Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
9. aug 2009

bodecka, pekne fotecky 😉
emily, tiez krasne fotecky, dufam, ze sa vam teraz to mimco podari 😉

aadula
9. aug 2009

kočky, ja len ticho pozerám tie vaše fotečky z dovolenky a ticho závidím, ale v dobrom 😉.... za sna druhej strane aspoň pokukám kde je ako a keď sa budeme my rozhodovať, tak budem mať prehľad 😀

hašli, to nielen ty si unavená, to asi ide tu na dolniakoch počasím, ja som si tiež asi hodinku poobede zriemla čo ma lámalo 😝

emily333
9. aug 2009

tiez tvrdim ze po dovolenke este treba aspon tyzden na zotavenie 😀 renka dufame 😵

aadula
9. aug 2009

ale myslím, že zotavovanie po dovolenke je prijemnejšie ako zotavovanie z práce 😀

emily333
9. aug 2009

😀 😀

aadula
9. aug 2009

emily a Janko bol až do teraz v tých Čechách?

emily333
9. aug 2009

adulik ano a vravel ze o rok pojde zas 😉

aadula
9. aug 2009

tak to tam riadne potiahol...tak sa mu tam páčilo 🙂

emily333
9. aug 2009

ta si chvalil chodili po hore na huby na bazeny vencil psa, vysavat a utierat riad nemusel a ani kosit 😀 no komu by sa nepacilo 😵

renka9
autor
9. aug 2009

adulka, ved ked sa zamestnas to bude trosku veselsie 🙂
aj my sme si stale hovorili, ze na more nemame, a bola som s tym zmierene, ze tam tak lahko nepojdeme. Aj kvoli financiam, aj kvoli tomu, ze MM nemoze moc na slnko...a vidis, zbuchli sme to zo dna na den a isli sme 😉 . Zmestili sme sa do 20. 000.- s dovolenkou pri mori 😅

emily333
9. aug 2009

renka tak je najlepsie sa zbalit a fujas matias a hlavne ked su nejake tie eur 😵

emily333
9. aug 2009

no mm este nikdy nebol pri mori tak vedel ze more je slane a ked sa čvachtal tak povedal ze uz iba treba do vody dat iba zeleninu a ma polievku ako ked ja varim 😀

aadula
9. aug 2009

renka, snáď áno 🙂

my sme ešte ani jeden pri mori neboli 😅

emily333
9. aug 2009

adulik nezufaj ja som tiez neverila a uz som bola 2krat ale len po 2 dni aj to je lepsie ako nic a verim ze raz pojdem aspon na tyzden 😉

aadula
9. aug 2009

my sme s našimi chodili do Štúrova, na Senecké a k Hronu 😀 , raz som bola na Balatone v tábore 😀 Len ja nerada cestujem, keď počujem koľko hodím tam a tam treba sedieť na jednom mieste...tak z toho mám hrôzu 😝

bodka13
9. aug 2009

ahojte 🙂

emily...pekné 😉 vidno že ste si oddýchli a bolo vám super 😵 😵 😵 ...to ste boli na dva dni 😕 či som si to zle prečítala 😉
adulka...neboj zvládla by si aj dlhú cestu 😉 veď by si sa tešila ako si oddýchneš 😵 😵 😵
renka 😉 ...že vraj také neplánované sú najlepšie 🙂 ale ja potrebujem istotu kde zložíme hlávky 😒 😀 😀 😀

renka9
autor
9. aug 2009

my dovolenky nikdy neplanujeme 😎 , vzdy nieco zbuchneme zo dna na den...my sme taki.... 😀

emily333
9. aug 2009

bdka to iba 2dni pri mori ale v medz.7dni

aadula
9. aug 2009

no ja by som asi tiež na istotu išla...ja som taký pesimista 😀 , tak by som sa bála 😝 aj keď ako píše bodečka..neplánované je najlepšie...aj akciu keď človek rýchlo zbúcha býva vždy fajn... a aj náš Samko bol už po plánovaní 😀

renka9
autor
9. aug 2009

raz sme isli na Detvu, to sme mali len Kristinku , mala 4 roky, a chceli sme ist bez nej...tak my uz zbaleni, nalozeni v aute, posledna pusa na rozlucku a Kristinka zrazu zacala strasne plakat, ze ide s nami... tak sme sa s MM pozreli na seba, ze OK, berieme ju...ludia, to bolo najrychlejsie balenie v zivote...o dalsich 15 minut sme uz aj vyrazali na cestu.balenie malej trvalo 5-max 10minut 🙂

aadula
9. aug 2009

renka a určite bolo dobre 😉

bodka13
9. aug 2009

😕 veď sa mi to nezdalo 😵 si nám tu dlhšie chýbala 😉 🙂 🙂 🙂

😀 😀 😀 😀 ma napadla kravina 😀 😀 😀 😀 ale ja som inak slušná matka dvoch detí 😀 😀 😀 že veď ani taká rýchlovka nie je zlá 😔 to sa už červenám

emily333
9. aug 2009

😀

aadula
9. aug 2009

bodečka...matka nematka...píšeš dobre 😀 😀 😀

renka9
autor
9. aug 2009

bodka 😀 😀 😀 , no tak to zas nemusim ja 😝 😀 😀 😀

aadula
9. aug 2009

😀 😀 😀

bodka13
9. aug 2009

😀 😀 😀 keď tie deťúrence sú také antikoncepcie 😀 😀 😀

baby a kam zmizla zuzadlo 😕 už som ju tu dlho nevidela

aadula
9. aug 2009

bodečka vaši sa chodia tiež šuchnúť k vám? 😀
a máš pravdu zuzana nám niekam zmizla...možno jej len netík vypaddol 😕

renka9
autor
9. aug 2009

aj ja som dnes na nu myslela 😨

aadula
9. aug 2009

Dnes mi Samino vyhádzal celé šuflíky s ponožkami a spodným prádlom 😝, chvíľku som si sadla pri pc...a zrazu také čudné ticho...ohlasujem ho a on nič..idem ho mrknúť a on si sedí na zemi medzi tým všetkým vytriedeným 😀 😝