Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

tatolu
5. nov 2009

Ináč, dnes mám asi prázdniny 😉
mm dnes navaril aj riad umyl 😕
No neviem, čo za to bude chceť 😀

bodka13
5. nov 2009

tatolu 😕 ...asi niečo v pracovni 😉 😀 😀 😀

emily333
5. nov 2009

tatolu to este mate dost roboty ☹ ale pomaly to zmaknete ved do dochodku casu dost 😵 😵 mne asi strajkuje pracka som ju zapla a nic a to som si vsimla az po hodine ze ju nepocut pracovat 😠

tatolu
5. nov 2009

Emily, možno je práve po záruke. Práve vtedy sa totiž zásadne pokazia, aspon tie nové 😒
A roboty ešte máme naozaj dosť. Tiež vravím, že keď to dokončíme, deti sa rozídu po svete 😀

lekynka
5. nov 2009

Ahojte kočky, kto si dá palacinky ???
Pred chvíľkou som ich dokončila 😀 😀

iwusska
5. nov 2009

a ja som dorobila gulasik a zemlovku, tak krasne ta skorica rozvoniava 😝 nastrcte tanieriky 😵
inac ja by som taku klasicku zemlovku z rozkov asi nezjedla, ja robievam z vianocky a je mnamkova 😵 😝

cica13
5. nov 2009

Babulky, dnes vecer ma tu necakajte, som K.O, idem si lahnut a z postele ordinoavt 😀 😀 😀

Pekny vecer!

renka9
autor
5. nov 2009

ahojte, ja tiez len kuk a idem haji, zajtra idem rano do prace ☹

emily333
5. nov 2009

mnam zemlovka ja lubim len ju neviem robit ☹ cicus a renka tak sladke snicky 😵

iwusska
5. nov 2009

reni a ja som ti chcela pochvalit domcek a ty si mi zdrhla ☹
cicus len sa pekne poliec 🤐
emily ja ta naucim, chces? 😉

renka9
autor
5. nov 2009

iwi ja som este tuuuuuu

tak dakujem popredu 😀

renka9
autor
5. nov 2009

musela som si vas este precitat, bez toho by som nezaspala 😀

tatolu....fiha, no to ti nezavidim, roboty viac ako na kostole ☹ , a zvnutra to ako vyzera? som moc zvedava, co?? 😨 😀

aj my sme mali dnes chlebik s cibulkou, ale iba natrety s pastekou, aj to bolo mnam 😝

bodka, ani som nevedela za mas doma maroda...tak skore uzdravenie 😉

renka9
autor
5. nov 2009

dnes som bola v Trnave na nakupoch. Pokazil sa mi zips na bunde, a kedze neviem kto by mi ho vymenil, tak som si kupila novu 😉 . MM mi to sam navrhol 😉 , ale ked som prisla z mesta, kuka, ze to co mas novu bundu? 😕 On zabudol ze mi sam navrhol,aby som si kupila 😀 😀 😀 .....ale vecer som zistila, ze mila vetrovecka je zvnutra rozparana 😠 😠 😠 ...a nemam ju kedy ist vymenit, az v stredu pred nocnou 😝

emily333
5. nov 2009

iwus nic mi nieje na skodu co viem nove 😵 😵 no moja mamina take mnamky nevarila ☹

renka9
autor
5. nov 2009

no Iwuska a kde si sa stratila ty??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

a kupila som uz aj nejake darceky na Jeziska 🙂

renka9
autor
5. nov 2009

tak uz naozaj dobru nocku 😔

andreah70
5. nov 2009

kočky už všetky spíte 😕
iwuš aj ja som varila guláš na večeru a dala by som si aj žemlovku, ale tú keď si urobím tak si ju aj sama musím zjesť nikto to u nás neľúbi 😠 zo sladkých jedál idú u nás len palacinky a tvarohové slíže ostatné odmietajú, keď majú v škole buchty tak mi ich vždy donesú a maminka maškrtí 😀 😀 ja vždy hovorím že ja mám doma mäsožravcov 😀 😀

iwusska
5. nov 2009

reni tu so len ordinujem a musim odbiehat 😵
budete to mat krasnucke sa tesim aj za teba lebo ja uz viem ake je to super byvat vo vlastnom, potom nam musis vsetko pofotit aby sme boli v obraze 😵
ja Jeziska nahanam uz od septembra, akurat dnes som si napisala ku kazdemu menu co uz mam aby som mala prehlad 😀
emily dohodnute, ked budes pripravenalen povedz 😀

emily333
5. nov 2009

iwus ja so stara pionierka Vždy pripravena 😀 😀

lilu18
5. nov 2009

aj ja si prosiim gulasik 😀 tie sladle jedla vam s radostou ponecham ..andy sa pripojim k vasim ...tiez som masozravec 😀

lilu18
5. nov 2009

dobre teda ☹ gulasik nebude,idem dr. H.pozerat 😵

andreah70
5. nov 2009

liluuuuuuuu už som ti ho prihriala a naložilá veľký (________) dobrú chuť a zároveň aj dobrú noc idem aj ja pozerať dr.H 😉

hasleerka
5. nov 2009

ahojte, len tak kukám že čosi dobré papkáte??

emily333
5. nov 2009

idem aj ja prajem dobruuu nocku 😔

andreah70
6. nov 2009

Dobré ránko kočandy 🙂

Renka všetko najlepšie k meninám, pevné zravíčko, veľa šťastia a radostí z detí a mangela 🙂 😉 😵

iwusska
6. nov 2009

dobre ranko 😵
reni aj ja sa pripajam, vseeeeeeetko len to najlepsie a najkrajsie k meninkam cmuuuuuuuk 😵 😵 😵 😵

hasleerka
6. nov 2009

dobré ránko ... reni tiež sa pripájam k blahoželaniu, všetko naj naj naj 😵

zuzadlo
6. nov 2009

breeeeeeeeee ranko🙂
reni,aj ja sa pripajam, vsetko najlepsie k meninkam 🙂 🙂

hasleerka
6. nov 2009

kávička ... iwus ty už máš nachystanú , andy a zuzi vám akú spravím??? aj chlebík s rybaciou nátierkou sa podáva, recept podľa iwusky

andreah70
6. nov 2009

hasli nescu s mliekom a necelú lyžičku cukru 😀