Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

andreah70
4. nov 2009

iwus veru len choď ja som zmeškala aj 15 ročnú lehotu a museli ma očkovať nanovo 3 krát 😖

tatolu
4. nov 2009

Ja myslím, že som nebola očkovaná min.15 rokov 😔 . Totiž nevie to ani lekár, lebo jeden doktorík moju celú dokumentáciu ešte pred r.1999 stratil. 😀

hasleerka
4. nov 2009

iwus presne tak, kompletnú ... a nepešvihla si tetanovku, ja som bola ešte v roku 2006 a už som musela ísť 3x ... a že si bola tehotná, nevadí, mňa tiež očkovali keď som bola ... no možno to malo vplyv na Mišku keď je z nej taký čertík 😀 😀 😀

maci čau, no dievča čo je s tebou, len občas sem kukneš, ani v iných témach ťa už nevídam

tatolu
4. nov 2009

Hasli, ja som sa odhodlala na injekcie v máji 2006, ale sestička mi pichla iba jednu injekciu a potom kdesi vyčítala, že tehotná by ju asi brať nemala (a ja som o 2 dni zistila, že som tehu 😉 ), tak som už nešla. A keď som kojila, akosi nevyšiel čas 😉 . Vtedy som mala doktorku ešte 20 km odtiaľto. Od okt.dohto roku už je iba 8 km odtiaľto, ale zas nestíham 🙂 Alebo sa i nechce 😕

hasleerka
4. nov 2009

tatolu ani nestraš ... ja keď som išla na očkovanie, tak vravím sestričke, že chcem byť tehotná, či to nevadí, ona že nie ... a keď som prišla na tretiu vakcínu, tak zagúľaľa očami, že mám veľké brucho ... skoro som jej vynadala, ale dokyna povedala, že to nevadí ... a ja som ešte aj na gyndu volala, a doky povedal, že tiež to nevadí, že tetanovka nemá nejaký vplyv na plod ...

iwusska
4. nov 2009

hasli vidis a mne zasa povedali ze by sa to v tehu nemalo 😨 tak teraz si vyber 😒
tak to ja musim ist 3x po sebe? 😝 sa mi nechce
emily si ma odhalila, som sa asi ihly bala tak som radsej tehulkovala 😀

bodka13
4. nov 2009

😕 niekto je tehu? 😕 alebo chce byť?

ahojte,idem čítať zameškané 😉

iwusska
4. nov 2009

bodka si v obraze 😀

bodka13
4. nov 2009

nie som ☹ 😢 ....kooooľko ste toho naťukali 😀 😀 😀

ale som rada,že nám pribudli nové maminy a konečne sa ukázala stratená macka 😉 ....teším sa na bábetká 😵 😵

andy...mačičke sa to určite zahojí 🙂 ...aj naše morča už skáče ako kamzík,po boľavej nôžke ani stopy 😉

ešte som len na strane 425 😕 pokračujem v čítaní 😅

iwusska
4. nov 2009

ani Vasilkovu si nemusis kupovat 😀

bodka13
4. nov 2009

vau 😉 dočítané 😀 😀 😀

ani ja neviem kedy som bola očkovaná 😕 musím zistiť u doktorky

emily333
4. nov 2009

ahoj boska som ta tu uz davno nevidela ☹ uz mate navarene? ja mam polievocku podbite zemiaky 😵

lekynka
4. nov 2009

čaute kočice 😀
Kto je dnes v práci ???
Zasa neviem čo variť, dajte tipy 😉 😉 😉

bodka13
4. nov 2009

ahoj 🙂 nejako nestíham,keď prídem z roboty tak vy už všetky utekáte haji ☹

to je aká polievočka?

andreah70
4. nov 2009

u nás fučí ako besné, nechce sa mi tam ísť tak som mm dala do ruky obedár že nech mi obedík donesie 😀

emily to sú aké podbité zemiaky 😕 😕

iwusska
4. nov 2009

ja mam francuzske zemiaciky a paradajkovu polievocky so syrcekom a este pecene gastany 😝
leky ja som v praci a aj andy 😉

lilu18
4. nov 2009

halo halo..kto si prosi bryndzove halusky?? idem este slaninku oprazit a nakladaaam...hlaste sa kolko tanierov mam priniest 😀 😝

u nas tiez fucii ..potom docitam 😉

iwusska
4. nov 2009

lilu tak bryndzove neodmietnem 😝
u nas stale krasne svieti 😎 a trochu fuka
emily aj ja to pocujem prvy x 😨

emily333
4. nov 2009

no to uvarite zemiaky a do vody davam bobkovy list a ked su polomeke zem. tak vodu zlejem a davam mlieko a sladku smotanu a este poprazim cibulku a davam cerv.papriku a vlejem do polievky a /povarim / hotovo 😀

emily333
4. nov 2009

aj ja si prosim bryndzaky 😵

andreah70
4. nov 2009

emilyyyyyyyyyy kde si my chceme vedieť čo sú to za zemiaky 😀

lilu mm zatiaľ nedorazil 😀 asi ho ufúklo tak si dám od teba bryndzáčky mňam 😀

andreah70
4. nov 2009

emily som ťa privolala 😀 😀

bodka13
4. nov 2009

Davidko si prosíííííííííííííííííííííííííííííííí aj so slaninkou 😀 😀 😀

emily333
4. nov 2009

asi hej 😀 😀 a ostatne uz usli na bryndzaky 😀 😀

iwusska
4. nov 2009

andy ze by odfuklo takeho velkeho chlapa? to u vas musi poriadne fucat 😒 😀
emily a zasa sme o nieco mudrejsie 😵 a aj sa ta polievka zahustuje? myslim zatrepka a pod.

emily333
4. nov 2009

iwus moze byt bude hustejsia

bodka13
4. nov 2009

musím vás na chvíľu opustiť ☹ lebo mi tu dieťa piští za ušami "už ma pusti" tak idem upratať kuchyňu a pripraviť mu obed....potom nakuknem 😵

lilu18
4. nov 2009

nalozene..citite ako vonia slaninka ?? 😝 😀

emily som sa rehlila,ze podbite krumple 😀 som myslela ze ich tolko bijes 😀

kocky a vy o akom ockovani ste tu doobeda tocili?? o nicom neviem 😔 😨

lekynka
4. nov 2009

aj ja chcem byndzové ... 😀

iwusska - zas makame jak fretky 😎 😀 😝
mna zu zacina boliet chrbát 😝

maly včera pozeral kuchárku a povedal že chce rezance s makom 😀 😀 😀
on mi s varenim pomáha, on vyberá a ja varím, 😉 nie nie aj v kuchyni spolu varime miesa co moze 😀 😀

iwusska
4. nov 2009

lilu proti tetanu 😉
leky tak to mas super pomocnika 😵 ja ked sa doma spytam co mam navarit tak dostanem odpoved ze daco dobre 😠 😀 a ako vidim tak maly pekne papka, to ja o tej mojej bublinke nemozem povedat ☹