Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

tatolu
23. okt 2009

No už sa neviem dočkať, kedy po ne pôjdem. Teda po dvojky idem v pondelok, v utorok sa vrátim a v stredu by mal prísť Luky 😉 😵
Hádam Luky príde, lebo dnes volal fotrík, že má asi kiahne. Boli u dr. a tá povedala, že sa zdá, že by to mohli byť kiahne, ale môže to byť reakcia na jedlo (zjedol totiť celý citrón). Dostal mastičku a kvapky a v pondelok sa má prísť ukázať. No teplotu nemá, takže asi to bude tá reakcia. 😵 😵 😵

zuzadlo
23. okt 2009

tatolu,lenka a esrik mali kiahne bez teploty,lenka mala 4 mesiace a erik 20 mesiacov

tatolu
23. okt 2009

Hmm, takže to kľudne môžu byť kiahne. Ale mne to vlastne nevadí. Čím skôr, tým lepšie. V každom prípade, min. do stredy bude Luky u fotríka.

aadula
23. okt 2009

Ďakujem kočky za Paťku, zajtra jej tú tortu chcem piecť...asi to urobím len tak ...po svojom.., snád bude chutiť..potom ponúknem 😉

andy, musíš byť riadne uťahaná... aj ja som makala tento týždeň ... o deviatej som väčšinou už driemkala na gauči od únavy

veru bodečka, dúfam, že sa ti v práci darí..o nejaké 2 t. možno prídem a ak tam máte spodné prádlo v primeraných cenách 😀 , tak možno aj tržbu urobím

zuzadlo
23. okt 2009

tatolu ver mi ze je to najlepsie takto co najskor prekonat, ako som pisala,lenka mala 4 mesiace, erik 20 mesiacov ,ale od nich to dostal aj moj mm a druhy krat,vtedy som si uzila svoje,aj som sa pytala doktora,ci je mozne dostat dvakrat ked mal kiahne ako maly,ale doktor povedal, ze to mozne je,ked bol po prvy krat malo vyhadzany,nmozem povedat, ze bol vtedy velmi zle , dusil sa a mal vysoke horucky a blbci mi odmietli dat sanitku, vraj ho tam mam priviezt autom,ale nechce sa mi o tom dalej pisat,lebo sa mi vdiha zlc este aj teraz,proste som mala troch s kiahnami-nebolo to veru lahke,ale mm bol na tom dost zle,ale zvladla som to🙂

emily333
23. okt 2009

ahojte konecne som sa dostala k pc 😉

renka9
autor
23. okt 2009

adulka, Patke prajeme vsetkp naj, naj 😵

aj my mame s MM vyrocie 😵 , 14 rokov ako sme zacali spolu chodit 🙂 😵 😵 😵

dnes som si kupila podprdu...taku gelovu...ze waw... 😀 😀 😀 ...bodecka, uz som ti mohla dat zarobit 😉

a objednali sme plavajucu podlahu do spalne a obyvky, tak sa strasne vytesujem, aj ked nebola taka aku som chcela- vidiecky dub, tak mame orech 😉 . Strasne dlho som sa rozhodovala medzi dvomi, nakoniec MM zavelil, ze tuto, tak mame aku vybral 😀

emily333
23. okt 2009

jej renka sa budete paradit 😵

andreah70
23. okt 2009

reni už sa to rýsuje ked 🙂 y sa sťahujete ? to si teda docela dobre pamätáš ja veru neviem presný dátum kedy sme spolu začali chodiť

Adi ja som nemohla ísť spať o deviatej ešte o polnoci som bola na PC akosi mi to všetci tí moji fuškoví klienti priniesli neskoro tak sa mi to nakopilo, ale teraz už oddychujem 😀

tatotu u nás Nika kiahne nemala a Dominik ich má v karte zapísané červeným a ešte tam má asi dva otázniky, lebo ich dostal ako 1/2 ročný mal asi 10 vyrážiek a dr. si nebola istá vravela, že môže hrať rolu že je plne kojený a má protilátky na kiahne odo mňa keďže ja som ich mala a ako píše zuzadlo možno lepšie skôr ako neskôr

aadula
23. okt 2009

renka, ďakuje 😉 a orech je dobrá voľba 🙂 ...my máme olivu v detskej a je to trošku podobné..brat má orech a vyzerá to super

andy...uff... tak to bola fuška na oči 😝 ale je víkned a ja kričím huráááááá 😅

tatolu, máš fajn ocina keď ti takto malého opatrí 🙂

naša Paťa mala kiahne vlani cez Vianoce a malý ich nechytil...

tatolu
23. okt 2009

Ono viem, že je lepšie, keď su kiahne skôr. Ako píše a Zuzadlo, dospelí horšie znášajú priebeh samotnej choroby.
Aj premýšľam, že deti spojím 😀 , teda poprivážam všetky naspäť, ale bojím sa, aby Luky nenachladol cestou z PP. Ale hádam by nemal, keď zvládli ísť k doktorke.

tatolu
23. okt 2009

Aadulka, on ho má prvý krát. Veľmi ho chcel zobrať, tak nech si ho tiež užije 😉 , veď je nejaký dedko 😵

emily333
23. okt 2009

ja som mala kiahne ked som bola v piatom mesiaci ☹ a uz som myslela ze janko mat uz nebude ale mal ich na 4roky v skolke

aadula
23. okt 2009

tatolu, keď aj má kiahne ..a v stredu ho donesieš...tak až 21 dní je tuším inkubačná ...ale neviem či to nie je tak, že prvých 5 dní je tých prenášacích...ale nie som si istá

aadula
23. okt 2009

emily, uha...v tehotenstve to je nebezpečné...si sa iste bála

tatolu
23. okt 2009

No veď aj tak si myslím, že to bude z toho citróna 😉
Kto to kedy videl, zjesť celý citón 😕
No asi to má po mne 😵

aadula
23. okt 2009

tatolu, no keď mu chutil 😉 niektoré deti jedia cibuľu

aadula
23. okt 2009

teda cibuľu ako jablko

emily333
23. okt 2009

adulik vobec sak som mala 20 a este som bola sprosta-trosku 😀 az neskor mi povedali ze som mohla aj potratit ☹

tatolu
23. okt 2009

No môj Luky je typický všetkožravec. Má rád surový zemiak, cibuľu ako jablko, horčicu, no a teraz aj citrón 😔 😅
No idem ta-ta do postele.
Niečo preštudujem a zajtra sa usedím v škole 😔 🙄

renka9
autor
23. okt 2009

aky dlhy prispevok som sem hodila, a nadalo to sem 😠 😠 😠

hasleerka
23. okt 2009

brý večer 🙂 🙂 🙂

bodka13
23. okt 2009

ahojtééééééééééééééééééé 🙂

andreah70
23. okt 2009

ahoj bodka ako v robotke, nohy nebolia?

bodka13
23. okt 2009

ahoj....nohy bolia ☹ a v robotke sa dá,len keby viac ľudí chodilo a hlavne kupovalo

reni...napíš ešte raz 😉

hasleerka
23. okt 2009

bodka už si si aj niečo pekné okukla, že si kúpiš???

baby moja dcéra sa dala počúvať elán ...ja mám urobenú takú výberovku sladákov a ona si to začala teraz stále púšťať 😨

zuzadlo
23. okt 2009

hasli no a co? ved ma na to uz vek 😀

bodka13
23. okt 2009

hasler...ja by som také prachy za to nedala ☹ ...nohavičky od 7€,podprda od16€,župany aj okolo 50, pyžamá 14 detské a pre dospelákov od 17,boxerky 12 a viac...mne sa to vidí stráááááááááááášne veľa a nie je to super kvalita ani značka

zuzadlo
23. okt 2009

bodecka nie si sama,ani ja by som za to take peniaze nedala

bodka13
23. okt 2009

zuzi 🙂