Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
29. aug 2009

lilu dobruu a ahoj renka 😉

aadula
29. aug 2009

lilu ahoj 🙂 v podstate spratané 😉 ešte kúsok treba dokončiť

renka ahoj 🙂 som sa ťa chcela opýtať či si doma už z práce..a ma napadlo, že je sobota...som dnes z toho celá popletená...

aadula
29. aug 2009

mňa picne...som bola hrozne hladná a tak som si dala taký vanilkový jogurt a teraz mi je zle 😝

renka9
autor
29. aug 2009

adulka 🙂 som doma z prace, robila som aj dnes- v stredu som mala nahradne volno, a dnes som si to musela odrobit.

bodka13
29. aug 2009

ahojtéééé 🙂 ...kukám tarzana 😵

hasleerka
29. aug 2009

vidíš adula, žiadne jogurty, pekne si mala jablčko papať ... si urob sodu bikarbonu, nech sa ti vygrgá

aadula
29. aug 2009

renka, tak by som sa tak moc nemýlila 😉

bodečka ahoooj 🙂 aj ja to pozerám..ale hrozne dlhá reklama bola 😝

hašli..mňa aj od jablka boli ...neviem čo to mám za žalúdok 😠

hasleerka
29. aug 2009

renka u vás sa robieva aj soboty?

ja nekukám nič, počúvam rozprávky, čo mala miška pustené

bodka13
29. aug 2009

no tarzan už odišiel 😀 😀

ahoj reni 🙂

adulka ani čajíky nepomáhajú?...aj moja svokra má na wc okno,ale oni v takej starej štvorbytovke bývajú čšo stavali okolo roku 1950

emily...a kde sa zabáva mládež?

aadula
29. aug 2009

bodka, repíkový mi zvykne zabrať...ale pomalinky to ustupuje, no ja som myslela, že sranduje 😀 , ale teda už som to pochopila 🙂

hasleerka
29. aug 2009

adulka ja by som si nedovolila robiť srandu z teba ☹

aadula
29. aug 2009

hašli 😲 😉 ja som v činku nebola v takom byte kde je na tom inkriminovanom mieste okno 😉 ... kašlime na to 😉

renka9
autor
29. aug 2009

ano robia sa u nas aj soboty... 😠 , dnes vsak bola dobrovolna...no az do novembra mame tahat kazdu sobotu, ked nam vyde ranna smeny, a ideme opat na 3 smenku...buduci tyzdem mam nocne 😝

aadula
29. aug 2009

renka a ako sa ti najlepšie chodí? ranná, poobedná či nočná? na tie nočné si asi treba zvyknúť..mm robí od ukončenia školy tak, že denná, nočná a dva dni voľno...a keby mal ťahať klasické 8h. on by bol spočiatku hotový

bodka13
29. aug 2009

baby ale malo by byť 😀 😀 😀 ...lebo one-touch a smrad 😝 strašné 😀 😀 😀

reni a to máte zaplatené tie soboty alebo nadčasy 😕

aadula
29. aug 2009

bodka 😀 veru veru...my máme aspon Ventilátor! 😀

hasleerka
29. aug 2009

renka a to je slovenská firma či zahraničná u nás?... u nás je vraj tiež voľné miesto na niakych káblikoch, je to síce asi 25km, ale vozí tam ženy autobus ... no len každý vraví že je to drina ... ale ked nič nezoženiem, budem musieť skúsiť aj tam

adulka, jasné necháme to tak, ved sa nebodaj preto ešte nerozkamarátime ... to by bolo sranda v správach: že pohádali sa kvôli wc 😀 😀 😀

aadula
29. aug 2009

hašli, by sa niekto dobre bavil 😀

aadula
29. aug 2009

dobru nocku všetkým 😉

hasleerka
29. aug 2009

aj my máme ventilátor ... ale vraj tie spreje one-touch škodia tak to nepoužívam

renka9
autor
29. aug 2009

MM robi na smeny uz 14 rokov a moja mama asi 24rokov 😝
je to zahranicne firma, nocne som brala preto, aby som nebola zasa poobede v robote, hned prvy tyzdenako idu do skoly... doobeda sa aspon vyspim, ked nebudu baby doma...
kazda smena ma svoje pre a proti...

bodka13
29. aug 2009

aj my 😀 😀 😀

dobrú adulka 🙂

emily333
29. aug 2009

babenky idem haji dobruu 😔

renka9
autor
29. aug 2009

co mame rozchod??? 😀

hasleerka
29. aug 2009

baby kde zdrháte, hádam len nemáte cvikačky na pracovniach 😀

bodka13
29. aug 2009

dobrú emily 🙂

to máš pravdu renka 😉 ...poobedné neboli zlé...ráno som ich vystrojila doškoly a škôlky,navarila a upratala a ešte aj koníkovať stihla 😀 ale zase som s nimi nebola poriadne celý týždeň,prišla som domov a už spali ☹

hasleerka
29. aug 2009

bodka aj ty si robila poobedné?.. ak si dobre pamätám, až teraz niekedy si prišla o robotu že?.. a zatial si nič nenašla?

bodka13
29. aug 2009

...robila 🙂 ranné od 6:00-14:00 a poobedné 14:00-22:00
bez roboty som od polovice júna ☹ ...cez prázdniny som to moc neriešila kvôli chalanom a v júli sme boli aj na dovolenke...takže teraz ako nastúpia do školy si musím niečo nájsť 😒 ale zatiaľ čo čítam sú v kurze predavačky -otvárajú u nás nové obchodné centrum...a tam sa robí krátky a dlhý týždeň,teda aj víkendy a 12stky

hasleerka
29. aug 2009

takže nemám až takú hroznú sklerozu ... ja idem tiež budúci týžden za tým známym, ak to nevyjde, tak hladám dalej ... tiež sú u nás volne len predavačky ... bude volné miesto aj v niké, robí tam kámoška dobre by nám bolo, lenže tiež sa robí každý druhý víkend od 9-13 a cez týžden do 17 alebo druhý do 18 ... tak neviem či tam mám skusiť dať žiadosť ... ved kto sa bude učiť so Zuzkou ☹

renka9
autor
29. aug 2009

bodka, aj ja ta mam uz dlho na mysli, ze co s robotou...len vzdy na to zabudnem