Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
14. okt 2009

aj ja si prosíííím sniežik 😀 😀 😀 ...a nechcem aby fučalo 😠 😠 😠

ahojte snehulienky 🙂

lilu18
14. okt 2009

ahojky...tak Iwus aj my si prosime sniezik 😉 alebo este nie,musim este jedny cizmicky kupit. som ploanovala ze tento tyz.pojdeme do Rehab.centra a kupim ale ked mala ochorela ..tak nabuduce

Iwus a uz ste zdrave? Vivi este v noci teplotovala. Uvidim co bude vecer. Teraz vyzera Ok len papat nechce ☹

cica aj u nas fuci severak,skoro ma odvialo a to som len za roh isla chleba kupit 😀

iwusska
14. okt 2009

lilu ahoj 😵 my sa uz mame lepsie, Misenka uz vcera nemala teplotku, ale este polihuje, je taka slabucka a tiez tomu jedlu moc neublizi 😖
bodecka posielam sniezik fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵

lilu18
14. okt 2009

iwus ahooj,posielame misenke uzdravujuce cmuciky.Dovaram slepaciu polievku snad aspon okostuje 🤐

hasleerka
14. okt 2009

iwus nie som v obraze, čo sú yettovky??? ... no teda, ani som nevedela že Miška duracelka aj Vivka sú choré ... obom posielame cmuk, až sú rýchlo fit 😉

hasleerka
14. okt 2009

jéj to je podarené ... ale nepremoknú?

lilu18
14. okt 2009

tak vivi trosku polievocky popapala a zalahla 😉
iwus su krasne

cica13
14. okt 2009

Ahojte, uz sme domka, cmucik uz haji beli.....nakoniec som tu cestu peso vzdala, lebo david sa ani nadychnut v kociku chuda nevedel, som zavolala tatulovi nech dojde pre nas, tak nas tam aj odviezol aj prisiel pre nas... 😵 😵

Aj ja musim Filipovi ist nejake cizmy (ale skor take kotnikove) kupit...na taku suchu zimu, my tu mame viacmenej suchu zimu, do snehu ma take goratexove a chodi mi teraz v teniskach.... 😠 takze asi dnes budeme musiet nabehnut po obchodoch, esteze bundy su mu dobre a cmucik je topankami tiez vybveny, len cakam na jednu bundicku, co som mu objednala.

No idem trosku poupratovat, lebo som tu nechala total mrdnik, ked som rano odchadzala 😀 😀 😀

lilu18
14. okt 2009

cica zlaty to tm.si ho vycmuckaj tm by sa na nas asi vy.. 😀

dobehni ku nam pojdeme spolu cizmy kupovat 😀

cica13
14. okt 2009

Lilu....ved ja si to vazim, ze je taky zlaty.... 😵 😵 😵

Ty dobehni sem, pojdeme do auparku 😀 😀 😀

lilu18
14. okt 2009

ja uz mam vyhliadnute v tom rehab. len musi vivi vyzdraviet 😢

emily333
14. okt 2009

ahojte mne ten net dnes hapruje 😠 a na FB som si pisala z nejakym indom este ze vynasli prekladac 😀

renka9
autor
14. okt 2009

Ű

renka9
autor
14. okt 2009

renka9
autor
14. okt 2009

♥♥♥♥♥○○○○◘♦♦♦♣♣♠♠☺☺☺☺☻☻

skuska miestneho rozhlasu 😀 😀 😀 😀

inak zdraviiim 🙂 🙂 🙂

lilu18
14. okt 2009

oooo,citam po sebe co som napisala 😀 😀 veru sama sebe by som nemrozumela ,ale cicusa je sikulka porozumela

emily//parada a co chcel?? ind..nejdu mi smajlici

renka9
autor
14. okt 2009

ja nescem sneeeh, ani vianoce, ja scem teplucko jak bolo minuly tyzden 😢

lilu18
14. okt 2009

renka dobra ziacka s teba je

lilu18
14. okt 2009

a ja nesceeem dazd ani vietor ja scem sneh a vianoce a snehuliakov stavat 😀

cica13
14. okt 2009

aj ja chcem sneh a snehuliakov stavat......dazd a vietor nech idu sic, sic.... 😠

Aha ake chutne video o dawnikoch

https://www.youtube.com/watch?v=AZSfAJEpElc
bodka13
14. okt 2009

🙂 🙂 🙂 pekné 🙂 🙂 🙂

ahoj reni 😵

aadula
14. okt 2009

ahojte, aj u nás hrozne fúka, malý ešte nemá zimnú vetrovku ani čižmy...a v tomto počasí sa mi s ním teda vôbec do mesta nechce...a ten náš jarmok ...asi bude dobrá zima 😒 a ešte aj v práci sme dnes mali hrozný deň...všetko sa kazilo...no tak deň D 😅

bodka13
14. okt 2009

za to všetko môže hnusné počasie 😠

tatolu
14. okt 2009

Ahojte dievčatká.
Ja mám nový mobil 😵. Drahý sa rozhodol, že ho potrebujem, keďže používam O2, T-mob aj Orange 😝. Prvý krát mám s farebným displejom a môžem prijímať aj MMS. MM si ho chodí obzerať, lebo má aj foťák, rádio aj MP3 😕

K nám sneh ešte neposielajte. Ešte musíme prikryť strechu plechom. Ten je zatiaľ iba objednaný 😒

hasleerka
14. okt 2009

pekný večer je tu niekto ... tu je zima, tak som si urobila čajík, práve dorazil mm s práce, tak som aj jemu, taký fajnový

iwus úžasná fotka, som to aj kámoške ukazovala, že super, sťahujeme sa k vám 😀 😀 😀

iwusska
14. okt 2009

hasli beriem ta za slovo 😀 a mam aj lepsie fotky, na zahrade nam vyrastol nadherny snehuliak v klobuku, s mrkvickou a aj salik ma 😀 😀 😀

hasleerka
14. okt 2009

no to máš super ... pošli nám sem foto, nech sa potešíme ...

iwusska
14. okt 2009

hasli skype 😉

aadula
14. okt 2009

jeminenko ..u nás neskutočne prepiskuje po byte vietor...a to máme nové okná 😕 ...jedno zas síce musíme reklamovať