aj ja a hladkam ho... Ja tiez dievcatko, ale to mm ani pocut... Aj ked v zasade, aby bolo zdrave. Som zvedava, kedy nam to povedia.

jajka28
25. jan 2010

baby hláááásim sa dnes konečne po sone 🙂 a mám a tehu knižku /načase/

jajka28
25. jan 2010

takže po mesiaci a 3 dnoch ma kukol konečneeee....

Avila: takže tancovali si tam dve 🙂

a kedže zastupoval ešte jedného doktora, tak horoooor v čakárni...bola som od pol9 do 12 😒

no ale podstatné je že knižečku mám, /ten darček.boxik niemoč. 😒/ moč negatívny, deturence kopkaju nožičkami, su jednovaječné, maju spoloč.placentu, pozeral to zahlavie /down.syndrom/ vyzerá to v poriadku....dĺžka 5,21 cm každé
a odbery prvé až o 3 týždne /15.2/ kto to zasa vydrží dovtedy, ale to sú tie prvé tam sa zisťuje len kr. skupina, ......príp.pohl.choroby, žltačka....

avila
25. jan 2010

Jeej 😀 Jajka, sa velmi tesim 😀 ,

teba bude kukat teraz castejsie asi, nie? Gratulujem a drzim moc palceky, aby vsetko dobre bolo, tak ako doteraz 😉 Dal Ti aj fotecku? Ze by si zavesila... A co brusko, uz vykuka? A viac ako pri prvom alebo rovnako?

jjana17
25. jan 2010

ahojte tehulky, mozem sa k vam pridat???

xpetka1x
25. jan 2010

janka no gratulujem..ja tiez idem najbl. az 16.2. a to som bola naposledy 18.1. ☹
dnes som bola s malou vonku sa vytrela na lade som ju musela zdvihat hukala o sto sest boze ja uz nejdem do tejto zimi som mala 3 gate 4 trika kabat ciapka rukavice a zimaa...nech uz je jarrrr,,,

jajka28
25. jan 2010

avila : aj ja som prekvapená že ani nie častejšie, až o 3 týždne...aaale čo už /samé tehotné v tomto čase on nestíha 😒 mám pocit že v tejto kríze a pri zvíšení rodič.príspevku volia babenky radšej tehotenstvo 😉 /

jjana: jasán že možeš 🙂

xpetka: no ked máme už nejaký ten prívesoček doma, tak to je tak, šak aj my , nekonečné obliekanie, vonku kossaaaa, a ešte sa aj bojím sa s ním natahovať no des... nech už je jaaaar

lutsine
25. jan 2010

Kolko mas rokov Avila?

avila
25. jan 2010

jeej, Lutsine, si ma sokla, tak napriamo 😉 27, uz... A Ty? V septembri budem starsia o rok ☹ Preto som chcela i dietatko septembrove, pannu, cisto z jesitnosti 🙂 hanbim sa. Nevyslo, bude levik, tak to ma byt 🙂

Jajka, mne sa to zda aj tak malo, ten prispevok, ale nemozem byt taka nenazrana 🙂

Jjana, pod ku nam, vitame Ta 🙂