Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

iwusska
6. nov 2009

hasli ale stale lepsie ako nic.....tak to budes predavat celkom zaujimavy tovar 😝 😝 😀

hasleerka
6. nov 2009

veď práve iwus lepšie ako nič a bez peňazí ... a v potravinách som ešte nerobila, treba všetko vyskúšať, aspoň budem mať prehľad ako to tam chodí a či tam budem ešte niekedy nakupovať ... a super by to bolo, že to mám 10-15min do práce

andreah70
6. nov 2009

hasli gratulujem a ako hovorí iwuska lepšie ako nič 😉

cica aj u nás bude v nedeľu vepřo, knedlo, zelo 😀 zajtra asi spravím plnenú papriku

cica13
6. nov 2009

Hasli...kazdu chvilu by som z tych syrov dzobala 😀 😀 😀 ...ja syry zboznujeeeeeeeem 😝

Andy...super...tak si navzajom dame virtualne ochutnat, ze kto ma lepsie 😀 😀 😀 ale knedlu kupujem 😀

lekynka
6. nov 2009

hasleerka - a ty ako ??? šla by si ???
trošku zmeny 🙂))
a nemusis cestovat, ked to mas blizko ...

hasleerka
6. nov 2009

cica inak toho sa bojím, bo ja syry tiež zbožňujem ... prejem tam celú výplatku

andy ešte negratuluj, až keď vám v pondelok poviem, že ma zobrali ... mám totiž čas na premyslenie a ony ešte tiež nejaké ženy oslovujú

lilu18
6. nov 2009

iiha haslerka..tak v pondelok budeme zapijat..dnes by sme mohli tiez ,hadam renka uleje 😝

tatolu
6. nov 2009

Reni, všetko najlepšie k meninám 😉
Bola som v škole od rána. Auto som iba pristavila, mm už bol nachystaný a bežal na nočnú 😝 . Stihla som sa iba spýtať, či deti jedli 😔 Ale podľa všetkého nespali, lebo mrnčia jedno cez druhé 😒
Idem vás dočítať, lebo čítam iba raňajšie správy 😅

tatolu
6. nov 2009

Hasli, negatulujem teraz, ale viem, že gratulovať budem 😉 , lebo Ťa zoberú 😔 😵

emily333
6. nov 2009

ahojte babulky konecne vegetkujem 😉

cica13
6. nov 2009

Emily....co si porabala cely den???

renka9
autor
6. nov 2009

ahoooooooooooooooj 🙂 🙂 🙂

uz som domaaaaaa 😀

pijeme? co si date? idem si vas precitat 😉

renka9
autor
6. nov 2009

dakujem vam vsetkym babulky 🙂 🙂 🙂
fernet s tonikom, vinko cervene, biele...nastavujte pohariky 😀

renka9
autor
6. nov 2009

haslerka drzim palce, aby ti to dobre dopadlo 😉 ...nevahaj a ber to 😉 , ze to mas na dve smeny, po osem hodin, to je uplne super 🙂 . Ved Tm a babka su doma, nie? tak o varovku mas postarane 😉

emily333
6. nov 2009

cicus jak furt tulala sa kade tade 😀 😀 ked som isla za dokim pre papiere tak som este zasla ku kmotre a ta ze jej prisla poista na maleho na 26eur a to je uz vela a uz sa to zacalo volat kamoske ist pre nu zrusit zmluvu napisat novu a odviez kamoslu domou a potom som zasla k babke a asi po hodinke sme isli z mm na nakup 😉 tot vsjo 😀 😀

andreah70
6. nov 2009

ahojte 🙂

Reni prosím si bavoráčik (_) 🙂

Hasli ja som to asi zle čítala, ale určite to dobre dopadne a v pondelok budú len dobré správy 😵 😵

Emily si riadne rozbehaná 😀

Cicuš ja knedlu robím, ale teraz asi kúpim 😉 zaberie to menej času 😀 😀

iwusska
6. nov 2009

pekny podvecer 😵
prave som dopiekla medvedie labky, kto si da? 😝
reni aj ja si prosim bavoracik (_) 🙂
andy ty neprovokuj 😠 😀 aj cesto na strudlu robis, aj knedlu....no z teba musi mat tm radost, este povedz ze aj rezance robis domace a uz sa na teba ani nekuknem 😵 😵 😵 iba jednym ockom

emily333
6. nov 2009

aj ja si prosim fetnet ale cisty 😵 😵

bejbyna
6. nov 2009

Ahojte 😵

andreah70
6. nov 2009

iwus neboj rezance nerobím, 😀 😀 hoci kedysi som mame musela pomáhať ich robiť, ale ani ona teraz už nerobí 😀

tatolu
6. nov 2009

Ahojte 😉
Iba som pozdravila a musím sa venovať Lukymu.
Takže idem uspávať a zhasnúť PC
Zajtra sa ozvem a dočítam 😔

zuzadlo
6. nov 2009

bryyyyyyyyyyyyyy vecer🙂,ja si prosim cervene vinko-ciste

zuzadlo
6. nov 2009

no tusim si musim ist naliat sama☹

aadula
6. nov 2009

ahojte

hašli, super sa teším s tebou...a držím palčeky 😉

andy, takže už vieme čo budeme na stretku papať...domácu štrúdľu od andy 😀

my sme všetci nejakí chorľaví...Paťka má teplotu 38,5, mňa hrdlo bolí a trošken soplím, mm sa tiež na hrdlo sťažuje a Samko je asi najlepšie..ten už tak nekašle 😝

aadula
6. nov 2009

halo halooo, kde ste ktoo? 😕

renka9
autor
6. nov 2009

(_) (_) (_) (_) (_) (_) (_) (_) (_)

staciiii? kolko nas je?
adulka tento je pre teba (___) , ty potrebujes velky kahan, a ulievam ti rovno slivovicku, aby si vypalila vsetky bacile. Prosi si este niekto? 😕

renka9
autor
6. nov 2009

dnes mi poslal MM sms k meninam 🙂 . Cenim si to uz len preto, ze ju poslal, lebo on SMS zasadne neposiela, a potom ma pobavil "podpis" ze ti praje milovany manzel 😀 😀 😀

no mm moze vlastne znamenat milovany manzel , nie? 😀 😀 😀

emily333
6. nov 2009

aj ja uz som tu janko si nejak zvykol chodit na moj notas 😠 a teraz sa rozculuje lebo sa mu nejak rozutekal zverinec na farme 😀 😀 tak cin cin

renka9
autor
6. nov 2009

emily, aj mne zacalo vsetko na farme utekat, to ca ma zasa byt??? 😀 😀 😀 😀

lilu18
6. nov 2009

som tuuu,pijemee?/ dajte lebo ma s tej nasej malej porazi 😀