Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
13. júl 2009

zuzi dobruu.no ale ceny su tam fakt nehorazne sme sa pytali na chatu pre 6ludi tak na 1noc 5oeur 😠

hasleerka
13. júl 2009

a fuha, tak to budeme pekne dlho šetriť ... ale inak mna šírava napadla že pod stany

emily333
13. júl 2009

ja som na luxus 😀 ale aj u nas je miesta dost 😵

hasleerka
13. júl 2009

no vidíš emily a hned je ušetrené hihi .. nejdeš kukať mafstory

emily333
13. júl 2009

ja som skoro zabudla cakam na skery muvi 😅

cica13
13. júl 2009

emily, preboha, ved za tu cenu mam apartman v Chorvatsku a som pri mori...🙂

No idem ja, urcite sa mi bude snivat, ako ma Iwuska vozila na stvorkolke...🙂

Dobru nocku!

emily333
13. júl 2009

cicus dobruu a nespadni z motorky 😀 😀

emily333
13. júl 2009

to uz ste vsetky zduchli do hajan? ta idem aj ja dobruu 😔

hasleerka
13. júl 2009

no ja som tu ... kukák v archíve mafstory

cica ty si mala dnes kopec zážitkov 🙂

andreah70
13. júl 2009

ahojte, zavarené, džem uvarený ale som úplne hotová 😝
iwus, cicus ste si dnes užívali 😀 normálne závidím, ale v dobrom 😉

iwusska
14. júl 2009

ahojte zabky babky 😵 😵 😵 aj ja mam zo vcerajska kopec zazitkov, konecne som vycmuckala cmucika, on sa vie tak krasne tulkat, je na spapanie 🤐 🤐 🤐 a Filipko zahlasil ze sa u nas citil ako doma ( to bola pre mna najvacsia pocta ) lebo si u nas mohol vylozit nohy na gauc a inde si nemoze 😀 😀 😀 no zlaty je 🤐 🤐
baby ale cicus ma teda fesaka draheho, taky tichucky, kludnucky...to nie ako moj rejpalek 😀 😀 😀 a s cicuskou sme doslova prekvakali 7 hodin a este by sme aj dlhsie, skoda ze museli ist.....takze babulky ktora sa budete vyskytovat vo vzdialenosti 100 km od Namestova tak ste vrele vitane, budem rada ak sa stretneme...

iwusska
14. júl 2009

aj ja uz mam dzemik, aby som pri vas nevyzerala ako nejaka chuderka 😀 mam 30 flasticiek jahodkoveho a 28 ribezloveho 😵 😵 a zuzi som ta tromfla v uhorkach, som zavaral 50 kg a mam 152 flias 😀 😀 😀 a 30 kg broskyn ale pocet flias si uz nepamatam lebo to bolo vlani 😀 😀 😀

emily333
14. júl 2009

dobre ranko ja musim odbehnut do mesta na vajka dnes mame karfiol a mm zabudol kupit 😠 .iwus diki za pozvanie 😉

andreah70
14. júl 2009

dobré ránko 😉
iwus beriem ťa za slovo........teraz v lete asi nie, ale v zime ma tam máš ako na koni 😀 .......však som už písala, že chodíme na Oravu lyžovať

iwusska
14. júl 2009

babulky supeeeeer uz teraz sa na vas tesiiiiiiiiim 😵 😵 😵
andy aj cicus pride lyzovat, teda nie ona ale Filipko, tak mozme dat spolocne stretko 😀 a mozno sa este niekto prida

emily333
14. júl 2009

tak polievocka uvarena karfiolova date si? 😉

aadula
14. júl 2009

ahojte, 🙂

iwuška iste vám bolo super 😉,

už sa teším keď sa raz osobne stretnem s niektorou z vás 😵 ..to myslím všeobecne 😉

my sme sa ráno s malým vybrali do tesca, to máme na druhej strane mesta 😝 , keďže nemáme autíčko, tak som si to odšľapala..poviem vám som rada, že som doma, bo tá horúčava nie je na chodenie pešo 😀 Kúpila som si dve tričká za 6€ 😀 a super akcie mali aj pre deti napr. že tričko pre malého za 2€ ..také plavočky som mu kúpila kraťaskové ..ale budú mu až o rok tie boli 2,70€ no a kopec akcií...ale tak zas som len tak poskromne a napr. Raciol mali akciu, že vezmeš dva a vyšlo ma to 70,-sk 😉

cica13
14. júl 2009

halo, halo...
Ivi, ty dorota, no musela si tu tie vylozene nohy na gauc spomenut...🙂) ja mu to na navstevach zakazujem, vzdy mu vravim, ze sa to nepatri a neviem preco, ale aj ja som sa u teba citila ako doma...🙂 Misenocke posielam velke cmuk!
Inaj fotecky su super, uz sa tesim, ako ich nahodim, hlavne ta, kde je David s Miskou na terase, David je v tom hupacom konikovi a Misenka pri nom sedi na zemi, su tam hrozne zlati...🙂
A v zime si inak aj ja beriem lyze, snad tam nejaku somarsku luku mate... ale hlavne prideme korculovat na Oravsku priehradu, ved Filip sa uz tesi, ze pojdeme aj v zime za vami...
Aduli, to si dobre nakupila, my sme boli v Ruzomberku v Tescu, ale to bolo vybrakovane.

lilu18
14. júl 2009

cauko herecky 😲 //citam ako bolo super u iwusky 🙂 ..tiez bz som vas na zivo rada videla 😎 zatial musi vystacit takto 😀 snad niekedy aj to bude/svet je maly 😀

adulka aj u nas v tescu su akcie a tiez som neodolala a pokupovala aj to co netreba 😀

kto ma chut na gulas??prineste si taniere,nakladam 😝 len je trosku ostry

cica13
14. júl 2009

lilusik ahoj, ostry gulasik eee...

Vcera sme ta s Ivkou spominali, otvorili sme alma papriky a boli stiplave, ale liluske by chutili...

iwusska
14. júl 2009

cicuuus, ved ja som to v dobrom.....ja to babam tiez na navsteve zakazujem, ale Filipko nebol navsteva takze mohol 😀 😀 😀

cica13
14. júl 2009

filipko je buduci zatko...🙂

iwusska
14. júl 2009

kto si da magnum s mandlami? som neodolala 😀

cica13
14. júl 2009

ivi, ja by som si teraz dala ten tvoj upeceny chlebik s bryndzou...mnaaaam...skoda,ze mi tu nejde davat smajlov, hned by som sem praskla toho s vyplazenym jazykom...🙂)

lilu18
14. júl 2009

cica ,iwus caute// este ze ste otvorili tie almace,aspon ste si na mna spomenuli 😀

iwus//dakujem dam si 😀

lilu18
14. júl 2009

cica ako ? co chlapi?spokojnost?

iwusska
14. júl 2009

cicus sak preto som mu to dovolila 😀 a chlebik este ostal, poslem ti?
lilu ake almace? 😨 😨 😨

lilu18
14. júl 2009

my sme vcera mali tazky vecer ☹ boli sme s kamoskou na kofole ,krpate behali po stadione a kamoskina mala vivi kusla do nohy 😖 az zubkz tam mala,horko tazko preslo,jedli daky slahackovy pohar a vecer ju bolelo brusko a celu noc sa vrtela ☹

cica13
14. júl 2009

lilusik, myslim si, ze chlapi si celkom sadli, dokazali si aj spolocnu rec najst, i ked moj bol nejako bez nalady, lebo ho hrozne bolel chrbat, ale Ivkin Dodo ho zobral aj do penzionu, akurat ked deti spali a my sme s Ivkou vklude kvakali a popijali...

lilu18
14. júl 2009

iwus//alma papriky 😀

cica//super//toho sa bojim viac ako ye sa vivi nebude pacit//nas tato je takz svojskz,treba mu prist na chut 😀 a urecneny 😀