Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
12. júl 2009

adulka/kedz je jarmok?ved daj potom vediet 🙂

haslerka//ano tak to aj mala obcas urobi ale stale tak nechodi 😀 aj do sprchz nakukne aj vie ze tato ma pindika 😀

renka9
autor
12. júl 2009

telinka, som rada ze si sa ozvala... 😉 mate doma veselo 🙂

ahojte baby 😵

zuzadlo
12. júl 2009

lilu,deti to beru uplne v pohode a uz aj lenka ma obcas taky zvyk, pyta sa ma ci moze spat s holou ritou 😀 😀

lilu18
12. júl 2009

ahoj renka 😲

zuzi poslem mm na navstevu 😀

zobkate??lebo to sama popapam 😀

renka9
autor
12. júl 2009

tento tyzden, ked som mala poobedky, ma Angelika tiez cakavala s holou ritulou 😀
spavala v nocnej kosielke bez nohaviek , pukanu vytrcenu, bolo mi to smiesne 😀

hasleerka
12. júl 2009

renka čau ... adul kedy je jarmok a my prídeme 🙂

lilu no ukáž aj ja pozobkám, len sa mi nechce lúpať ☹

renka9
autor
12. júl 2009

co zobkate? my sme dnes grilovali, uz sme okupany, Angie spi, zvysok sa chysta...
ja potrebujem este jeden den volnaaaaa, som si vobec neoddychla cez vikend, kedze som bola vcera po nocnej

lilu18
12. júl 2009

si ty pohodlna aj do ust ti mam vkladat 😀 😀 😀 zut budes sama? 😀 😀 😀

reni mala si pofotit 😀

zuzadlo
12. júl 2009

ahoj reni 🙂
lilu,kludne posli, len aby sa nezlakol🙂🙂
ja to berime uplne prirodzene, aspon sa nebudu aj deti hanbit,ja im uz vysvetlujem aj ako sa urobi babatko a podobne,pytaju sa ,tak im odpovedam a nic neskreslujem,nech vedia pravdu 😉

zuzadlo
12. júl 2009

aj ked je pravda, ze im to podavam takou detskou formou,ale pravdivo 😉

hasleerka
12. júl 2009

lilu 😀 stačí rozlúsknúť, schrumkám aj sama ...

lilu18
12. júl 2009

reni pistacie alebo dake gulate slano paprikove cudo 😀 //reni musis bzt vyzmykana id haji 😔

nechavam vam na stole a lucim sa papa 🙂

zuzadlo
12. júl 2009

ahoj reni a alilu, zelam vam sladke sny🙂

renka9
autor
12. júl 2009

zuzi, ako ako im to vysvetlujes? ja som az tento rok nasla odvahu vysvetlit veco o mrche.. 😒 . Mne mama taketo veci nerozpravala, a nejak neviem ani ja ako nato...asi sa trochu hanbim, alebo co, neviem 😒

renka9
autor
12. júl 2009

sak ja este najdem spat 😨

renka9
autor
12. júl 2009

ale je pravda, ze naha sa pred nimi nehanbim, normalne sa prezliekam, Angelika chodi aj kumne do kupelne. Ale MM sa pred nimi neprezlecie 😀

zuzadlo
12. júl 2009

no reni,mama knihu od pocatia po porod 🙂 a nahodou mi ju lenka nasla, tak otvorim knizku a co sa chcu spytat ,tak im odpovioem,ale uz vedia, ze sa musiadvaja milovat ,aby mali babatko,tak sa to nejako snazim im vysvetlit

hasleerka
12. júl 2009

lilu škoda že už frčíš ... tak dobrú nôcku

renka mne to mama tiež nikdy nevysvetlila ... ale Zuzka už o tom vie, že aj ju to čaká ... ale nevie ešte do detailov ... ja s tým zase nemám problém hovoriť, aj o bábatkách dosť vie

renka9
autor
12. júl 2009

aj ja mam taku knihu, a na tej dvojstranke, kde bol odfoteny porod, tak som ju prelepila, aby to kris- mala 6r, nevidela. asi som spravila chybu 😒

zuzadlo
12. júl 2009

reni,prepac, som myslela, ze aj ty ides buvat 😀
no u nas sa aj mm nehanbi, u nas je to uplne normalne a deti su naozaj zvyknute ,aj oni to beru v pohode

hasleerka
12. júl 2009

renka, moja Zuzka ako 4 ročná videla ten porod na obrázku ... zuzi fúha, ale takto daleko sme ešte neni, že milovať ... Zuzka vie že sa musia mať dvaja radi aby mali bábo ...

zuzadlo
12. júl 2009

to nechaj tak, je to naozaj normalne a vskole aj tak uz o takom zacnu debatit a je radsej lepsie im vysvetlit ,ako ked si budu vraviet, ze ich priniesol bocian 😀 ,nasi to uz vedia a postupne sa pytaju,tak odpovedam

zuzadlo
12. júl 2009

napriklad lenka uz vie ,ake vlozky si kupujem 😀 ,ked boli so svokrom raz v obchode ,tak mu lenka hodila do kosa vlozky, ze pre mamu,ked jej bude krvacat cikula 😀 😀 😀 no bola podarena 😀 a uz aj vie, ze aj ju to caka,neterka zacala menstruopvat kde mala 9 ,tak to ma lenka o tri roky,tak treba pripravovat 😀

hasleerka
12. júl 2009

zuzi moja herečka tiež pozná always ... ale chúda neterka, to je hrozne skoro, ja som veru až v 13,5

zuzadlo
12. júl 2009

ja som v 13 a to som zacala s velikanskymi bolestami,neprajem nokimu,preto som povedeala, ze ked to aj lenku chyti,tak budem robit vsetko pre to,aby som jej pomohla,ale to ma este len caka ,zatial to netreba riesit 😉

hasleerka
12. júl 2009

no ja teda bez bolestí, možno tak raz za rok ma dáka potrápi ... ale poradíš, akoby si pomohla, keby čosi

renka9
autor
12. júl 2009

ale asi uz idem od vas 😔
ked mala kris asi 4 roky, a isli sme z tesca, tak sa ma pytala na vlozky, ze co to je..a ja som jej povedala ze papierove kapesniky. No o chvilu ich zacala rozbalovat, ja ze co robis? ze idem sa vysmrkat 😀 😀 😀

zuzadlo
12. júl 2009

reni 😀 😀 😀 ,tak dobru nocku

zuzadlo
12. júl 2009

aj ja sa lucim, ide sem mm a ja si pojdem pozriet tv a do hajan,o 3,30 vstavam do prace,tak zelam dobru nocku

hasleerka
12. júl 2009

dobrú nôcku všetkým ... ja idem ešte pokukať ako mi idú spoje ak pôjdeme k bratancovi 😉