Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
29. júl 2009

moje zlaté ja vás pomaly opustím, dáko mi klipkajú oči .. som dnes cez obed nepospala 😀 😀 😀

iwusska
29. júl 2009

cicus dufam ze ja sa uz nebudem, lebo som sa uz zlupala, takze uz mam zaklad 😵 😵 😵
hasli si sikulka, dobre si to vyriesila 😉

bodka13
29. júl 2009

ale to už nebude to ozajstné šúpanie iwi 😉 ...tak som sa ešte v Croatii (ostali mi biele fľaky a tie sa mi stihli opáliť 🙂 )...teraz je to akoby len také kúsky suchej pokožky išli dole a ostáva opálené telo 🙂 ...a to som sa tam furt krémovala -na opalovanie,po opalovaní, telové mlieko 😒

iwusska
29. júl 2009

ale ved pokozka sa ti stale obmiena, ale ked si opalena tak to viac vidno, lebo je tamava 😉
no aj ja vas opustim, lebo zajtra nevstanem...papa a pekne snicky 😵 😵 😵

cica13
29. júl 2009

Ivi...zevraj v tej restike co je na plazi...tam zvykneme chodievat, robi jeden chalan s Liptovskeho Mikulasa casnika 😵 MM kolega bol teraz na tyzden na Makarskej, ale chodili jedavat k nam do Drasnic do tej restiky, lebo sa s tym chalanom poznal.....daval im zradlo cely tyzden zadarmo 😀 😀 😀 vy ste hornaci....mali by ste sa s nim zoznamit a hodit rec....bude pleskavica gratis 😀 😀 😀

iwusska
29. júl 2009

😀 😀 😀 😀 cicus s mojimi recovymi schopnostami uz ako keby to bolo vybavene 😀 😀 😀 😀

cica13
29. júl 2009

Ivi 😀 😀 😀 😀

cica13
29. júl 2009

Hercky..idem drochmat...ale najprv dam sprsku.....

Dobru nocku vsetkym 😵 😵 😵

bodka13
29. júl 2009

dobrú nôcku 😔

hasleerka
29. júl 2009

žienky ja som ešte tu som sa zdržala s robením tých fotiek ... dobrú nôcku

andreah70
30. júl 2009

čaute všetky ešte chrapkáte ? včera ste teda riadne klábosnicovali 😀 😀
ja som dnes doma, už som stihla nákup v Tescu, o 10,00 pôjdem pre Niku na tréning a ideme na plavku 🙂

iwusska
30. júl 2009

ahojte 🙂
andy ja som poctivo v praci, aj ked som do polnoci klabosnicovala 😝 😀

andreah70
30. júl 2009

ahoj ja som si zobrala náhr. voľno, zajtra pôjdem do roboty len do 10.00 a v sobotu odchádzame na Liptov až do stredy takže mám akúsi druhú dovolenku 😀 😀

tatolu
30. júl 2009

Ahojte.
Takže som vás dočítala 😉 .
My albumy nerobíme. Všetky fotky dávame spolu a potom sa podelia ako budú chcieť 😉
Ale u nás to PC tiež istí. Svokor našiel vyhodenú farebnú tlačiareň. Chýbali tam farby, tak sme dokúpili a na fotopapier pekne fotky vytlačíme 😉
Iwus keď pôjdete do Štúrova, to pôjdete cez Zvolen, či cez Poprad?

iwusska
30. júl 2009

tatolu cez Zvolen...zakývam ti? 😵 😵 ale to bude dost skoro rano, vyrazame okolo 4-tej, tak to budete este hajkat 😖

cica13
30. júl 2009

Cafte babulky....dnes mama dalsi slnecny dnik 😵 😵 😵 😵

MM slubil, ze pojdeme po obede na to kupko v Madarsku, co som vcera hodila link, kupila som vcera cmucikovi plavecky, hrozne sa mi pacili: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tatolu
30. júl 2009

cica to je iný frajer 😉 😵

Iwus, ja som tajne dúfala, že sa zastavíte. Ale tak ráno isto budeme ešte drichmať 🤐

iwusska
30. júl 2009

tatolu skoooooda, rada by som ta videla osobne...mozno ked pojdeme naspat 😵

tatolu
30. júl 2009

Som zvädavá 😉

hasleerka
30. júl 2009

zdravím vás ... ja som už navarila kapustovú polievku a urobila na zajtra tortičku

cica, bacha aby cmučík dáku nezbalil

hasleerka
30. júl 2009

cica Filip má niečo pri posteli alebo len stenu ... baby ako máte aj ostatné okolo postelí detí?

cica13
30. júl 2009

Hasli...to co vidis kusok tej postele na fotke, tak to je este ta mensia postel 145 cm, co mal Filip kym nemal vysoku, teraz ma nad nou vysoku, ale neni to vidiet 🙂

hasleerka
30. júl 2009

cica to som si aj myslela s tou poschodovou ... ale myslím čo je okolo postele či len stena alebo dáka tapeta či molitam, aby sa nešúchala stena

cica13
30. júl 2009

Hasli....iba stena.....chcela som, aby mu to MM hore oblozil drevom, nech sa nesucha stena, ale nejako neni casu....na tej malej posteli mal okolo drevene zabradlie...ale to bola cela postel taka aj z predu, len ked bol vacsi sme predne dali dole

hasleerka
30. júl 2009

no u nás zase Zuzka má hore obležené drevom vlastne celú postel a Miška má len predné čelo, tak jej potrebujem dorobit bok, tak hladám niake nápady

iwusska
30. júl 2009

hasli ty si ale sikulka 😵 😵 😵 no hod foto torticky, nech mozeme poslintat 😝 😝

hasleerka
30. júl 2009

jasné iwus, zajtra sa bude krájat, ale neni to nič extra len taká piškotovo pudingovo šlahačková

tatolu
30. júl 2009

mne stačí 😉 😀

iwusska
30. júl 2009

hasli ale ja tu s vami zajtra nebudem 😢

hasleerka
30. júl 2009

a večer hej, skúsim ešte večer pofotit ... iwus čo majú tvoji baby okolo postelí, daj foto, aké majú izbičky