Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
3. sep 2009

vitaj janka 🙂 ....ale veď podľa foto všetko zvládaš 😉 ...máš krásnu rodinku 🙂

aadula
3. sep 2009

bodečka, a nemáš z up pol roka podporu? veru veru..nenarobiť..zarobiť..to je sen každého 😀

janka ahoj, cítim to tak isto...pri malej som vládala oveľa lepšie ako pri Samkovi 😝

bodka13
3. sep 2009

mám adulka...ale ja si ju teraz iba dočerpávam 😠 lebo 1x som sa zaevidovala v júni 2006 a vtedy mi priznali z platu podporu a ja blbá som sa rýchlo po 18dňoch zamestnala,tak sa mi čerpanie pozastavilo 😠 no a vlani nám majiteľ nepredlžil zmluvy ale nás o mesiac prijal akože späť len do firmy s iným menom 😠 ....teda som mala z tých 6mesiacov vyčerpané iba 18dní+mesiac(32dní) a zbytok si z láskavým dovolením štátu dočerpávam a čo je na tom najhoršie že stále beriem podporu,ktorú mi priznali v r2006 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

aadula
3. sep 2009

bodka, tak to je skvelé 😠 to by aj mňa naštvalo..akoby si mohla za to, že ťa na mesiac nechali doma...a človek si nájde prácu a ešte na to doplatí...niektoré zákony sú hrozne divne vymyslené

bodka13
3. sep 2009

veď to ma na tom najviac štve,že snažíš sa ako blbec nájdeš si robotu a ešte si za to potrestaná 😠 ...si predstav že mi posielajú 125€ na mesiac,lebo vtedy som nemala bohvieaký plat 😠 hoci odvtedy som zarábala celkom slušne

zuzadlo
3. sep 2009

halo hviezdy, no mame za sebou skolu,erik reval opat ako najaty ☹ ,ale musi si zvyknut,ale priniesli domov obaja vcelicku 🙂 ,tak boli radi,nastastie maju dobru ucitelku,je taka mamickovska,tak ho tam ukludnila a ked sme prisli po nich,tak povedala, ze boli velmi zlati,tak som sa potesila 🙂

zuzadlo
3. sep 2009

emily,vsetko najlepsie 🙂 ,krasny vek

bodka13
3. sep 2009

ahoj zuzi 🙂 ...idem pre školáka a potom napíšem dojmy 🙂

emily...babine všetko najsamlepšie 😵 😵 😵

zuzadlo
3. sep 2009

neboj bude v pohode 😉

bodka13
3. sep 2009

tak už sme doma zo školy 🙂 ...dnes písali že 1.C,napísal si tlačeným DADO a kreslili nejakého slimáčika,a Davidko bol nespokojný lebo sa mu nepodaril ale že nebol ani celkom škaredý a p.učiteľka mu dala vedľa neho c a nie macka(najlepšie ohodnotenie) 😒 ...no ale hlavné je že ešte nemáme žiadneho krokodíla (najhoršie) 😀 ...ešte nedostali ani šlabikár a pracovné zošity
...v družine sa stretli škôlkarska partia,tak si s nimi p.vychovávateľka užije 😀 😀 😀...normálne išiel domov zmorený,vzdychá že je unavený tak som zvedavá či aj večer ho tá únava zloží 😀 😀
...ozaj Zuzi aj vašich budú od novembra známkovať 😕 ...nám povedala,že dostanú žiacke knižky a budú mať známky 😕

...slnečnice kde ste 😕

tatolu
3. sep 2009

Ahojte vospolok. Drobizg sa mi práve prebral 😀 , Luky samozrejme posladný 😔

Jankabambulka vitaj. Už som Ťa dávno nevidela. Párkrát sme sa stretli v dvojičkove, ale ja sa tam už nestíham ani len pozerať 😉
Čuduješ sa že nevládzeš? Ja som s dvojkami problém nemala a tiež mi už pošibkáva 😉

bodka13
3. sep 2009

ahoj tatolu 🙂

...musím uvolniť miesto mladším 😀 😀 😀 ...takže sa s vami dočasne lúčim 🤐 🙂

tatolu
3. sep 2009

No bodka 😔 😀 a ja im práve odolávam 😝

emily333
3. sep 2009

ahojte a vitam novu maminu medzi nami 😉 ja som uz aj sebe upratala satnik nieco som aj vyhodila aj u babky sme boli blahozelat aj dvere som jej hned natrela a uz mam veget dufam 😵

hasleerka
3. sep 2009

jéj bambulka vitaj

bodka zajtra idem s babami na očné, preto nejde ... a držím palce pri hladaní, ak mne nevyjde táto jedna robota, tiež budem nútená zobrať hocičo

emily no nesršíš niako moc energiou, toľko porobiť 😀 😀 😀

zuzi, takže už aj včeličky lietajú doma??.. naši sa učia až od pondelka, no som hrozne zvedavá ako sa bude učiť, či na 1,2,3,4 alebo 5

emily333
3. sep 2009

hasli nadbehujem si pracu lebo zajtra idem na rehabko a aj kamoskou kavickovat na terase kym je teplo 😵

hasleerka
3. sep 2009

jaj super kávičkovanie ... ja budem sedieť s babami v nemocke, to zas bude nervov ... idem teraz von kým je teplo nech sa baby vyšantia

práve som spravila pizza štrúdlu kto má chuť, je nakrájaná, len natiahnite rúčky 😝

renka9
autor
3. sep 2009

ahojte babule 🙂

hasli...natahujem 😀 hod po mne tu strudlu 😀

renka9
autor
3. sep 2009

tak citam, ze sami skolkari 😵

ja som sa tesila ze Angelika pojde opat do skolky, my mame totiz opacny problem s jedenim...v skolke zje vsetko a doma cele prazdniny nic...svokra bola z nej zufala, na ranajky nic, na obed malo a potom zasa nic...

neplakala, len bola trosku vystrasena z tych plakajucich 😉
ale vcera rano sa jej nechcelo, ze ona bude radsej doma 😵

tatolu
3. sep 2009

No dnes dvojky jedli samé 😉 Prichystala som si nervy - jedli hodinu 😠
Hádam to bude stále lepšie a lepšie.
😔
A dnes už asi von nejdeme. O 30 minút by sme museli naspať, tak už na to nervy nemám, lebo by bol krik a randál...
MM príde za 20 minút a o hod a 1/4 pôjdu spať.
Prepúšťam im PC 😒

renka9
autor
3. sep 2009

fuuuha, tak skoro chodia spinkat? my teda ovela neskor, to by som sa uz potom z domu nepohla, keby isla Angelika tak skoro. Ale na druhej strane mas pokoj od nich. A rano ti skoro nevstavaju?

jankabambulka
3. sep 2009

tatolu- ja som hneď kukaala či si to ty 😉
veru , je toho akosi hodne. a odkedy chlap robí profesion.potápača tak je to des. príde domov vymeniť akurát tak spodky.24h denne som nanich sama a popri ustriehnuť firmu, popri riadiť tie moje babenky /ale už mám len 3 asistentky, našťastie/ najdôležitejšie, školu som konečne skončila. tak je to o troška ľahšie i keď deti v poslednom čase sú hnusne urevané.
dnes som volala chlapovi, keď zajtra prídeš domov a vrátime sa z oslavy tak si ich zober na celý deň a koho neuvidím celý deň dostane čosi a on sex aj dvakrát 😀

tatolu
3. sep 2009

Jani, u nás teraz tiež stále plačú.
Ja som sa dalaa pokračovať v štúdiu. A už sa veľmi teším, že vypadnem. Aj keď je drahý doma, tak je skoro všetka starosť o deti na mne.
A čuduješ sa, že sex dvakrát? 😀 Nie nadarmo máme tie dvojičky aj aj (chalan baba). Raz sa robí predsa jedno a potom druhé 😀

aadula
3. sep 2009

sa tu rehním na vás baby... v podstate tie naše starostli je najlepšie na srandu obrátiť 😉

reni, už som na teba myslela, kam že si nám zmyzla 😉 🙂

bodečka, aj tak nechápem tú učiteľku..podľa mňa prvý deň mohla dať všetkým tú najlepšiu pečiatku

emily333
3. sep 2009

kuk uz aj ja som tu 😵

renka9
autor
3. sep 2009

adulik, mam cely tyzden nocne, tak sa mi sem moc neda chodit 😠
ale este dve 😉 ...to vydrzim 😉
cica sa este nevratila? 😕

nemam ani prehlad co tu mate vsetko nove, tak sa tesim na vikend, ked si to tu vsetko precitam 😵

renka9
autor
3. sep 2009

no baby kde ste???
ja uz idem, lebo ja musiiim pracovat, a je to menej ako za 500 € mesacne, a niekedy ani 400€ 😠 😠 😠

ideeeem, caf , caf 🙂

andreah70
3. sep 2009

ahoj Reni ja pozerám ordináciu a trošku brázdim po nete
ten plat na to že robíš nočné a poobedné nič moc 😠 dobre na vás zarábajú 😠

emily333
3. sep 2009

renka ahooj a prijemnu nocnu 😉

aadula
3. sep 2009

ja tiež ordinujem, ale sedel tu mm, teraz ma pustil..

dúfam, že ciculík k nám zajtra nakukne ..a že prišli šťastne, už mi tu chýba 😉