Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
3. aug 2009

a dnes ešte doolenkuješ?

cica13
3. aug 2009

Reni, kasli na to....odloz to na pozajtra a mas 2 dni volno 😀 😀 😀 😀 😀

renka9
autor
3. aug 2009

este tento tyzden mam dovolenku, no MM musel uz dnes na poobednu 😒
kaslem na to, nic nerobim 🤐 , bola som len v obchode, 3xprala, uvarila spagety...a to je vsetko....jaj, este posadila oleander, co som si tam nasklbala, len neviem, ci sa uchyti 😝
inac, furt chodim, a spratavam bordel a handry 😠 , a furt sa kukam do zrkadla, aka som opalena 😀 😀 😀 , takato som teda este v zivote nebola 🙂 . A supem sa jak parky 😠 😝

cica13
3. aug 2009

Reni, pri mori to uplne inak opaluje.......
tu mozem chodit po dvore cely den a figu sa opalim a to skor spalim ako opalim a pri mori sa krcim pod slnecnikom alebo vo vode a dojdem pekne opalena.... 😀 😀 😀

renka9
autor
3. aug 2009

Angelika s kristinku sa vobec nespalili, ja som bola stale jak rak cervena, teraz uz hnednem. len som si prsicka trosku viac pripiekla, hned prvy den, a teraz tam mas chrasty 😝

cica13
3. aug 2009

Hodila som nejake fotecky zo zahoria, nech mate predstavu co tam robime: http://sk.fotoalbum.eu/Kalila/a318864

hasleerka
3. aug 2009

ahojte zlatíčka moje hlásim sa z dolniak ... super na chalupe, decká sú vo svojom živle, môžu dupať a vrieskať a nebáť sa susedov ... len škoda že nemá ešte dvor dorobený,nemôžem dať deťom bazén ☹

cica13
3. aug 2009

Cafte, prave mi volali Lilu s Iwuskou...uz klabosnicuju.....Misenka chudatenko ma teplotku 😢 😢 😢

hasleerka
3. aug 2009

no som vás dočítala ... Mišenke želáme nech sa skoro uzdraví ... a Vivka je zdravá?.. Davidka chválime že je taký šikovný... a fotky sú pekné ...

cica13
3. aug 2009

Hasli ahoj.....celkom vam aj pocasie vychadza 😀 😀 😀 😀
Ty tam mas aj net?

hasleerka
3. aug 2009

ahoj cica, áno bratranec tu má ... to je paráda ... no idem kuk ako hlásia počasie, že kedy sa vykutreme na kupko ... ale zajtra sa nám ešte moc nechce sme dáky unavený z toho cestovania ... mám tu demänovku dá si niektorá

renka9
autor
3. aug 2009

hasli, peknu dovolenku ti prajem, nech si deticky uziju a ty odpocinies 🙂

cica13
3. aug 2009

hasli...dakujem, ale demänovku eeee 😀 😀 😀 😀

renka9
autor
3. aug 2009

ja som bola u kamosky a pili sme cervene vinko, takze tiez eee 😀

hasleerka
3. aug 2009

no čo tak si dám sama s mm ... aspon hrozienko sa ponuknite ,... no dúfam že si oddychnem, ale je tu teplo na skapanie

cica13
3. aug 2009

Hasli...nic mi o teple nevrav, my sa tu potime v 29 stupnoch v byte ☹ ☹ ☹ ☹

andreah70
3. aug 2009

ahojte zdravim vas z liptovskeho mikulasa
dnes sme boli v tatralandii bolo super, Reni vitaj doma
citat nemam kedy docitam vas ay doma

bodka13
3. aug 2009

ahojte večernice 🙂 ...dnes sme mali návštevu a potom nás ešte susedovci vytiahli na pivko a kofolu 😵 tak som vás až teraz prišla kuknúť

reni aj ja som sa druhý deň po príchode z dovolenky len motala po byte 😀 😀 😀
cicuš...pekné to tam budete mať 😉
ivka 🙂 lilu 🙂 ...čo robíte 😕 klábosíte? 😀 😀 ...Mišenke posielam uzdravujúci božtek 🤐

hasleerka
3. aug 2009

bodka ako chalani u doktora ...

cica13
3. aug 2009

Ahoj Bodecka! Ahoj Andy!

Bodka, ty si bola s chalosmi na testoch? preco im robili teraz v lete? Ja vzdy chodim s Filipom na jesen alebo v zime....

hasleerka
3. aug 2009

ahojte idem dať sprchu a spať ... je tu niekde komár, isto budeme do rána poštípaní ... dobrú nôcku

bodka13
3. aug 2009

jááj ani nehovorte 😠 ...objednala nás na 10:40 a do vnútra nás zobrala až okolo 12 😠 viete si predstaviť čo vyvádzali v čakárni...v ambulancii sme boli hodinu-kým všetko dvojmo popísala 😀 a potom ich napichala(9 alergénov) a 20 min sme čakali čo z toho bude 😒 hovorili že to strašne svrbelo,tak sme všemožne odvádzali od svrbiacich rúk pozornosť 😀 😀 ...najviac sa báli že budú alergický na psa-ale bol neg. 😉 obidvaja sú alergici ☹ Martinko mal pozit. 7 =pele tráv,obilnín,brezy,vonkajších plesní a roztoče a Davidko mal 4= roztoče,pele obilnín a tráv

a prečo až teraz...lebo som si to u našej detskej konečne vydupala 😠 Davidko mi od mája soplil(vodový) opuchnute+svrbiace a zapálené oči(ako zalepené do rána) a ten kašeľ,čo som ti už písala...no a na alergológii mali až teraz voľný termín...na kontrolu ideme v októbri + vakcinácia

andy 🙂

renka9
autor
3. aug 2009

cica, krasne fotecky 🙂

cica13
3. aug 2009

Júúúj Bodecka...tak ste si uzili.....le hlavne, ze uz aspon vies , ze je to vsetko z alergie....neboj, nasadia mu liecbu a bude dobre.....aj im dala nejake lieky?
Filip mal zatial po dvakrat negativne vsetky testy, posledny mal robeny 2 roky dozadu, ale chcem dat na jesen skontrolovat, lebo na jar sa stale stazoval, ze ked hraju vonku futbal tak stale kycha a sopli... ☹

bodka13
3. aug 2009

no Maťovi dala zodac tabletky(každé ráno jednu) a Davidko si má teraz dobrať aerius sirup čo mu dala detská -ale alergologička nebola nadšená,lebo že vraj sa najskôr skúšaú fenistil,dithiaden,zodac,... a aerius je až na konci keď tieto nezaberajú
...ako píšeš o Filipkovi 😒 ona im tiež športy vonku neodporučila(futbal,tenis,...) a aj kúpanie-žiadne celodenné vyvaľovanie sa na tráve a potom tie čistiace procedúry 😀 😀

cica13
3. aug 2009

tak to som teda nepocula, ze najprv sa zacina....fenistilom, zodacom atd.....zasa som mudrejsia.
Filip je teraz uplne v pohode, to len na jar mal urcite obdobie.....

Nejako ma berie spanok, asi som otapena z toho tepla....idem do hajan, dala som si vlaznu sprsku, ale uz mi je zasa teplo.... 😠 😠 😠

Dobru nocku!!!!

bodka13
3. aug 2009

sa máš,že spršku 🙂 ...my máme odstávku teplej vody 😠 😠 😠

dobrú nôcku 🙂

aadula
4. aug 2009

ahojte, som sa k vám už večer nedostala, mm tu sedel celý večer 😠

andrejka Dominikovi prajeme všetko najlepšie k meninám 🙂
a ak je tu ešte nejaký Dominik či Dominika, tak aj im 😀

bodka, moj malý som si všimla, že prská vždy na pieskovisku, tak ktovie do budúcna čo nás čaká a to sa hovorí, že keď je kojený ,tak by sa mu alergie mali vyhnúť 😝

iwuška liluška zdravíííím 🙂 😵

iwusska
4. aug 2009

ahojte babulky, tak my sme si zo Sturova doniesli anginu ☹ potvora jedna, chudatko Misenka celu noc horela, som stale okolo nej behala a dnes som bola u dr. a mame ATB, nastastie len druhe v zivote

hasleerka
4. aug 2009

ahojte ...no toto Mišenka je choručká ...cmuk nech sa rýchlo vylieči ... tu prší, tak sme zavretý na chalupe, ale decká majú telku tak sa ani nenudia ... a je nám fajn