Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

andreah70
31. okt 2009

ahojte , tu sa toho dnes popísalo 😀 😀 normálne som sa zapotila pokiaľ som to prečítala 😀 😀
u nás bolo dnes krásne slnečno, boli sme na cintoríne zapáliť sviečku mojej babičke a dedkovi a zajtra nás ešte čaká druhý cintorín kde sú mm babka a dedko

hasleerka
31. okt 2009

tatolu toto poznám, ja si to občas ešte aj s piškotkami urobím keď mám hroznú chuť na sladké

ahojte emily a andy 😉

aadula
31. okt 2009

ahojte, mne je zimaaa 😝

tiež sme boli zapáliť sviečky mojej starkej a zajtra ideme svokrovi a mm rodine ... a snáď si zapálim sviečku dnes a pospomínam na všetkych mojich zlatých ktorí tu už nie sú 😔

hasleerka
31. okt 2009

adulka čau ... ja som si tiež zapálila sviečku, dala som si aj eukalypt nech nám tu doma rozvoniava ... my sme boli včera a zase zajtra ideme na cintorín

andreah70
31. okt 2009

aj ja som si zapálila sviečky za starých rodičov 😔

aadula
31. okt 2009

Samino sa už vykúpal, ale spať sa mu ešte nechce..som ho šupla na nočník, samozrejme nič tam neurobil...tak čakám, že ešte bude dačo do plienky 😠

hasleerka
31. okt 2009

no ja mám šťastie že mám susedov s dieťaťom ... no zase som zabudla kúpiť plienky, moja hlava deravá ... ale už by sa tá mala hašlerka mohla v noci pýtať 😠

aadula
31. okt 2009

hašli, veď nad tým som rozmýšlala, že do kedy ešte budeme plienky kupovať... ja pevne verím, že do leta budeme bez... na jar určite začneme odúčať...a to je super, že v jasličkách v tom idú maximálne v ústrety 😵

hasleerka
31. okt 2009

no ja som skúšala v lete, ale nebol úspech ... tak som to nechala tak ... ale mala by som zase začať odnaúčať, lenže takto je to pohodlnejšie ... a bola som v téme o škôlkaroch a tam majú maminy problémy že sa im ešte aj 4ročné v noci pocikávajú, tak to zatiaľ neriešim

emily333
31. okt 2009

ja som este mala navstevu aj my mame cintoriny zbehane a zajtra uz len u nas

aadula
31. okt 2009

tak keď máme takýto pokojný večer, (_) nech sa páči za štamprlík fernetíku 😉

emily333
31. okt 2009

vau superrr sam si aj poldeci nielen frtanka 😀 adulik cin cin

hasleerka
31. okt 2009

jéj adulka si ma predbehla ... ja vás idem akurát hriatym ponúknuť keď je taká zima

aadula
31. okt 2009

a ešte aj hmla...hádam zajtra budú dobré cesty..aj ked iba blízko ideme, ale predsa budú plné cesty

emily333
31. okt 2009

ja sa musim pochvalit dnes pri nakupe som svojmu drahemu prihodila cierno biele koralky 😉 velmi sa mu to nepacilo ale co uz mal so mnou robit ked som mu povedala ze nemozem ist k svokrié ked nemam niic na krku okrem neho 😀 😀

hasleerka
31. okt 2009

emily 😀 😀 😀

aadula
31. okt 2009

emily, ty potvorka 😉 😀

emily333
31. okt 2009

a vcera mm bol klast plavajucu podlahu u jeho rodiny /vzdialenej / a teta mu povedala ze ked ma prvy krat videla ze som velmi distingovana 😀 a janko sa pomylil a povedal ze som indisponovana a mm hlavne vdedy ked sme na plese 😀 😀

lilu18
31. okt 2009

ahojte..hned pridem prinesiem veceru a uz som tuuu..nie ze zmiznete 😀

aadula
31. okt 2009

😀 😀 😀 😀 emily

lilu ahoj 🙂 a čo dobrého máš?

hasleerka
31. okt 2009

ahoj lilu a už som aj chcela ísť do hajan, ale ešte počkám čo je dobré ... ja mám ešte palacinky od obeda, kto chce??? a čo to hriatô, komu nalejem???

aadula
31. okt 2009

hašli čo je hriatô? a palacinku si dám 😉

aadula
31. okt 2009

ja sa rozlúčim, mi oči klipocú dobruuuu 🙂

emily333
31. okt 2009

ved aj mne dali sme si frtanka zakusili palacinku a hajde do hajan zajtra je ete narocny den

lilu18
31. okt 2009

tu soom..mame od obeda pecene kura na cibulke a zemiacikoch a svokrovu zavarane cviklu 😀

lilu18
31. okt 2009

adulka ,dobru kto si prosim,nech si berie rovno z plechu 😀 kralovskym priborom
idem pocitat co mate nove

lilu18
31. okt 2009

adulka sa zajtra chystate na hroby?my sme boli dnes aj Vivi sme tam konecne kupili topky,ale na cenu sa ani nepytajte 😀

emily..sa rehlim..si mu tam aspon zlate korale mala hodit do kosika 😀

haslerka..tak plienku na noc radsej neriesim. ☹ snad sama povie dost 😀

hasleerka
31. okt 2009

adulka nerobievate si doma hriatô??? no prihrejem domáce alebo vodku v hrnci aj s medíkom /ja aj trošku riedim vodou/ ... niekto robí aj so slaninkou ...

lilu18
31. okt 2009

hasler.ani my to nerobime 😢

hasleerka
31. okt 2009

no tak skúste, to je recept ešte mojej starej mamy ,,, to sa asi len v našich končinách robí 😀 😀 😀 --- tak sa majte dobrú nôcku 😉