Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
4. nov 2009

ahojte kočky 😉

ciculi, si šikulka, veľmi dobre to vyzerá a určite tak dobre aj chutila tá tortička 😵

iwuška, ja som bola naposledy očkovaná v r.1988 😀, takže teraz som bola pred 2týždňami na prvom očkovaní...o 2 týždne idem znova a potom o pol roka 😝

zuzi, hm hm..nové foto 😉

zajtra idem so Samkom k lekárke, tak vás kuknem aj cez deň...trošku kašliká, tak pre istotu 🙂

renka9
autor
4. nov 2009

taka som zjedovana 😠
bola som dohovarat stvrtemu susedovi - dennodenne nieco vypaluje na zahrade, stale sme vycmudeny, plny dvor mame dymu, no hroza 😠 ...dnes som sa uz nas..la, a isla som k nim mu dohovorit. je to nejaky mlady, nepozname ho, neviem ci to kupil alebo co...tak som ho slusne poziadala aby s tym uz prestal, ze uz mu to nemienime trpiet, nemozem si ani pradlo vyvesat...on mi na to ze ale dnes prsi 😠 ....bozinku, on si mysli, ze teraz nebudem akoze celu zimu prat kvoli pocasiu? 😠 . som mu pohrozila ze uz to budem riesit cez policajtov.

no ale teraz mam vycitky...ze chudak, som mu pohrozila 😒 ...ale na druhej strane, on tiez neberie ohlad na inych.

hasleerka
4. nov 2009

renka vôbec nemaj výčitky, veď keď nepohrozíš, tak si budú ľudia robiť čo chcú ... tiež by sa asi nemalo hocičo páliť

tatolu
4. nov 2009

No, mňa to ale niekedy vytáča, keď ma prídu upozorniť 😝 . Najhoršie je, že niekedy majú pravdu 🤐 , ale prečo upozorňujú iba mňa a mm nepovedia nič 😖 😠. Tu v dedine som totiž nová a mm má odtiaľto mamku, takže on je niekto 😒

tatolu
4. nov 2009

Ale keď sa musí, tak sa musí upozorniť 😔
Ja som raz tiež upozornila susedu, ktorá robí maminke furt napriek (možno naschvál a možno nie 😔 ). Vždy keď vyvesí biele prádlo, tak z balkóna začne prášiť koberce-behúne. A to býva rovno nad ňou. Maminka začala do mňa skákať, že či vidím, čo jej stále robí, tak som sa zobrala o poschodie vyššie a myslím, že slušne som jej povedala, že ak bude potrebovať, rada jej pôjdem koberce vyprášiť dole. A ona na mňa, že či nemám dosť peňazí, keď si chodím hľadať robotu po susedoch 😖 😀
A ináč bežne polieva kvety tak, že tečie z parapetnej dosky priamo na parapetnú dosku mojej maminky a najzvláštnejšie je, že kvapká aj na obývačkové okno a ona na tom okne nemá vôbec kvety 😕 🤐

tatolu
4. nov 2009

No teda maminka vyvesí prádlo a suseda práši koberce 😔
čítam po sebe a ani si nerozumiem 😀
Ale keď tak čítam oba príspevky, tak asi budem musieť nad sebou popremýšľať 😔 V iných očiach smietku vidím a v mojom oku brvno nie 🤐

renka9
autor
4. nov 2009

tatolu, vies, ale vypalovanie je zakazane, a hrozi ti zato aj pokuta...takze staci ak niektoru susedu s tym vypalovanim vytocis, a mas zarobene minimalne 165€. 😔 Takze tak...nie je to nic prijemne, ked clovek vyjde len na dvor, a je cely napachnuty dymom, a neda sa ani vetrat, lebo vsetok smrad je v dome.
a to ze hovoria len tebe anie TM, je len v tom, ze ty si zena, chlapa sa asi viac boja. 🙂

hasleerka
4. nov 2009

tatolu no ja som pochopila že mama vyvesí prádlo a suseda práši ... a na vás sa chodia prečo sťažovať, čo také porábaš???

tatolu
4. nov 2009

Ja viem, máš pravdu, nechcela som Ťa vytočiť aj ja 😉

renka9
autor
4. nov 2009

ved ale mna si nevytocila 🙂 , ja pri tebe nebyvam, ja som len opisala ako vytocil mna sused 😒
len som ti napisala co ti hrozi....prepac, ak som sa ta dotkla... ☹

naty1976
4. nov 2009

Ahojte, ahoj tatolu, včera som u lekára dopadla celkom dobre, ale vzhľadom na predchádzajúce komplikácie mi predpísal duphaston a kyselinu listovú, vraj na udržanie, inak sa cítim celkom fajn...
...vidím, že riešite susedské vzťahy, našťastie nebývame v dome, ale viem si predstaviť, že je to dosť citlivá otázka...

tatolu
4. nov 2009

No veď oni sa celkom nesťažujú, iba ma upozornia 😉
Keď som sa nasťahovala, tak tu bývali ľudia, ktorí to moc v poriadku nemali. Celú konicu mali zapratanú starou slamou, tak tú sme pálili možno 2 týždne - suseda prišla povedať, že by už chcela aj prať 😔 , veľký pozemok bol niekedy posadený zemiakmi, ale zemiaky vybratí neboli, rástla tam ale veľká tráva. Klasickou kosou mi to išlo veľmi pomaly, a keď som skončila na jednom konci, začala som na druhom 😝, nestihla som to ani pohrabať - sused ma prišiel upozorniť, že tráva je neupravená a že tam žijú piskori a č viem, čo to je 😕 , o rok sme už kosili dvaja, takže sme to stihli aj pohrabať, sused sa spýtal, či to tak chceme nechať, že sa nám bude potom zle kosiť. Nikto to ale nechcel zobrať, bolo tam veľa prasličky, tak sme to podpálili, sused sa prišiel spýtať, či ho chceme podpáliť (počkal si ale, keď budem sama strážiť oheň 😒 ). Naposledy som začala vyhadzovať zo strechy tú hlinu, tak mi sused z druhého konca vravel, že sa práši 😖. Keď som opaľovala okná, bála som sa čo i len pozrieť na cestu, aby sa do mňa zas niekto neobul, že mám pod oknom piliny ☹ .
Na jednej strane majú pravdu 😔 , na druhej strane, ak sa do ničoho nepustím, tak nebudem mať nič urobené... Hádam teraz nezdupkám 😔

naty1976
4. nov 2009

myslím že máš pravdu tatolu, aj tak si myslím, že všetko závisí od vhodnej komunikácie, keď je to upozornenie podané skôr nejakou zábavnou formou, nemôže nikoho uraziť...

tatolu
4. nov 2009

No Naty, podávaj správy 😉 , ako dopadlo vyšetrenie?

nnikka
4. nov 2009

Natka to nemyslis vazne!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

naty1976
4. nov 2009

ja odpadnem Veronika to si ty?

nnikka
4. nov 2009

hej ale mlcim jak hrob!!!!! 🤐

naty1976
4. nov 2009

Tatolu, včera som bola na vyšetrení a ako som písala vyššie vzhľadom na predchádzajúce problém mi predpísal duphaston a kyselinu listovú...o tri táýždne kontrola

naty1976
4. nov 2009

Nika dozvedeli sme sa to len v sobotu... takže je to čerstve...

nnikka
4. nov 2009

tak to je parada... ste nas predbehli....

keby nieco tak sa budem tvarit, ze ja nic neviem... kurnik svokra nas zavrazdi bude do nas hucat zeby sme aj my volaco "ukuchtili" ked sa to dozvie 😅

Inak ja som vacsinou v teme Zufale manzelky... 😀

Juuj strasne sa tesim 🙂 🙂 🙂

tatolu
4. nov 2009

Jáj Naty, však si to odoslala 1 min. predo mnou, preto kukák ako puk, že prečo píšeš, ako som písala vyššie 😕 😅 😀

tatolu
4. nov 2009

Nnikka a prečo nebývaš častejšie u nás 😕
Nemáš nad 30? Nevadí, my sme tu všetky okolo 18 😀

naty1976
4. nov 2009

waw no nika je manželka môjho bratranca...uvádzam menšie vysvetlenie ...neviem ako ma vypátrala...ja že tu budem inkognito, iba jedna košičanka bola v téme, okrem mňa 😀

naty1976
4. nov 2009

počkaj nika ty si aká zúfalá manželka?

nnikka
4. nov 2009

tatolu mam 24 a 3/4 ja som vedla u desperadiek, ale urcite sa este zastavim 😉

renka9
autor
4. nov 2009

tatolu, ved aj ja som bola suseda iba upozornit 😉 , zatial... 😝

nnikka
4. nov 2009

nahoda je blbec, ale nie vobec nie som zufala... ale je tam super partia a ked bol mm (moj manzel) na tyzdnovke tak som sa vecer nudila a nejak som sa dostala k tejto stranke

inak, my sa uz tiez snazime, ale zatial nic.. ☹

naty1976
4. nov 2009

tak držím palce niki, už idem robiť poriadky s mojími dvoma, lebo už sa mlátia, zatiaľ čaute

nnikka
4. nov 2009

cauky zatial 😉 😉

lekynka
4. nov 2009

Jeeeeej Prešov, to je blízko 🙂

Už sa kúpete a sprchujete ???

Mi sme pozreli Bambulku a ideme.... 😀 😀 😀