Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

iwusska
16. nov 2009

tatolu moja Ninka je narodena 16.12. a tiez mala byt chlapec, teda na kazdom sone mi to povedali 😀

tatolu
16. nov 2009

Ja som pri dvojkách podvedome cítila, že to bude párik, ale iba týždeň pred pôrodom som sa doyvedela, že pocit bol správny, aj to iba jedna dokina povedala a druhá, že nie 😉

doseti
16. nov 2009

Dobrú noc,idem ešte čítať

iwusska
16. nov 2009

doseti dobru nocku 😵 a niekedy sa este porozpravame o tych tvojich krajanoch 😉 vidis a ja som sa zasa ucila v Martine na zdravotke 😀

tatolu
16. nov 2009

Reni - krbové kachle:
na stránke bazos v texte krbové kachle:
http://www.bazos.sk/search.php?hledat=krbové+ka...

doseti
16. nov 2009

😀 😀

tatolu
16. nov 2009

no asi ešte raz
www.bazos.sk text: krbové kachle - lebo na tom odkaze napísalo akési blbosti

Papa
Dobrú nôcku

emily333
17. nov 2009

dobre ranko a prijemny statny sviatok 😉

andreah70
17. nov 2009

dobré ránko 🙂
mám pustenä TV na jednotke a aká nostalgia dávajú Zlatú bránu normálne som sa vrátila do detských čias 😀 😀
idem vás prečítať o čom ste včera klábosili 😉

renka9
autor
17. nov 2009

dobre ranko, aj my pozerame zlatu branu 😀 , Angelika dokonca s otvorenou pusou a zabuda pri tom dychat 😀
Kristinka ako spravna pubiska, len oci prevraca, ze otrasne, take topanky ste nosili 😨 . Vcera sa ma pytala co sa stalo 17. novembra ze ked vsetci o tom rozpravaju, a co to bol komunizmus....tak som jej to ako tak vysvetlila 🙂

baby nezda sa vam, ze je to straaaaasne dlha doba? 20rokov?? 😨 😨 😨 Niekedy som si myslela, ze 20rokov bude trvat 100rokov 😀 😀 😀 . Teraz cim som starsia, mam pocit ze 20rokov ubehne za 5 rokov 😀 😀 😀

vysvetlila som to tu ako tatar, coooo? 😀 😀 😀
skratka, sa mi nechce verit, ze od neznej ubehlo 20rokov 😕 . Ved vtedy som mala 11 rokov....chcela by som sa na chvilu vratit do toho obdobia 😅 , bolo to pre mna strasne vzrusujuce, sledovat tie prenosy z namestia v TV...

jaaaaaj, chyta ma nostalgia 😵

emily333
17. nov 2009

renka mas pravdu ubeho to ako voda ja som vtedy mala uz 14r a sme utiekli zo skoli ale ne aby sme strgali klucmi ale do cukrarne na slahackove pohare 😀

andreah70
17. nov 2009

vy ste tu riadne mladuchy 😀 😀 závidím 😀 😀 ja som bola vtedy riadna študáčka a zúčastnovala som sa na všetkých štrganí a spomínam že každé zhromaždenie na námestí skončilo v nejakom blízkom bare, alebo krčmičke 😀 😀

Reni ani mne sa to nezdá že už ubehlo 20 rokov, ja sa vôbec necítim o 20 rokov staršia 😀 😀

emily333
17. nov 2009

andy supe popri tebe si pripadam ako sladke a este naivne dievcatko 😀 😀 a aj v dnesnej dobe sa akoro kazda chodza alebo zhromadzenie konci v bare 😀 😀

renka9
autor
17. nov 2009

andy, no ved ani ja sa necitim o 20starsia, ja tak o tych 10este tak 😀
no ja som nikam zo skoly neutekala, je som nechapala, co sa deje, v skole bol prestrasny frmol, ucitelky behali po skole s veeelmi vaznymi tvarami, nas ziakov si vobec nevsimali, vsetci si len susotali nieco...nechapala som...potom nam tusim triedna v telocvicny nieco vysvetlovala co sa stalo....ale ja som tomu asi aj tak nerozumela. Pametam si trikolori pripnute na pulovroch...ziadne sudruzky, ale uz pani ucitelky...vecer pri TV, som sa citila taka "hrda" ze som pri niecom takom velkom. Bolo to, ako keby som bola pri SNP. 😀

emily333
17. nov 2009

renka sa tu rehocem ze pri Snp 😀 😀

lilu18
17. nov 2009

ahojte..no ake spomienky ste vytiahli 😵 tiez sme nahodou prepli a Zlatu branu davali.Vivi pozerala ani nedychala a potom dali aj slniecko a ratafak plachta..Podla mna super to bolo pre deti.Teraz nic take nie je ☹

lilu18
17. nov 2009

idem ten sviatok oslavit pracou 😀

emily333
17. nov 2009

lilu ale dnes nieje 1maja aby si pracovala 😀 😀

hasleerka
17. nov 2009

čaute, som si vás trošku počítala ... tiež som si zaspomínala, dávali teraz na dvojke vtipnejší vyhráva ....

ja som si dnes aj poplakala, niežeby nostalgia, ale došlo u mňa na príslovie že na posratého aj hajzel spadne ... peňazí mám málo a ešte som aj peňaženku stratila, síce iba s 5 € ale aj tak mi to prišlo lúto

hasleerka
17. nov 2009

kto má chuť na karfiolovú polievku a špagety so syrovou omáčkou???

andreah70
17. nov 2009

hasli to mi je ľúto ☹ , ešte dobre že si tam nemala viacej €.........dúfam že tam neboli aj doklady, lebo to by bolo veľa vybavovania ☹

my už sme po obede ešte zostalo, kto si dá ?? zemiakove knedlíky, kuracie prsia a zeleninovo-smotanová sladko-kyslá omáčka, polievku sme dojedli mali sme zbytky od nedele 😀

poobede sa chystáme na oslavy švagor mal 40 a pri tej príležitosti oslavime aj moju maminu dnes má 59 a aj otcove meniny...............dúfam že ako obyčajne na mňa pripadne rola šoféra 😠

lekynka
17. nov 2009

Čaute baby ...
Ako je niekomu dobre, že ide na oslavu 😀 😀 😀 však andreah 😀 😀 až na to šoferovanie ...
Mi asi tiež pojdeme k rodičom, mama volala či sa stavíme, veď máme voľno.. ona je už na dochodku tak jej je smutno .... aj otec ... aj babka...
uvidim kedy vstane maly ...
Unás je hmla ....a prši ....

aadula
17. nov 2009

ahojte, my sme si dnes so Samkom pozreli aj Matelka 🙂 keď spievali tú úvodnú pesničku sa mu to hrozne páčilo, sa usmieval od ucha k uchu 😀

veru tých 20r. preletelo hrozne rýchlo, ja som som cez revolúciu bola prváčka na strednej...haha..sme ale mudrovali 😀 😀

andy, dobre pooslavujte a dones nám nejaké koláčiky 😉

hašli, všade si pokukala? nezapadla ti len niekam? a ako je Zuzke? prešli teploty?

hasleerka
17. nov 2009

andy to bola len taká malá peňaženka, možno keby som si ju blbá nedala iba do vačku ... no čo už

aadula, všetko som prekutrala ale nič ... no náhoda je blbec a možno ešte niekedy doma nájdem

ja včera vôbec nechápem, Zuzka bola úplne horúca a vôbec nemala teplotu, som ju na 5xmerala, už som si pripadala ako blbá ... asi ju zo dva dni nechám doma

hasleerka
17. nov 2009

a toto čo , že sme na druhej strane ... všetky oslavujete slobodu???

emily333
17. nov 2009

ja som teraz dosla normalne ma bolia hlasivky som pristrihla ofinku jankovi pol cm a on nechcel dat ta sme sa hadali ze je mu nedam 2eur pre tolke strihanie co viem aj sama 😠 no vyhrala som odstrihla som 😀 a on slzy v ociach joj on mal byt dievcatko urevane 😀

renka9
autor
17. nov 2009

dobry vecer 😵
kde ste cely den vsetky 😕 😕 😕
emily, aj ja sa vyhrazam Kristinke, ze ju dam vystrihat, nechce sa cesat 😝

dnes mi konci veeeeelke volno, fnuk, fnuk 😝 ... sa mi nechceeee

tatolu, dnes som o stvrt na tri precitala tu knihu, co som vcera zacala citat 😉 😀

hasli, este ze si nemala v penazenke viac 😒

hasleerka
17. nov 2009

reni zajtra budem spolu zarezávať??? aj ja chcem moju Zuzanu ostrihať, lebo vraj ju furt kváčem, no a môžem ja za to že má také husté vlasiská

emily333
17. nov 2009

vau hasli tak drzim prsteky na zajtra 😉 mam mandarinky kto si da? mm povedal ze uz mam dnes mikulasa a vianoce 😀

aadula
17. nov 2009

hašli a nastupuješ už normálne či len na skúšku?

mne mama dnes robila melír..cez čiapku...tak ma kvákala..tiež som sa skoro rozplakala 😝