Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
18. aug 2009

už by mi to nepomohlo asi ☹ táto koťuha mala v apríli 6 rokov ....až teraz ma trklo ty asi myslíš poistenie bytu+pračka 😕 tak k tomu som sa ešte nedopracovala ale chystám sa pomaly odkedy tu bývame 😠

prádlo zavesené?

aadula
18. aug 2009

moja má 10r. a ten opravár povedal, že ešte niečo vydrží...že tieto pračky sú ešte kvalitnejšie vyrobené ako čo teraz vyrábajú..je to whirpolka /neviem či som dobre napísala 😀 / a to poistenie sme už niekoľko krát využili na elektromotory, takže sa nám už určite aj vrátilo na pár rokov čo sme platili 🙂

áno už som vyvesila a potrebujem do obchodu zbehnúť a vymyslieť čo zas variť 😠 nemám ani páru 🙄

bodka13
18. aug 2009

a kolko stojí poistenie bytu?...aspoň orientačnú sumu prosím 🙂 ,platí sa raz ročne? ...to sa počíta aj od rozlohy bytu,ja tomu vôbec nerozumiem ☹

no my sme včera uzatvárali stávky že či budú palacinky alebo halušky 😀 😀 ...vyhrala pizza 😀 ...ale niečo musím aj tak hodiť do hrnca...asi zapečenú rybu so zemiakmi so smotanou a syrom 😉

emily333
18. aug 2009

varite? my dnes mame stehienka a kuraciu polievku 😵

bodka13
18. aug 2009

iba sa odhodlávame 😀 😀 😀 ... ale mne sa nechce ☹ a musím ísť kúpiť zemiaky 😠 adul nekúpiš mi ich cestou 😀 😀 😀

emily333
18. aug 2009

babenky ja uz mam nakopane zo zahrady dobehnite motyky mam aj pre vas 😵 a mate to zarucene cerstve 😀

iwusska
18. aug 2009

ahojte 😵
tak ja si vychutnavam posledny den v praci a nechce sa mi verit ze ten cas tak rychlo leti a my zajtra odchadzame a ked sa vratime tak zacina skola a Misenke skolka 😕

bodka13
18. aug 2009

🙂 🙂 Iwus 🙂 🙂

a také bez motyky zemiačky nemáš? 😀 😀 😀

aadula
18. aug 2009

bodka, zemiačiky som ti doniesla... aj ti ich uvarím? 😀 ja som sa nakoniec rozhodla urobiť granadír a kyslú zemiakovú polievočku 🙂 a to poistenie neviem či tam aj rozloha má úlohu, ale my platíme 580,-sk ročne teraz neviem koľko je to € 😀 a v tom máme aj pripoistenie elektromotorov 🙂 a máme to v kooperatíve..zatiaľ ma nesklamali... ale možno sú aj iné lepšie poistky..a neviem či sa už teraz neuzatvára s väčšou sumou..tuším švagor uzavrel okolo tisícky minulý rok 😕

iwuškaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 tak si to užite..budem na vás veľa myslieť...nech máte krááásne počasie a potom nabehneme spolu do škôlky, školy a jasličiek...a ja v polke sept. do prácičky 😀

iwusska
18. aug 2009

babulky aj my budeme na vas mysliet, budete nam chybat ☹ ale cicus ma internet n mobile tak sa vam urcite ozveme a ked nie tak , aspon sms napiseme 😵
adulka budeme sa v septembri navzajom psychicky podporovat, ja tu skolku uz teraz prezivam 😖

renka9
autor
18. aug 2009

ahojte 🙂
adulka 😕 😕 😕 to co za foto 😀
iwi, si uzite, 😎 😎 😎

iwusska
18. aug 2009

reni, si uzijeme 😎 😎 😎
a drzim palce ohladom deduska 🤐

renka9
autor
18. aug 2009

dakujem, dievcence, ste zlate ☹ 😔

iwusska
18. aug 2009

reni myslela som na teba 🤐 🤐 🤐 a aj ked len na dialku ale sme s tebou ☹

lilu18
18. aug 2009

ahojky...idem vas kuk..ahooooj iwus

iwusska
18. aug 2009

lilus ahoooooj

lilu18
18. aug 2009

tak pocitane aspon som v obraze 🙂

iwusik,cicusik prajem krasnu dovcu,nech vam slniecko svieti a nech maju radost hlavne deti 😲

kto si da masko na hrasku?? 😝

lilu18
18. aug 2009

ma napadlo..kto tu bude v sept.ked idete do MS,skoly a do prace?? 🤐 ☹

cica13
18. aug 2009

Babulky, tak mi to je luto, ze vas dnes tak zanedbavam, ale vobec nemam cas tu sediet, a neviem kde mi hlava stoji....ze by na krku? 😀 😀 😀 😀

cica13
18. aug 2009

Lilu...ja tu budem, nestacim ti??? 🙂 🙂 🙂 🙂

Iwusik, ty uz chod domov balit!!! 😀 😀 😀

lilu18
18. aug 2009

ved tolko nepracuj od roboty aj kone kapu 😅 trosku oddych si dopraj 😵

lilu18
18. aug 2009

aspon ze ty tu budes cicusa 😲 to mozme zalozit temu cica a lilu 😀

cica13
18. aug 2009

Lilu...budeme mat svoju vlastnu temicku..... 😀 😀 😀 😀

lilu18
18. aug 2009
cica13
18. aug 2009

No tie navlecky su teda kapanek drahsie 😠

lilu18
18. aug 2009

no ved sa mi zdalo 😀

jalao
18. aug 2009

lilu, ja som tu stale....a zaroven aj pracujem!! Ale ved zeny vedia robit aj 3 cinnosti naraz...to je vedecky dokazane!! 🙂 🙂

slonisko
18. aug 2009

ahoj babulky no ja dnešnym dnom k vam už nepatrim ☹ iba ak by ste zmenili nazov

jalao
18. aug 2009

slonka, hadam sa ti nezmenil vek POD 30!! 😀 😀