Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
31. júl 2009

ahojte
juj Iwuska ☹ to mi je luto natalky 😖 snad uz bude dobre ked je zub vonku .Budem na vas mysliet nech mate pokojny,bezbolestny vikend 😲 cmuk cmuk natalke ozdravujuce cmuciky posielame 😲 😲 😲

netmona
31. júl 2009

ahojte
no my furt preč tak ani tu nekukam, ale aspon si to čo prečítam,,,
lilu,,,,,my do liipotu chodíme ,,,bola si tam ,,,je tam pekne , veľmo sa mi tam páči 😀

netmona
31. júl 2009

ale hlavne bobak je unesený ani z vody nevylezie 🙂

andreah70
31. júl 2009

ahojte, Iwus dúfam že sa už kúpete 🙂
ja som dnes mala tiež smolu dostala som defekt, keď som išla z roboty, tak som musela mm volať nech mi to príde vymeniť a potom som strávila ďalšiu hodku v pneuservise 😝 však nemôžeme zajtra ísť bez rezervy, som z toho zničená 😝 .............ale lepšie defekt dnes, ako zajtra keď bude auto naložené
idem baliť, večer ešte nakúknem

aadula
31. júl 2009

andrejka, tak aj vás sa v podstate s autom stalo pred dovolenkou..kurnik..tu fakt sa len autá kazia...už mi to pripadá ako teroristický útok 😅 😝

naša Paťa dnes bola na Podhajskej s kamoškou a jej rodičmi, prišla domov a hodinu jej ústa nezastali, nejaký chalani ich špliechali..potom prišli na to, že sú čo češi ... no unesená bola z toho 😝

andreah70
31. júl 2009

ťuk, ťuk je tu niekto?
Adulík to poznám aj naša je unesená, keď sa na ňu nejaký chalan pozrie 😀
Už mám pobalené vyrážame ráno o 8,00, chceme ísť pozrieť po ceste do Vlkolinca, potom sa ubytovať a ísť sa kúpať do Liptovského Jána.

aadula
31. júl 2009

andrejka ja som tu tak trošku ...som si aj žehličku vyložila, ale kašlem na ňu...však ráno požehlím 😀 a ako je manželovi, kríže povolili?
tie naše pubišky...ale ked tak uvažujem, ani ja som iná nebola 😀

andreah70
31. júl 2009

mm je už lepšie i keď to nie je ešte na 100 %, ale však nejakú moc vážnu turistiku neplánujeme tak to hadam zvládne, trošku sa vyhreje v horúcej vode v Tatralandii a hadam sa mu polepší 🙂

aadula
31. júl 2009

len aby mu tá tepla voda neublížila...niekedy je to že vraj nie dobré...ale užite si dovolenku a poodychujte 🙂

andreah70
31. júl 2009

díky 😵
ja sa lúčim, idem to tu zahnať do postele, lebo sa mi akosi zíva 😔

aadula
31. júl 2009

dobruuu

lilu18
31. júl 2009

tak dobru noc zienky 😲

hasleerka
31. júl 2009

ahojte je tu ešte niekto ... adula, tak Paťka je unesená z Podhajskej, tak možno aj budúci týždeň by ste išli

andy užite si pekne dovču

my sme dnes so Zuzkou pekne oslávili, najviac sa jej páčili podprsenky čo dostala 😀

aadula
31. júl 2009

hašli jeeej tak Zuzke všetúúúčko najlepšie prajeme...a na Podhajskú určite nepôjdeme...to ona bolo s kamoškou...to vieš..sme týždeň a kúsok pred výplatou...nehrozí ...a naši chcú ísť ešte cez víkend s nami na nejaké kupko...tak to bude posledná investícia 😝

cica13
31. júl 2009

herecky cafte, zdravím vás ze záhorá...z mojho milovaneho mobilceku...🙂

Netmona, nebola si vcera v Lipote? My sme tam boli...

Hasli, Zuzke vsetko len to najlepsie k narodeninkam, vela uspechov v skole...

aadula
31. júl 2009

hašli a to ste Zuzke podprdy kupovali? 😕 mne to Paťka ani teraz nechce nosiť 😀

cica13
31. júl 2009

ozaj Hasli, v 7 rokoch podprdy...neni to nejako skoro? ....🙂))

aadula
31. júl 2009

cica ahoooj 😀 ešte nespíte? u nás majú susedia nad nami žúrku 😝 hádam mi malého nepobudia

hasleerka
31. júl 2009

cica, adulka, dakujem za blahoželania ... no to je len taká ozdobná podprda, vidí mamu tak aj ona chce ... ale nič tam ešte nemá 😀 😀 😀

adulka, škoda že sa nestretneme ☹ , no snád inokedy

aadula
31. júl 2009

inak Paťkyne spolužiačky sú niektoré tiež hotové za podprsenkami a kupujú si také aby mali väčšie tie lentilky pod kobercami...ale naša Paťa to nechce..nosí len tie lambady...však jej to ešte stačí 🙂 hašli a neboj..iste sa niekedy stretneme

cica13
31. júl 2009

aduli, my a spat???
Hore pod lesom je futbalove ihrisko, je tam nejake mecheche, hra tam asi ziva hudba, az sem to je tak pocut, ze si mozme sravit na dvore didzinu...🙂

Ani Filip este nespi, kuka telku a ani za svet spat.

hasleerka
31. júl 2009

no ja som tiež chcela pôvodne lambádu, len jej kamarátke mama kúpila také dve podprsenočky v tescu za 100,- , tak aj moja bola z nich unesená, no nekúp to za tú cenu ... a za tú jej obrovskú radosť to stojí 🙂

aadula
31. júl 2009

cica, moji susedia nad nami už dupocú...ale neviem či si stolík na balkon nevyniesli ..bo ich mooc počuť...

no idem ja do periniek..snád zaspím...dobrúú

bodka13
31. júl 2009

ahojte 🙂 ...aj ja sa pripájam k blahoželaniu 🤐 🤐 🤐 ...Zuzičke všetko len to najlepšie 🙂

ešte som vás nečítala 😒 ...cicuš boli ste sa kúpať
my ideme zajtra na kupko 🙂 som sa s krpcami votrela našim 😀 😀 a tato so švagrom bude maľovať 😀 myslela som že pôjdeme do Šturova a bude stretko s iwkou a adulkou ale ideme len do Zámkov 😒 🙂

aduli ešte nechoď 😒

hasleerka
31. júl 2009

bodka dakujem za želanie ... ja vás tiež opustím, dáko ma chytajú driemoty ... včera som ponocovala a dnes to cítim

bodka13
31. júl 2009

nejako neskoro sem chodím ☹ ...dobrú noc 🙂 ...ale idem ešte pobehať po koňovi 😀 😀

lilu18
1. aug 2009

Ranko// Haslerka vsetucko najlepsie Zuzke///dodatocne aj cmuciky posielam 😲 😲 😲

MM bol na pc tak som sem kuk 😵 ale uz aj idem varit papa vecer 😲

hasleerka
1. aug 2009

pekné ránko ... lilu dakujeme za cmučíky

aadula
1. aug 2009

ahojte,

bodečka škodaaa,mohli sme si dať Štúrovské stretko 😀 aj keď mm spí ešte po nočnej a ešte sme sa presne nedohodli, ale snáď ho poobede presvedčím a zbehneme tam za nimi 😀

hasleerka
1. aug 2009

babule dá sa zistiť predpoved aspoň približne na týždeň?