Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
12. aug 2009

dobre ranko janko ma nechce pustit na pc a tak nsom zmizla na urad vas aspon pozdravit 😵

bodka13
12. aug 2009

ale Janko musí poslúchať mamičku 😀 😀 😀 ...už aj ju tam pusti Janíčko 😕 😠 😀 😀 😀 😀

emily333
12. aug 2009

aj tak o hodinku iodem na kontrolu z tym mojim prstom po sadre dufam ze to bude ok 😉

cica13
12. aug 2009

Bodka..ale poriadnu carovacku vymysli......nech zaberie....

Utekam von.... 😵 😵 😵

bodka13
12. aug 2009

už si utiekla cica? 😕 😀 😀 😀

tfuj-tfuj aby bol prštek v poriadku 😉

tatolu
12. aug 2009

kukuk, idem vás prečítať 😉

tatolu
12. aug 2009

Ja som sa dnes vybrala k zubárovi. Od 7.6. som mala lístok, že mám isť na rentgen a tak som sa dnes vybrala 😀 No smola, rentgen zubov mám, ale doktor má dovolenku 😀 😀 😀
Tak som aspon nakúpila tabletky pre psíkov na odčervenie, topánočky Lukymu a pri tej príležitosti aj sebe 😉 🤐 , no a potom som sa zastavila aj u mňa v bývalej práci a trochu poklábosila...

bodka13
12. aug 2009

tatolu....si toho riadne postíhala 😉 🙂

tatolu
12. aug 2009

No však som vstávala o 5tej 😖

jalao
12. aug 2009

tatolu a nebe uz deturence v noci nebuntosia?

tatolu
12. aug 2009

Jalao, dnes bola Táňa hore o 24.00 a o tej 5.00 (ako budíček) a Tomík bol hore o 2.00.
Idú im zuby, tak to pripisujem tomu.
Ja som ich naučila na fľašku, takže, keď sa preberú, v takom polospánku im prihrejm mliečko, dám do ručičiek a idem spať. Potom iba musím tú fľašku náisť niekde v okolí 😀. No hlavne, že ich nemusím na rukách natriasať a že im to pomôže znovu zaspať 😉

jalao
12. aug 2009

tatolu (aha, az po tyzdni mi doplo, preco mas takyto nick!! 😀 ), zaostrila som na obrazovku, ze co to o Tani pises...lebo ja mam tiez Tanicku 🙂 . Ja som to tiez takto robila a potom rano hladala flasku popod postel 😀 Ale uz davno spi celu noc - hura.

tatolu
12. aug 2009

No však Luky mi tiež spí celú noc. Ale on už možno od sojeho 1/2 roka. Len tieto sa to akosi nevedia naučiť 😒 😉

jalao
12. aug 2009

mas pravdu, asponze ich netreba na rukach hontrlat... 🙂 Ze flaska ich utisi...to je predsa tiez parada. Moj syn do roka bol hojdane dieta = to bola katastrofa. Mala som ale skvele bicepsy. 😀 😀

bodka13
12. aug 2009

😕 nikto ??????????????

jalao
12. aug 2009

no vidis, bodka, akosik to tu stichlo, co si mam sama so sebou pisat? 😀 😀 Tatolu je od 5 hore, ta mozno chrni s deturencami, ani sa jej teda nedivim...

cica13
12. aug 2009

Bodecka...co sa robis, ze nikto.....nestacim ti na skype? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Jalao, aj v inych temach to stichlo?

jalao
12. aug 2009

ja sa sem tam nazeram do temy Darinka a roky 70-80. tam sme sa dobre narehotali 😀 😀 A este o studujucich mamickach ozaj.

tatolu
12. aug 2009

Jalao, omyl. Upravovala som múr na vedlajšom dome, aby sa moho, urobiť šalung a potom veniec okolo domu, aby sa nám nezrútil 😉
Deti sa práve zobudili, tak som chvíľu tu 🙂

emily333
12. aug 2009

ja uz som tu vaim zemiacky k vyp.syru a prave mi volala svagrink ze potratila minuly tyzden babo ☹ z prstom mam chodim na rehabilitacie len este neviem kam mame v meste asi tri 😉

jalao
12. aug 2009

tatolu, ty si nezmar!! 😀 😀

bodka13
12. aug 2009

emily...priletím na večeru 😀 😀 😀
tatolu...veď ty riadna staviteľka 😉 🙂 🙂 🙂

emily333
12. aug 2009

bodecka kludne mame dost 😉

aadula
12. aug 2009

suseda mi pred 2 hodina poslala sms... 😵 narodil sa jej Borisko 3995 a 51cm, riadny chlapisko 🙂

bodka13
12. aug 2009

blahoželáme 🙂 veľa zdravíčka,mamičke radosti z bábenka a malinkému veľa mliečka 🙂

tatolu
12. aug 2009

Blahoželám novopečenej mamine 😉
Emily, nevime, čo k tomu povedať. Švagrinky mi je ľúto 😢
Moja švagriná tiež čaká. Včera mi volala, že to bude chlapček. Doteraz sa vždy schoval. Termín má 12 dec., ak sa popnáhľa, môže byť ako náš Luky 1.12. a keď sa oneskorí, môže byť ako môj brat a teda, jeho bud.ocko 22.12
😀

andreah70
12. aug 2009

Aj ja sa pripájam ku gratulácii prajem pevné zdravie a veľa mliečka 🙂
Aj ja už sa teším segre sa to pomaly blíži už ledva odfukuje od pondelka nastupuje na MD 🙂

tatolu
12. aug 2009

No mám pocit, že to Slovensko sa riadne rozrodilo 😉
Emily, je správny rok, tak šup-šup

emily333
12. aug 2009

aj ja blahozelam k babu 😵 babenky mne ti to opatrovatelske zas neschvalili kuvy jedne 😠 😠 hlavne ze pre ciganou maju na vsetko - cest vinimkam

emily333
12. aug 2009

haloooo halooo kde ste ☹