Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
1. nov 2009

bejbyna a dokonca v utorok idem aj so Zuzkou do ZA, možno ťa aj stretneme niekde 😀

emily333
1. nov 2009

bejbyna vitaj ja dnes akosi vsetko nove prehliadam ☹ a to som si iba raz cucla od haslerky 😀 😀

cica13
1. nov 2009

Hasli...ja len pevne verim, ze mi ho iwuska na Silvestra zrobi...... 🙂 😝

Bejbyna...zatial som este nepocula hluk.....asi fukal vzdy vietor inym smerom 😀 😀

hasleerka
1. nov 2009

cica ty vidíš na inchebu /to je tá budova pri Dunaji?/ ... ja som tam kedysi bola, škoda že sme sa ešte vtedy nepoznali

emily, no mňam to sa budete s cicou zalizovať ... to by fakt chcelo nejakú chatu vybaviť ... len ako ja poznám mm , ten by asi so mnou nešiel

bejbyna
1. nov 2009

hasleerka človek nikdy nevie 🙂
emily ďakujem pekne 🙂

emily333
1. nov 2009

hasli ale ved jeho tam nik nevola -damska jazda ti nehovori nic: 😀 😀

lekynka
1. nov 2009

Ďakujem iwusska .

Aj tebe cica13 .
Ano, aj tvoj je taky nezbednik 🙂

Už je v posteli 🙂

andreah70
1. nov 2009

ahojte, vítam novú tvár 🙂

aj ja som nejaká vymrznutá z cintorínu hasli hriatô mi veru bodne 😀

hurááá už ide superstáááár 😀 😀 😀 sranda že ma to drží hoci od puberty mám už ďaleko 🙂

bejbyna
1. nov 2009

andreah ďakujeeeeeeeeem 🙂

lekynka
1. nov 2009

už pozeráte ???? 😀 😀 😀

andreah70
1. nov 2009

bejbyna teraz pozerám že sa ti to už blíži 🙂 malá bude čochvíľa na svete 😉

cica13
1. nov 2009

Hasli, ano, Incheba je pri Dunaji, kusok od Auparku a od Auparku ma deli iba dialnica, takze lavkou cez dialnicu som v Auparku peso asi za 7 minut 😉

Lekynka, ten moj David je aj napriek svojej diagnoze velky nezbednik 😵

Andy.....ahoooooooj, aj ja mam od puberty daleko, ale superstar si neodpustim. 🙂

bejbyna
1. nov 2009

andreah už by som to mala najradšej za sebou ale mám aj strach 😅

hasleerka
1. nov 2009

andy už aj tebe som naliala ... a komu som nie, tak nech ma osloví, hneď to napravím

emily, no ja by som brala aj takú dámsku jazdu, len neviem či by ma moje deti pustili

no a žehlenie sa nekoná, za polhodku príde kámoška, tak to sa už neoplatí vykladať ... vravila že donesie pizzu, no môžem ja chudnúť 😀 😀 😀

lekynka
1. nov 2009

cica13 , neviem či sa to tu hodí, ale môžem vedieť čo mu je ??, 😨

Bendig už dospieval ...

andreah70
1. nov 2009

lekynka pozri cica foto a dozvieš sa 🙂

emily333
1. nov 2009

babenky idem haji som od siestej rana hore asi ma strasilo ☹

bejbyna
1. nov 2009

emily dobrú 😉

lekynka
1. nov 2009

Ďakujem andreah70 , vôbec som si to neuvedomila ☹

cica 13, sorry, aj moja známa má dcerku s touto diagnózou a má už 8 rokov a chodí do školy 🙂
je zlatá

aj maly je zlatý 🙂

iwusska
1. nov 2009

lekynka maly Davidko je nas cmucik, mala som to potesenie spoznat ho osobne a od prvej chvile je to moja laska, vsak cicus 😵 😵
bebjbyna vitaj 😉 , o tyzden budem drzat palce nech vsetko dobre a hlavne rychlo dopadne 😵 ake uz mas velke deturence a taka mladucka 🙂
hasli aj ja chcem taku kamosku co mi pizzu vecer donesie 😝 😀

lilu18
1. nov 2009

jejha..par minut tu nie som a vy tu popisete celu stranu 😀 idem citat 😀

cica13
1. nov 2009

Lekynka...to je v pohode.....ja sa o tejte diagnoze bavim uplne normalne, ziadne tabu nerobim 😉

Iwuska ma pravdu....David sa vie k nej aj pritulit 😵 😵 😵 sa tesime uz na zimne prazdniny 🙂 🙂

bejbyna
1. nov 2009

iwusska ďakujem pekne 🙂 hlavne za komplimentik 😵 😀

lilu18
1. nov 2009

jejej dalsia nova tvar//tak vitaj a vsetko naj

cicuuus halooo mame botinky 😀

mna nikto na hriato nepozve ☹ tiez som to este nepila 😀

hasleerka
1. nov 2009

iwus ona robí v pizerke, tak preto donesie ... ale vám baby budeme tíško závidieť, že budete zase spolu ...

bejbyna
1. nov 2009

lilu ďakujem veľmi pekne 🙂

lekynka
1. nov 2009

Viem, ja malú poznám od narodenia a tiež nepoznám nikoho, kto by na ňu povedal niečo zlé, je stále usmievavá a hravá 😀
má ju každý rád 😀 😀 😀

lekynka
1. nov 2009

Ani ona nemá s tým problém, a myslím že chodí aj na dajaké stretnutia a výlety.
Ale vraví sa že také deti dostanú len dobré matky 🙂 a hovoria im slniečka 🙂
Nehovorím že ostatné niesu dobré, ale majú asi taký dar že sa vedia o ne dobre postarať a majú dobré srdiečka 😀

Ale už dosť, prejdime na inú tému 😀 😀 😀

lekynka
1. nov 2009

O koľkej idete spať ???
Po superstar ???
A o koľkej vstávate ???

cica13
1. nov 2009

Lilusiiik ahoj, ja viem, uz som si davno precitala, som ti chcela aj dnes cinknut...ale nejako mi to nevyslo.....som chcela povyzvedat, ze ake 😀 😀 😀

Lekynka, aj David je take nase slniecko, kedysi davno som vzdy rozpravala, ze by som sa nedakazala o take dieta postarat, ale ked sa to stalo....nedala by som ho za nic na svete 😵