Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
2. nov 2009

Lilusik, sa to tu tym perkeltom nejako hmyri, zacala Iwus, potom ja a teraz ty 😀

Hasli,ved uz dozehli, nech stihnes este ku mne prist pozehlit 😀

lilu18
2. nov 2009

😀 asi nakazlive 😀 😝

hasleerka
2. nov 2009

cica žeby som sa nechala uplatiť pralinkami 😀 😀 😀 ... ale nechcem, práve som dopozerala ste to co jíte, som sa nasrala a idem so sebou zase čosi robiť ... veď na mňa by potom ani truhlu nezohnali 😀

tatolu
2. nov 2009

Ahoj Bejbyna 😉 , všetko najlepšie k narodeninám. 😉 Kukám, že ste si vyrobili malý darček. Trošku ste sa o pár dní sekli. Nech je hlavne babuľka zdravá 😉

Ani ja som hriatô nepila 😔 Urobia babenky aj mne keď sa to teda stretneme 😉 😵

hasleerka
2. nov 2009

no a zajtra vás ja môžem ponúknuť perkeltom, moja mama varí, bo ja idem so Zuzku na celý deň preč

tatolu jasné že aj tebe sa hriatô urobí, veď keby nie teba, tak sa tu nepoznáme ... a dodatočne aj lilu, neboj aj tebe urobíme

cica a kedy budeš vešať, bo idem aj ja hodiť do práčky 😀

iwusska
2. nov 2009

krasny slnecny dnik vsetkym 😵
tak rumove pralinky som nevidela ani nepamatam 😕 a teraz ma napadli macacie jazycky, ako dieta som ich luuuubila 😝 😝
cicus tak bude dalsia pochvala u logopedicky 😵 😵 😵 cmucik je sikovnicek, sak to dobre vieme 😉
hasli ze truhlu 😀 😀 😀 😀 ty este nad koliskou rozmyslaj a nie nad truhlou

tatolu
2. nov 2009

Dievky, ja už som začala veľmi premýšľať, kde dám deti, keď sa tá chata vybaví, keďže sa mi zdá, že iba baby sa chcú stretnúť 😉 😀
Ale prosím. môže to byť až v lete 😔 😵

cica13
2. nov 2009

Ivi, tatolu ahojte... 😵

Vesat pradlo budem az ked sa vratime a David bude spat, takze Iwusik, mas este cas 😀

Tatolu...nad takym niecim nemusis rozmyslat, ved aj deti berieme.....som myslela, ze to bude celorodinne stretko 😀

iwusska
2. nov 2009

ako to pekne znie celorodinne 😵 😵 ak sa nam to fakt niekedy podari tak to bude uzasne, si to viem zivo predstavit 😀

andreah70
2. nov 2009

to by bolo super keby sa nám to niekedy podarilo 😵 😵 😵

tatolu
2. nov 2009

Cicuš, v tom prípade prídeme štyri kusy 😉 , lebo MM na nič také nedotiahnem 😔 , takže tiež nie žiadna zábava 😀
Júj, aké sú teraz zlaté, tie detváky. Keď je MM doma, vždy sú akési iné 😉 No slniečko sa objavilo, takže asi ideme von 😉

lekynka
2. nov 2009

Ahojte,
lilu18, už teraz mi robíš chúťky 😀

cica13
2. nov 2009

No peven verim, ze sa nam podari nieco zorganizovat niekedy na jar 🙂

hasleerka
2. nov 2009

presne ako cica píše, bude to celorodinne stretko, ja tiež nemám kde deti nechať ... nech sa pekne aj ony spoznajú ... len ja som už včera písala, že to bude bez mm, tak neviem ako tí vaši chlapi ... no kukám, že aj tatolu vezme so sebou o jedno dieťa menej

cica neviem či aj iwus na teba čaká s vešaním, ale to ja som sa pýtala

lekynka ahoj a čísielka za menom kľudne vynechávaj 🙂

iwus ja viem, že na truhlu je ešte skoro, ale jeden nikdy nevie ...no a zase na tú kolísku je už asi neskoro ☹

powerka01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hasleerka
2. nov 2009

no už sa sem zase vtieraš pod iným nickom, heš 😠

iwusska
2. nov 2009

hasli preco neskoro???? ja som teraz natrafila na akysi kalendar, ma ho jedna mamicka vo fotoalbume, a ono to normalne vychadza s tym pohlavim...tak som si naplanovala chlapceka buduci rok v oktobri a narodi sa v juli 2011 😀 😀 😀 no a to budem starsia ako si ty teraz 😀 😀

andreah70
2. nov 2009

kočky keď je tu reč o tých truhlách tak vám poviem, včera ako sme boli na cintorine na niektorých hroboch boli výzvy na zaplatenie hrobového miesta a moje milé detičky 😠 sa začali hádať, že keď umrieme ktorí z nich bude platiť za nás hrobové miesto, skončilo to tak že ani jeden nie je ochotní to platiť 😠 😀 takže asi skončíme s mm zakopaní niekde pod mostom 😀

lekynka
2. nov 2009

Píšte radšej o svadbách a bocianoch 😀 😀 😀

hasleerka
2. nov 2009

andy prepáč ale tak som sa s 😀 😀 😀 chuti

andreah70
2. nov 2009

lekynka však ja sa ešte nechystám 😀 😀 😀
svadba bola hrozne dáááááááávno ešte v minulom tisícročí 😀 a bocian už radšej ee 😀
lekynka si ešte doma alebo píšeš z práce?

bejbyna
2. nov 2009

Ahojte 🙂 ja som až teraz vyliezla z postele 😝 o šiestej som vstala pripravila raňajky syna som vypravila do školy lahla do postele a spala dalej 😀

hasleerka
2. nov 2009

moja Zuzka sa ma zase vypytuje či sa dám spáliť ... no fíha iwus, tak sa ideš dať na toho syna ... a nebola by si staršia, veď ja keby som teraz zarobila, tak sa narodí budúci rok a to by sme boli na tom presne rovnako

ale už sa mi do toho nechce, máme malý byt a brať si hypotéku na väčší určite nechcem ... a už potrebujem ísť konečne do práce, veď som doma už sedem rokov 😖 😖 😖

iwusska
2. nov 2009

hasli to ma tak raz za cas chyti...svagrina ma teraz mrnusika ma 10 mesiacov a vcera ma stale pusinkoval a objimal, som bola z toho hotova, lebo on moc k inym ako k rodicom nechce 😀 😀 😀 ale zatial u mna vzdy zvitazil zdravy rozum 😵
andy aj ja som sa vydavala v minulom tisicroci 😨 😀 boze ved to som uz druhe tisicrocie s jednym chlapom 😀 😀
bejbyna este si pospinkaj kym sa da, lebo o chcvilu tento pojem nebudes mat vo svojom slovniku 😀
lekynka som kukla foto, maly je nadherny modrooky 😵

andreah70
2. nov 2009

hasli ja sa nehnevám 😵 🤐 🤐
bejbyna.......Jurkovi všetko najlepšie k narodkám 🙂 , nech sa mu splnie aj tie najtajnešie pubertálne sny 😀

andreah70
2. nov 2009

iwus 😀 😀 to ma ani nenapadlo že druhé tisíčročie 😀 😀 😀 aj by som ho niekedy vymenila, ale dokedy by som si ho zasa vychovala 😀 😀 radšej zostanem pri tom starom 😀 😀

bejbyna
2. nov 2009

andreah ďakujem odkážem 😀

iwusska
2. nov 2009

andy si neviem predstavit zvykat si na noveho 😀 😀 😀 by som o nervy prisla 😀
aj ja sa pripajam....vsetko najlepsie ku krasnym 14-inam 😉

hasleerka
2. nov 2009

aha tak aj my sa pripájame k blahoželaniu, nech synátor robí veľkú radosť ... to by bola náhoda, keby sa ti ešte dnes bábo narodilo ...

bejbyna veru si kludne pospi, ja som tiež kedysi zaviedla Zuzku do škôlky a ešte som sa šupla po perinku 🙂

hasleerka
2. nov 2009

iwus hodili sme naraz ... tak ja idem hádam čosi do mesta pozrieť, mala by som ísť aj pre fotky, v Happy foto bola akcia, tak som dala urobiť ... nechávam vám tu hrozienko, papajte