Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
29. aug 2009
bodka13
29. aug 2009

hasler...pekná 🙂 určite sa páči aj dievčatám 😅

emily...nezmokla si 😕 u nás prší ☹

aadula
29. aug 2009

ahojte, na chvíľku som k vám nakukla, stále upratujeme..nejak sa z kuchyne nevieme pohnúť..tam je toho veľa...spálňa je už urobená, detská tak, že ešte paťkyne veci treba naspäť ponosiť a teraz pokračujeme...idem rýchlo niečo navariť...som sa o 11tej spamätala, že aj do obchodu by som mala zbehnúť 😀

cica pozdrvuje všetky pukanky 😀 iwuška už cestuje domkov a že jej chýbajú babuľky ..zvykli si na seba za ten čas..a teraz tam ostala s chlapmi 😉

andreah70
29. aug 2009

ahojte ja len na skok, prišli sme sa naobedovať Nika má v hale celý deň turnaj tak sme tam a povzbudzujeme skončia až o 17 potom ideme švagrinke gratulovať

bodka13
29. aug 2009

🙂 že ďakujeme za pozdrav a Iwke šťastnú cestu domov prajeme 🙂

adul tak večer už budete mať vyluxované 😵 😵 ...my sme už poobede tak trochu vegetím a stále pršíííí ☹

tatolu
29. aug 2009

Ahojte, dievčatá.
Hlásim sa po mojej poslednej tohoročnej dovolenke. Ak mi deti a mangel dovolia, budem tu už konečne častejšie 😉
Idem popozerať, čo riešite 😔

tatolu
29. aug 2009

Hasli, kukla som izbu. Pekná 😉 Aký je rozmer? Zdá sa mi nejaká maličká, ale milá 😉

emily333
29. aug 2009

ahojte uz som doma nezmokli sme uz sme boli v aute ale cestou zo siravy taky lejak ze v Michalovciach postrhovalo kable a u nas v dedine vobec este neprsalo ale asi este pride

emily333
29. aug 2009

jeej hasli krasna izbicka 😵

hasleerka
29. aug 2009

aj ja zdravím dovolenkárky ... a prečo už iwus ide domov, ony nie sú spolu až dokonca ... som práve upiekla marhuľovú bublaninu, dá si niekto aj kávičku zalejem

baby dík za pochvalu ... tatolu izba je 3,5x3, neni to moc, preto je riešená aj poschodovou postelou, ale miesta na hranie majú dosť

aadula
29. aug 2009

hašli fakt ste to pekne porobili 🙂 iwuš išla na kratšie 😉

tatolu, tak vitaj doma dovolenkárka 😉

andy dúfam, že vaše baby vyhrali 😵 a ak nie..aspoň ste mali prijemný deň

my už nič nerobíme.. hodinu už sedím a oddychujem, ešte cez týždeň okná umyjem a záclony povešiam..len jedno okno sa nám zle zatvára a dnes ako fučí, tak dosť prefukuje, tak ešte v pondelok chceme zreklamovať nech to prídu podoťahovať 😝 ešte mi ostala kúpelka a wc-ko..ale to už dnes vzdávam

tatolu
29. aug 2009

No, tak ja som práve dala deti do postieľok a kukám 😕 aj MM si ľahol 😀

ale priznám sa, nestihla som čítať... Možno nabudúce

hasleerka
29. aug 2009

no tatolu, teraz nie je toho čítania až tak moc ... dáko to tu flákame

adula, to ste aj vo wc menili ... len pekne zreklamuj ... ja sa teraz naťahujem so stolárom, nech robí čosi s tými oknami, tak bol pomerať že spraví nové veľké okno a tie plesnejúce rámy že vyšmirgluje a natrie nanovo ... no som zvedavá ...

aadula
29. aug 2009

hašli 😀 😀 😀 😀 si ma rozosmiala..., to vieš..všetko sa tam lievalo..handry umývali..tak je tam brajglos

hasleerka
29. aug 2009

prečo som ťa rozosmiala???

aadula
29. aug 2009

či sme aj na wc-ku okná menili

hasleerka
29. aug 2009

no a prečo nie, susedin otec má na byte tiež okná na wc

aadula
29. aug 2009

hašli som myslela, že si robíš srandičky 😉 ..my máme byt riešený tak..že v podstate wcko a kúpelku máme takpovediac v strede bytu

aadula
29. aug 2009

hašli a pozerám..ty si v téme o chudnutí...ako sa ti darí?

hasleerka
29. aug 2009

nie adula nerobím si srandu ... my tiež máme wc aj kúpelnu v strede ... ale to také staré byty ... dokonca ma teraz napadla aj kámoška, že má na wc okno

no zatial som schudla 3kg, ale ja chudem len tak aby sa nepovedalo ... prestala som žrať a jem len do piatej, teda občas to nevydá a hlavne som prestala jesť denne tri horalky

aadula
29. aug 2009

hašli to si dobráááá keby som bola na skype..hodím ti tu palec hore 😉 ja nemám nejak pevnú vôľu ☹

hasleerka
29. aug 2009

adula ani ja som nemala pevnú vôlu (iba na aerobic som poctivo chodila), ale dáko som sa k tým babám pridala ... jedna tam ukázala fotky ako dobre schudla, tak to akosi samo prišlo, až som prekvapená ... ale zjem občas aj sladké

lilu18
29. aug 2009

ahojte herecky.Co noveho?? Adulka uz je hotovo? aj spratane?/ako si spokojna??No idem vas pocitat ci nahodou neoslavujete 😀

emily333
29. aug 2009

ahojte uz som domka u nas vcera bola vatra a dnes dozvuky a potom sa to zvrtlo tak som robila sofera na peugeote-nakladne auto islo mi to super sme cely a zdravyyy 😵

hasleerka
29. aug 2009

no emily ty si šikulka .... lilu nič sa neoslavuje, ale vypiť si môžme, adulka má nové okná 😀 😀 😀

emily333
29. aug 2009

ked budu fotky tak vam potom ukazem ako sa mladez zabava 😀 ale uz som mylsela ze sa aj od hamby prepadnem

lilu18
29. aug 2009

emily...uz si doma

lilu18
29. aug 2009

prispevky nehadze idem haji ☹

renka9
autor
29. aug 2009

ahojte koceny 😉

lilu18
29. aug 2009

reni ahojcek a aj dobru noc som zmordovana z toho dazdu 😠