Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
24. aug 2009

keby to šlo, tak metla je dávno v pozícii lietania a ja už niekde nad morom 😀

emily333
24. aug 2009

uz som tuuu 😉

andreah70
24. aug 2009

aj jaaaaaaaaa 😀

janbari
24. aug 2009

mám nad 30....a dve deti....chlapčiská živé striebra....(3 a 7 ročných)...
baby, ako mám donútiť toho staršieho, aby bol rýchlejší? Najmä v písaní....a robení si úloh....lebo mu to trvá nesjutočne dlho...aj tri hodiny....

aadula
24. aug 2009

janbari ahoj 🙂 nenúť ho..on sa do toho dostane sám...moja dcéra písala hrozne pomaly..lebo to chcela mať pekne napísané..a preto v treťom ročníku nestíhala diktáty písať..., ale dostala sa do toho...stále je pomalá ..na všetko má čas...ale učí sa dobre..proste sú to také typy ľudí 😉

janbari
24. aug 2009

...presne.....diktáty nestíha napísať, v škole nemá popísané úlohy...a potom to píše doma....jááááj, už som z toho občas na pokraji nervov.....a tom som učiteľka.....toho roku budem učiť prváčence....

emily333
24. aug 2009

vitaj janbari 😉

janbari
24. aug 2009

ďakujem za privítanie.....🙂

aadula
24. aug 2009

janbari, a nebola si s ním u psychologičiek či ako sa to volajú ...? nemá nejakú disleksiu? naša namala...ona to má len v povahe 😀

janbari
24. aug 2009

hej bola som....a povedala, že chlapec je úplne zdravý, len sa málo sústredí......vštetko iné ho zaujíma, len nie to, čo má robiť....

emily333
24. aug 2009

janbari ta to robi aj moj a uz je 8smak ☹

janbari
24. aug 2009

čoooooosi.....môj ide do druhej triedy....to ho myslíš že neprejde? A ja že hej..... 😉

hasleerka
24. aug 2009

ahojte pekný večer a ja hned takú smutnú správu čítam ... renka úprimnú sústrasť, je to smutné

janbari vitaj medzi nami "dievčatami" 🙂 🙂 🙂 ... aj moja ide teraz do druhej, tak budeme mať rovnaké starosti

hasleerka
24. aug 2009

baby a kde poletíte za herečkami aj mne prídite vyzdvihnúť ... mám aj nový mob 😀 😀 😀

emily333
24. aug 2009

janbari to su geny ja som na zaklladke pozerava na chemii na vrabcov 😀

zuzadlo
24. aug 2009

no ahojte hviezdy,ako ste sa rozbehli,ked som tu ,tak vas tu niet ☹ a teraz nestiham citat

janbari vitaj medzi hviezdami,moji idu do prvej a syn tiez nema ziadnu trpezlivost,tak caka to aj mna

haslo leti sa za cicus a iwus 🙂 a ja poiletim na vysavaci,pokrocila doba 😀

zuzadlo
24. aug 2009

emily,na chemii na vrabcov a na pokeci na mlade masko 😀

andreah70
24. aug 2009

vitaj janbari môj ide do šiestej a tiež píše pomaly nič si z toho nerob 😉
som vám napísala že som tu a Nika ma poprosila že na chvíľku na pokec a z chvíľky bola hodina 😀 ale aspoň som jej stihla obaliť na zajtra rezne, lebo ide hrať do Zlína
hasli jasné že ťa vyzdvihneme keď poletíme nad Považskou 😀 počítam že herečkám sa musí aj štikútať 😀 jak na ne myslíme 😀

emily333
24. aug 2009

😀 😀 no bola som riadny vykvet

hasleerka
24. aug 2009

no bodaj by sa im nešťukalo, ked nás tu nechali a ony sa člapkajú v mori ... ale teda chúdatká, ked sú furt čosi chorí, hádam si to dobre užívajú ... kukám na prime jak sa staví sen

zuzi žiadny vysávač aby si išla rýchlejšie ako my ... poctivo metlu alebo mob 😀

zuzadlo
24. aug 2009

no emily to som bola aj ja ,ja som mala vecne nejaku poznamku,ucitelkam som natlacila do stolicky spendliky a ustrilka hlavicky 😀 😀 😀

hasli dobre,tak budem sudrzna 😉 ,inak som ti pisala IP,este raz vdaka 😉

hasleerka
24. aug 2009

áno zuzka našla som si ip, aj som ti tiež odpísala ... už sa toľko nedakujme 😀 😀 😀 ...

netmona
24. aug 2009

ahojte,,,dnes bolo pekne ,,my konečne doma v BA,,no tohto leta som ucestovana,,a už mám fóbiu z balenia a vybalenia 😲

zuzadlo
24. aug 2009

hasli to vies,som slusne vychovana 😀 ,moj ote nam vzdy vravel,ked sme isli po ulici-pozdravte slusne kazdeho starsieho pana,neviete ,ktory je vas otec 😀 😀 😀 a my sme zdravili 😀

netmona
24. aug 2009

no dievčatá,,ja byť vaša učitelka tak 5 a 20 po holej 😀

zuzadlo
24. aug 2009

a kam nam zmizla janbari? ahoj netmona 🙂 ,tak to rob tak,ze nevybaluj,len pribaluj 😀

netmona
24. aug 2009

zuzadlo ,,tak to áno ..človek nikdy nevie 😵

zuzadlo
24. aug 2009

netmona ,netvar sa ze si bola neviniatko 🙂

netmona
24. aug 2009

zuz,,ani nehovor. dnes som len ukladala a prala ,,normálne sa to už vymiká ľudsej logike,,,MM len vyhádže z auta a padla,,ved som na materskej tak mám čas,, 😒 boga jego 🙂

zuzadlo
24. aug 2009

nie si sama netmona .,neboj 😉