Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
4. okt 2009

dobrú noc a pekné sníčky 😔 🙂

lilu18
4. okt 2009

papa 😲

andreah70
5. okt 2009

dobré ránko hviezdy 🙂 🙂
idem vás prečítať čo ste popísali cez víkend, ja som akosi nemala čas sem ani nakuknúť

emily333
5. okt 2009

dobre ranko andy vela toho nenacitas 😀

andreah70
5. okt 2009

Bodka takže máš doma maroda, chúďatko morčiatko ☹ hadam sa mu nožička zahojí 🙂

Reni nemám slov 😠 ľudia sú hyeny, ja to nepochopím ako môžu okradnúť bezmocného človeka 😖
Reni inak "super" kamoška 😀

Lilu aj ja si chcem hovoriť, že mi kosti masírujú 😀 ale to už dávno nie je pravda 😠

cica13
5. okt 2009

Ahojte, ukazem sa tu neskor, ideme s Davidom k spec. pedagogicke na Kramare.
Tento tyzden budem mat doobedia nabite...zajtra plavanie, v stredu Babyfit, vo stvrtok plavanie a piatok mam free...🙂

No idem sa chystat, bo cesta na Kramare bude zasa nekonecna, je pristupna iba jedna cesta...:((

bodka13
5. okt 2009

príjemné predpoludnie 🙂 😀

som trošku skultúrnila náš príbytok a práčka sa krúti na plné obrátky...ešte by som si mala dať kolečko s vysavačom a potom už aj chalani prídu zo školy...dnes idem o 16 na rodičko,ale musím sa rozdvojiť 😀

lilu18
5. okt 2009

obeeeeed 😀 😝

emily333
5. okt 2009

podavam rezne a hranolky 😉

lilu18
5. okt 2009

andy //ved na fotke vyzeras na to ze ti len kosti vytrcaju 🤐 tiez by maser nemal s teba radost 😀

cica ako ste dopadli na kramaroch? teda mas riadne nabity program. S tebou sa tusim stretnem az ked osobne spoznam ostat.kocky z celeho Slov. 😀 😀 😀 a to si z nich najblizsie

bodka ked sa rozdvojis a u nas mozes zabehavat kolecka s vysavacom//kludne ti dovolim 😀

lilu18
5. okt 2009

emily//cau,sme naraz pisali 😀 ..my mame kura na kyslej kapuste 😝 kto si da ..mozte si dat k tomu hranolky od emily///zeee? 😀

lilu18
5. okt 2009

my k tomu mame len ryzu..

emily333
5. okt 2009

jasnee 😉 ale asi papat budeme len my dve 😀

bodka13
5. okt 2009

kto chce polievku???? 😀 😀 😀

lilu18
5. okt 2009

emily nevadi a aj bodka si da 😝 aku mame polievocku?

bodka13
5. okt 2009

dojedáme slížikovú 😀

bodka13
5. okt 2009

máte mailíky 🙂 🙂 🙂

lilu18
5. okt 2009

idem kuknut 🙂 a ako je morciakovi?/ stale neviem ci to mate ju alebo jeho?? ako mu hovorit? 😀

bodka13
5. okt 2009

morčiakovi...chlapec je aj on 😀 😀 😀 ...vyzerá že dobre,skacká,stále niečo žuje a vymýšľa 😉 😀 😀

lilu18
5. okt 2009

no super..tak rychlo je fit. 😵

bodka13
5. okt 2009

idem prádlo vyvešať a práčku naplniť,nech sa neulieva 😀 😀 😀

cica13
5. okt 2009

Ahojte, tak sem uz doma..... 😵
Dopadli sme dobre, doktorka bola prekvapena, ked videla Davida ist sameho k nej dnu do ambulancie, hned sa pytala odkedy chodi sam (dlho nas nevidela) a ked som jej povedala, ze od 15,5 meisaca, tak sa tesila.
Robila snim rozne veci na jemnu motoriku.....a zaver....nepotrebuje ziadnu specialnu stimulaciu, ze staci s nim robit bezne veci tak ako doteraz a je to super.... 😵 😵 😵

Kto to ma tie hrabolecky? Emily? Tak aj ja si prosim..... 😝

bodka13
5. okt 2009

szia mafia 🙂 🙂 🙂 ...si čakala niečo íné 😕 ...ja iba pochvaly pre Cmúčika 🤐 🤐 😵 😵

lilu18
5. okt 2009

cicus ahoj//tesim sa s tebou 😵 posielam cmucikovi kopec cmucikov za to aky je sikulko 😲 😲 😲

a kuriatko si nedas?/ 😝 mam chut na burciak. Ku komu sa mam pozvat? 😀

cica13
5. okt 2009

Szia mafianky....... 😀 😀 😀

Vy ste moja zlata podpora.... 😵 😵 😵

Lilusik, kuriatko mam aj ja... 😀 a burciacik by som si veru aj ja dala, mala som v sobotu na zahori.... 😝

iwusska
5. okt 2009

cicusiík tak hrabolecky by som si aj ja dala 😀 😀 😀 😀

cica13
5. okt 2009

booooooze......ved mylit sa je ludske 😀 😀 😀 😀 😀 😀

iwusska
5. okt 2009

booooooooooooooooooooooooze 😀 😀 😀 😀 😀

emily333
5. okt 2009

cmicik je sikovnucky sa tesim z tebou cica 😵 my sme boli kupovat dlazbu no ten mm je hruza des ma z neho poraziii 😠 😠 😠

emily333
5. okt 2009

ups cmučik 😉