Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
27. júl 2009

ešte že ťa mám 🙂 marhuľková ma nenapadla...už to vidím ako budeme špekulovať v obchode s farbami,a nakoniec to na stene bude úplne iné 😀

veľký medveď sa prebudil 😀 ...idem zo seba urobiť človeka,asi sa už aj naobedujeme a vyrazíme do ulíc...tak zatiaľ papa slnečnice 🙂

emily333
27. júl 2009

prerabate? aj nam treba jankovu izbu ale nejak sa odklada ☹ .

cica13
27. júl 2009

Kde ste hviezdy?

cica13
27. júl 2009

Andy, kedze som sa k pisaniu dostala az dnes, tak prajem dodatocne Veronike vsetko najlepsie k sladkym 14 rockom!!!! 🤐 🤐 🤐 ...boooooze, kde su tie casy.... 😢

hasleerka
27. júl 2009

ahojte, len vás rýchlo pozdravím a ideme spať ... som bola u kaderníčky, tak som trochu vylepšená

ste narobili chute, idem aj ja trochu malovať, najprv som chcela že len pol steny otapetujem , vrch je ešte dobrý a rodzelím to ozdobnou tapetou ... ale mm zamietol tapetu, tak len pol steny omalujeme ... rozmýšľam akú napojiť na slabožltú, či oranžovú, zelené alebo silno žltú ... idem aj ten modrý koberec vyhodiť

cica13
27. júl 2009

Hasli....hod foto, aka si hviezda 😀 😀 😀

Ja mam bledozltu s olivovo zelenou kombinovanu 😉

andreah70
27. júl 2009

ahojte cica ďakujem za Niku, keď prídem z práce gratuláciu odovzdám 🙂
práve som odviezla mm domov z roboty , zohol sa pod pult a seklo ho, nemohol sa ani postaviť, som zvedavá či mu to prejde, k doktorovi hrdina ísť nechcel 😠 hlavná vec, že v sobotu chceme ísť na Liptov 😠 ........no ale ak sa nebude môcť hýbať ani zajtra tak ho tam dovlečem či budem chcieť, alebo nie 😠

cica13
27. júl 2009

Juuuj Andy...tak mu skore uzdravenie prajem...to su chlapi...hrdinovia..ani za svet k lekarovi 😠 😠 😠

netmona
27. júl 2009

ahojte,,tak čitam že, sa maluje aj choroba prevlada,,no ja od dovolenky som stále nachladená,,asi by som fakt mala ísť k doktorke,,l

emily333
27. júl 2009

babenky dneskuk spravy na markize mali sme tu havarku ,nastastie nic vazne sa nestalo iba rozbite auta ☹ a bol tu bučko natacat tak ak ma nevistrihnu budem tam

aadula
27. júl 2009

bodečka, keď budete rozbehnutí s maľovaním, môžete aj k nám prísť...ja si vyberiem farby 😀

emily, tak dnes budeš naša hviezda? 🙂

emily333
27. júl 2009

no ta zo sadrou budem jaa 😵

emily333
27. júl 2009

tak my v stredu odchadzame na dovcu no este ze som si vybavila aby mi zajtra dali dole sadru 😉

tatolu
27. júl 2009

šak si ju daj dole sama, ak nebudú ochotní 😉 😀 😀 😀

emily333
27. júl 2009

ved mm sa ponukol ze z flexou ju rozreze aj z rucickou 😠

tatolu
27. júl 2009

počkaj, a nechýbala by mu?
Ako by si ho potom hladkala? 😉 😀

emily333
27. júl 2009

😀 😀 ved too a uz mam na nej aj pluzgier co som zametala ten sajrajt po havarke lebo sa nedalo ani autom vyst z dvora

hasleerka
27. júl 2009

emily, to kde havárku pri dvore? kde to bude na markíze ... vyzvedám od mamy že o piatej to nebolo

emily333
27. júl 2009

hasli to sa buchli pri nas a potom jedno auto letelo az k druhemu domu od nas ☹

tatolu
27. júl 2009

ufff

emily333
27. júl 2009

hmm medialna hviezda zo mna nebudem ☹

aadula
27. júl 2009

emily tak si trošku aj sklamaná že?

bodka13
27. júl 2009

konečne som tuuu 🙂
sme sa motali v meste...boli sme kúpiť farbu...do obyvky marhuľkovú podľa iwušky a chalani ,že oni chcú modro-červenú 😕 izbu tak sme to ukecali na modrú a máme zarámované puzzle tak ju ozdobíme,mm im ešte kúpil v kauflande vitrínku na autíčka sprostosti z kinderiek...už len detí sa potom zbaviť 😀 ,aby sme to v kľude zmákli

andy...neskoro ale predsa 😔 ...blahoželám Veronike 🤐 ...a mm išiel podpultový tovar vykladať? aj jemu prajem skoré uzdravenie 🙂
aaduli...ty si mi ožehlila,ja ti vymaľujem 😉 😀 😀
cicuš...podľa foto vidieť,že vám s iwkou bude na tej dovči supééér 😉

bodka13
27. júl 2009

😕 už tu nikto nie je?...všetky ste tam? 😢

andreah70
27. júl 2009

bodka ja som tu, len som brázdila po nete a hľadala ubytko na Liptove
Veronika všetkým ďakuje, 🙂
Bodka aj my máme marhuľovú kuchyňu maľovali sme pred dvoma týždňami, ale decká sme odložili do tábora

hasleerka
27. júl 2009

ahoj je tu ešte niekto? 😉

andy ešte si neukázala fotečky ako si porobila

inak pozdravuje vás zuzadlo, bo sem nestíha prísť, furt maká, šikulka jedna

aadula
27. júl 2009

bodečka nerada žehlím, ale za maľovanie vďačne 😀

bodka13
27. júl 2009

aké fotky robila andy?...ja tie naše neviem kedy urobím 😒

aj my pozdravujeme zuzadlo 🙂 včielku našu pracovitú 😉

andreah70
27. júl 2009

hasler však som ešte ani nevyfotila, 😀 akosi nebolo času a ešte nemáme stále natreté zárubne 😠 mm to odkladal, že však zajtra, zajtra a tých zajtrajškov už bolo.............teraz je seknutý takže zasa nič neurobí a v sobotu /dúfam, že sa vyzdravie/ chceme ísť na Liptov

hasleerka
27. júl 2009

andy ved zárubne si dočasne domyslíme ... aspoň kuchynku akej farby je