Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

iwusska
29. sep 2009

mam snickers, das si?

bodka13
29. sep 2009

už som našla keksíky Club a zapíjam slivkovým čajíkom 😝 😀

emily333
29. sep 2009

aj ja si dam snikers na cestu a alko si dame vecer 😵

bodka13
29. sep 2009

kým prídem všetko vypijete a ešte mi aj zdúchnete spať 😢 😀 😀 😀

iwusska
29. sep 2009

bodecka neboj, urcite ti nieco necham....ved je tu dnes dost oslavencov, tak tu pijatika potecie potokom 😀

bodka13
29. sep 2009

dodržujú vaše dietky príkazy ktoré im dáte?

lebo náš Martin začal nejako vystrkovať rožky a skúša moju trpezlivosť 😠 😠 😠
...napr. včera išiel o 15:00hod na hokejbalový tréning,skončil im o 17 a zavolal mi či môže byť ešte vonku...tak som mu povedala že o 18 doma,lebo nie je všetko naučený....bola som vonku za susedou a on s úsmevom na tvári a hokejkou v ruke mi o 18:25 oznamuje že dáme si ešte 1 zápas a prídem 😠 😠 😠 ...stačil mu môj pohľad a šlapal domov

andreah70
29. sep 2009

bodka sa tu smejem však počkaj to ešte len začína 😀 😀 😀
s mojej dobrej dcérky, ktorá mi všetko hovorila, poslúchala a dobre sa učila je teraz asi takého niečo: prečo jaaa....... a to musíííííím....... ale mami, ešte chvíľu...........booooooože to je trapnééééé..........to je haluznééé
atď. 😠 😠 v konečnom dôsledku poslúchne, ale tie reči 😝 😝 😠
ale zasa na druhej strane musím povedať, že keď sa dohodneme, že príde o toľkej a toľkej a ona nestiha tak telefonuje hneď prečo mešká 🙂
Dominik začal už tiež chytať tie pubertálne maniere 😖 😠

Ja si často hovorím, že akí boli dobručkí keď boli malí 😀 že by som to hneď vrátila 🙂

bodka13
29. sep 2009

andy ....na reči som si už nejako zvykla-tiež sú podobné ako má tvoja Nika 😀 😀 ...on má ešte jednu špeciálnu "stále ma o niečo prosíš"-asi by so ho teda nemala o nič slušne žiadať ale rovno zaveliť 😕 😀 😀
ale s tým príchodom domov to včera urobil 1krát 😕 ...doma potom dostal kvapky 😠 -hádam pochopil že dohoda je dohoda a ak nie vie čo bude nasledovať 😉

...keď boli malí chcela som aby boli veľkí 😕 a teraz by som to tiež radšej vrátila 🙂

iwusska
29. sep 2009

baby sa tu smejem 😀
andy tak maniere tvojej Niky ja mam doma dvojmo a to su moje baby mladsie 😠 neviem co bude ked budu mat 15 😖 😠 niekedy to mam s nervami na psychiatriu...
bodka tak ja som vcera isla Ninku hladat...bola u kamartky aj s Misenkou, 7 hodin tam jak v rohu a oni nikde 😠 tak som sa bala, ved sa moze po ceste vselico stat, je to dost dobry kusok od nas...tak som zobrala Natalku / bola uz v pyzame, ale aspon bundu si obliekla 😀 / a isli sme im naproti....take kapky dostala ze sa to uz dufam nezopakuje

bodka13
29. sep 2009

na tej psychiatrii si vybavíme spoločnú izbu a dáme si namontovať guľu z vonka aby sa k nám nikto nedostal 😀 😀

iwusska
29. sep 2009

malo byt ze uz bolo 7 / 19:00 / hodin, tma jak v rohu...

bodka13
29. sep 2009

ja neviem čím to je,ale všetko ohundre,pri všetkom vyjednáva 😠 ...dnes chcel ísť Davidko sám do školy 😕 som skoro onemela,tak sa ho pýtam že ako sám?-"no veď ja s Maťom" keby ste videli Martina 😠 😠 😠 ten pohľad hovoril za všetko,normálne ho to obťažovalo a ani ho nezobral ☹ ...a to som si myslela,že ako fajn veď budú chodiť spolu

cica13
29. sep 2009

Babulky...zarezervujte hned trojku izbu, ja tam idem s vami...u nas je to isteeeeeeeeeeeee 😠 😠 😠 😠

iwusska
29. sep 2009

ze by nastala vzbura 9-rocnych????? 😠 aj 8 - rocnych....a niekedy aj 3-rocnych

andreah70
29. sep 2009

cica akože trojku izbu vy ma tam nechcete 😠 😀 ja chcem ísť s vami a na 4-ku 😀 ja viem že už nemám 9-ročných, ale na psychiatriu som zrelá tiež 😀

bodka13
29. sep 2009

idem volať 😉 od kedy-do kedy??? 😀 😀 😀 😀

cica13
29. sep 2009

Andy prepaaaaaac, si mi vypadla.....jasne, berieme stvorku.....ked budu poschodove postele, mozem spat dole? Ja uz mam tej vysokej postele plne zuby.... 😀 😀 😀 😀

Bodka...kludne aj na pol roka zarezervuj....trosku si oddychneme 😀

iwusska
29. sep 2009

baby sak ale ked tam my dobehneme tak vsetci pacienti utecu 😀 😀 😀
cicus ja chcem spat hore, dobre? 😀 😀 😀

cica13
29. sep 2009

Super Ivi, tak postel mame rozdelenu, dufam, ze Andy s Bodkou sa nepobiju o horne miesto 😀

iwusska
29. sep 2009

😀 😀 😀 😀 sak mozu byt na striedacku 😀 😀 alebo si ich spojime a budeme mat mega letisko 😀 😀 😀

andreah70
29. sep 2009

no kočky dobre ste to podelili, ja by som radšej na spodnej 😀 😀 ak môžem 😀 😀

netmona
29. sep 2009

no super,,,už len šikovného doktora vám prideliť 😀

iwusska
29. sep 2009

andy len aby nam sietky nedali 😀 😀 😀

bodka13
29. sep 2009

dobre andy budeš na spodnej 😉 😀 hádam sa nestrepem z tej hornej 😕 😀 😀 😀

net...my nepotrebujeme ani doktora 😀 😀 😀

andreah70
29. sep 2009

sa tu rehním a usmievam na pc 😀 😀 😀 normálne si to predstavujem 😀 😀

renka9
autor
29. sep 2009

ahojte babule 🙂
poprosim rezervaciu aj pre mna 😀 , to budeme potrebovat ale veeeelku izbu 😀

ja ked volam Kristinke o pol siedmej vecer, aby uz isla domov, tak ona nechapavo, ze a precoooo? Kazdy den jej musim vysvetlovat preco....neviem do kedy by chcela byt vonku...a ked chce ist mojej mame, je to len kusok od nas po ulicke, tak hovorim OK, zober aj Angeliku, tak povie ze, " uz sa mi nechce" 😠

renka9
autor
29. sep 2009

vsetkym Miskam a Miskom posielam velky cmuuuk 🙂

bodka13
29. sep 2009

jááááj moje nervy 😠 😠
chodí tu hore-dole,úlohy si porobil,tak sa ho pýtam že kam chce ísť keď je taký šikovný a on mi odcapí že nikde 😕 😠 a nafučaný kráča do detskej...to je rozhovor 😠

reni...vidím že aj celé poschodie budeme potrebovať 😕 😀 😀
...alebo sú tam izby ako sme v táboroch mávali pre 6-10 báb 😀 😀 😀

aadula
29. sep 2009

ahojte 😉 prečítam vás až večer...ale nedalo mi nakuknúť

Miškám prajem všeeeetko najlepšie 😵

emily333
29. sep 2009