Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
8. júl 2009

Ivi....ved to si mala rovno novu pracku kupit......a aku mas znacku, nech sa pripravim, lebo aj ja mam 3 rocnu.... 😀 😀 😀
No dufam, ze ten analgeticky cmuk pomoze.... 😵

iwusska
8. júl 2009

tak to si pis ze pomoze 😵
mam Whirpoolku so 6-tym zmyslom a inteligentnu 😠

cica13
8. júl 2009

No tak to sa nezhodneme, ja mam Ariston...aj pracku aj ladnicku... 😀 😀 😀

iwusska
8. júl 2009

ved sa nemusime vo vsetkom 😀

cica13
8. júl 2009
iwusska
8. júl 2009

dakujem za nazornu ukazku 😀 a si snou spokojna?

aadula
8. júl 2009

ahojte, my sme už boli aj vonku ..dusno je neskutočne

cica tá hlava ťa môže od žalúdka bolieť + počasie..to robí svoje...mňa keď nad okom bolí, tak ma boli aj celý deň 😒

cica13
8. júl 2009

Ivi...som spokojna, ten link som hodila schvalne, lebo malokto pozna Ariston....ale je to velmi kvalitna znacka... 😀 😀 😀

Aduli...chvalabohu Ibac a silne presso zabrali.... 🙂

hasleerka
8. júl 2009

ahojte, ja som bola v noci v pohybe ... Miška mala v noci teplotu, nedalo sa jej spat, tak sme potom driemali do 9 ... ešte o 10 mala, idem jej akurát zase premerat

bodka, však je ti jasné že spolubývajúci je mm, lebo ked to tu bude volakto iný čítat, by si myslel 😀

hasleerka
8. júl 2009

baby kde je to čo ste čítali včera na MK, neviem to nájst

cica13
8. júl 2009

Hasli...https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

Ako je Miske?

hasli..v sobotu ti budem kyvat, idem cez Povazsku Bystricu... 😀 😀 😀 😀

hasleerka
8. júl 2009

cica to fakt a o kolkej, pojdeme ku ceste ... Miška má ešte tepl. 37,4 ale všetci čerti z nej vyhrávajú

hasleerka
8. júl 2009
cica13
8. júl 2009

Hasli neviem o kolkej, ale chceli by sme do takej 10.00 vypadnut z domu..... 😀 😀 😀

No dufam, ze Miske tie teploty rychlo prejdu...... 🤐

cica13
8. júl 2009

Hasli, krasne fotecky...to ste kedy boli? To je v tom Zline? Tam by sme tiez chceli niekedy vybehnut... 🙂

hasleerka
8. júl 2009

cica dakujem ... budeme sa ešte okolo 12 tulat pri tej ceste, ked budeš na trojici mi zavoláš ... áno to je zo Zlína, boli sme min. rok v sept. ... to som len tak poslala, to ma emily navnadila na ten fotoalbum.eu

ešte idem poslat jeden album http://sk.fotoalbum.eu/klokanka73/a304011/00000001

andreah70
8. júl 2009

haslerka pekné fotečky .........ste si užívali 🙂
do toho eu fotoalbumu to nemusíš zmenšovať?
cica že by som sa aj ja išla postaviť k dialnici a zakývala ti? 😀

hasleerka
8. júl 2009

andy dík ... ja som tie fotky radšej zmenšovala, už som tak akosi zvyknutá .. ja mám ešte výhodu že pojde okolo nás kým ešte nieje dialnica

andreah70
8. júl 2009

no neviem či to je výhoda 😀 keď vám všetky tie autá z dialnice idú cez mesto
ja by som v sobotu aj tak nemohla, vymysleli sme si s mm zábavu 😀 ideme maľovať.........decká idú v piatok do tábora, tak to chceme využiť, aspoň nebudú zavadzať

cica13
8. júl 2009

Andy ale aj tak ti zakyvam, ked pojdeme okolo TN 😀 😀 😀 😀

Hasli...na akej trojici ked budem?

iwusska
8. júl 2009

cicus hes uz si tu nemala byt 😀 😀 😀 a to ti zabral moj cmucik a nie ibalgac 😵 😵 😵
hasli pekne fotocky, aj ja planujem zobrat babule na vlacik 😀
andy tak prijemnu zabavu 🙂

cica13
8. júl 2009

Ivi nevyhanaj maaaaa 😢 😢 😢 😢 😢

iwusska
8. júl 2009

ale ja ta nevyhanam 🤐 🤐 🤐 🤐 len chcem aby si stihla vsetko co mas naplanovane 😵

cica13
8. júl 2009

Teraz mam zatial volno....David spi a k stroganovu urobim hranolky ked dojde tatulo domov....

A kde mame Adulku?

emily333
8. júl 2009

awojte konecne doma od pol dvanastej som cakala na kontrolu 😠 dali mi sadru a o tyzden zas na kontrolu som dobyta jek pes akurat mi janko doniesol kavicku

emily333
8. júl 2009

hasli super fotky kavicka vypita idem si oddychnut lebo dajak sa mi oci zatvaraju 😵

hasleerka
8. júl 2009

andy no veru to máš pravdu vtomto to výhoda nie je a ešte aj dialnicu stavajú cez mesto, ale je to trochu lepšie riešenie ako teraz ... ja som myslela výhodu iba v tom že môžem cice zakývať

cica to je pred považskou končí tam dialnica ... alebo ked budete vchádzať do PB, ved si zavoláme

hasleerka
8. júl 2009

tak tá teplota nám dáko neklesá, ak bude mať aj cez noc, tak zajtra už radšej pôjdem k dokyni

aadula
8. júl 2009

som si vás dočíta, u nás akurát hrozne leje a svieti slnko ako besné..musím kuk či nie je dúha 😀 aaaaaa jeeeee a náááádhernááááá

aadula
8. júl 2009

som tu dnes ani nebola, nejak mi rýchlo dnešok prešiel, ani som sa nenazdala a už je večer .. ešte chcem povysávať lebo tento náš drobec namrví raz dva všade 😝