Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
26. aug 2009

ahojky..no teda ziiiram...mame nove tvare?? 😲 🙂

lilu18
26. aug 2009

dnes ma samko meniny??tak vsetucko len to najlepsie prajeme a vivi posiela cmucik 😲 😲 😲 Ja tie meniny nesledujem..sorry,,to len ked vidim na mk ze prajete rychlo kuk do kalendara 😀

lilu18
26. aug 2009

bodecla super vymalovane aj taska je krasna aj tie dve herecky pri stole 😲 😵 😵 😵

andreah70
26. aug 2009

jeeeee ja som si ani neuvedomila že má Saminko meniny prajem mu všetko najlepšie a spolu s Veronikou posielame sladký cmúčik 🤐 🤐 😵

aadula
26. aug 2009

kočky ďakujem všetkým za Samka a od vivušky mu cmučík odovzdám 😉 teraz zaspinkal ..už sme tu mali prvú gratulantku...starkú z ocinovej strany 😀

bodka13
26. aug 2009

😵 😵 😵 Samkovi všetko najlepšie k meninám,veľa zdravíčka,šťastíčka a posielame božteky 😵 😵 😵

lilu18
26. aug 2009

oslavujeme 😀 dostaneme aj zakusky?? 😀

bodka13
26. aug 2009

😀 😀 😀 asi až večer,keď im niečo zostane 😉

lilu ty si nešla haji?

ďakujeme za pochvaly 🙂 ...by som si to stretko zopakovala aj dnes....prečo ste aj ostatné neprišli do parku? 😀 😀

aadula
26. aug 2009

zákusky nie sú...robila som len tú tortu smotanovo piškótovú do chladničky 😉 , ale keď prídete niečo upečiem 😀

bodka, aj ja by som si zopakovala...sedieťa mm nech behá za malým 😀 božtek odovzdám

bodka13
26. aug 2009

😉 dobre sa na neho pozeralo 😀 😀 😀 ...ja som sa vždy na mm bavila ako krpca naháňa 😀 😀

lilu18
26. aug 2009

adulka..ak chystaj startujem metlu 😀

bodka///este sa len chystam..mala konecne zaspala 😔

aadula
26. aug 2009

náš drobec buvá už takú dobrú hodinku, mm si šiel dovolenku vybaviť..zajtra už obalujeme nábytok 😀 a v piatok nám tie okná prídu robiť... to je hroznéééé nemáme studenú vodu a tým pádom nám wc-ko nesplachuje 😝 😅 ...samozrejme, že všetkým teraz treba na veľkú 😀 😝

bodka13
26. aug 2009

☹ a kolko nebudete mať vodu?
v trojobale a potom vysmažiť 😕 😀 😀 😀 ....len či vám ten nábytok nebude Samko hneď odbaľovať 😀 😀 😀

lilu18
26. aug 2009

uf adulka,tak na wc ku vam nepojdem..vsetko necham doma 😀 ..Do kedy nemate vodu??ved budes mat v piatok kopec spiny 😕 ....

my mame nespavu noc za sebou a teraz tiez nie a nie zaspat 😠 uz som kuk ci zubky idu,ale ved ma tusim vsetky vonku 🙄 20 ,nie??

lilu18
26. aug 2009

bodka co nabytok odbalovat,ale nove okna bude majstrovat... 😀

bodka13
26. aug 2009

ano lilu 🙂 ...20 je komplet mliečny chrup 😀 ...možno jej už spánok tak nechýba 😒 ...naši obidvaja v jej veku spávali všelijako,ale aj keď nezaspali museli oddychovať=ležať dve hodinky,to si čítali knižku alebo pozerali rozprávku

lilu18
26. aug 2009

to poobedie beriem,,ale v noci??ved aj dospelak je unaveny a ona uz od pol 4/ej hore 😠 potom som ju do 6/ej uspavala....skoda slov 😠

aadula
26. aug 2009

bodečka si ma pobavila 😀 😀 😀 to by som sa nabalila ..do 3obalu 😀 😀 😀

vodu nám mali už teraz o 13.tej pustiť..ale ešte počujem zbíjačku... tak asi ešte neodstránili to čo bolo pokazené..., dúfam, že do tej tretej pustia 🙂 teplá tečie...ale tak to je na nič ked studená neide...ked sa roztečie dosť páli...

lilu, niekedy mi ani Paťka nechcela spávať..tiež som ju nechala spoň ležať... a teraz...ráno spí cez prázdniny aj do 11tej niekedy...ale chodí neskoro spať..ale o týžden sa to zmení 😀

lilu18
26. aug 2009

to bodka asi myslela ze rezne miesto zakuskov jej mas pripravit 😀 ze??? 😀

tak to sa nacakam kym aspon do 8 rana bude haji 😎

bodka13
26. aug 2009

😕 to spanie v noci je ozaj strašné 😒 ...naši sa sem tam zobudili tiež tak skoro,tak sme skúšali asi hodinu zaspať a potom keď už lozili hore dole po mne a ukladali mi vlasy do protismeru som to vzdala a išli sme od 5 ráno pozerať rozprávky 😠

maca793
26. aug 2009

ahojte nakúkam a zdravím nemám veľa času odbehla som do knižnice deti sú doma hrajú sa a najmladšia spinká ako máme dnes? je krásne a strááášne teplo, chcle la som ísť na pláž ale mám svoje dni takže škoda ☹

bodka13
26. aug 2009

ahoj 🙂 ....ty si ako raketa 😀 😀 😀 ....v nadbieha mi sused,ťa pomaly ukameňujú,asi si to sem nemala ani hodiť 😒

maca793
26. aug 2009

prečo? chcem vedieť názory od iných

nech si každý myslí čo chce ale ja viem najlepšie svoje veci okolo tohoto jnie?

ako sa máme?

bodka13
26. aug 2009

my fajn,pomaly sa blíži škola a s Davidka bude tiež už školák 🙂
...ja som bez roboty ale hádam niečo nájdem 😒

😉 chápem že si chcela počuť názory iných,ale tu sú niektoré kočky také bezchybné 😀

aadula
26. aug 2009

som nejak mimo obraz...macka ahoj..si písala do témy nejakej? idem mrk aj ja 😀

bodka13
26. aug 2009

našla si aduli 😕 ...aj ty jej niečo poradíš 😀 😀 😀

bodka13
26. aug 2009

ja sa dočasne lúčim 😒 ...idem prádlo vyvešať a usporiadať neporiadok v byte 😀 😀 😀 ...a keď sa nepokazí počasie ideme na kúpalisko,sa mi nechce ale už som im to sľúbila 😉 😀 😀

aadula
26. aug 2009

som to len tak zbežne prebehla...radiť nebudem... ťažko sa radí..keby som sa dostala do takej situácie...ktovie ako by som to riešila... 😝 podľa mňa kým také človek neprežije...tak písmenkuje, písmenkuje...a možno je to iné ako ked to zažije ..nie možno..určite 😀

bodečka si to užite 😉 chlapcov pošli na kupko a vy s manželíkom zbehnite na člnky 😀 😵 romantikaaaa

emily333
26. aug 2009

ahojte konecne som na pc 😵 jej hviezdy maju nove fotky super fešandy ste.Samkovi vsetko najlepsie k meninkam posielam cmuk 😉

janbari
26. aug 2009

čaute baby, čo máte nové? Ja som bola po prázdninách v práci.....poviem vám...riadny chaos...