Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
18. nov 2009

Ahojte 😵

Ivi, jaternice aj ja lubim 😝 Emily a vy co davate do krvavniciek?? My tiez krv.....

Bejby, ved ti dojde delegacia....tak musis nachystat 😀 😀 😀

bodka13
18. nov 2009

🙂 ahooooj Cicuš...už ti je lepšie 😕

cica13
18. nov 2009

Stupi neboj, aj to tak vzdy s buchtami riesim 😀 😀 😀

cica13
18. nov 2009

Bodecka ahoj, stale sa citim ako zbity pes 😀

stupidq6
18. nov 2009

bejby ja som ti vravela neupratuj 😀 sa naupratuješ keď odídeme 😅

bodka13
18. nov 2009

aj ja 😀 😀 😀 a to nie som ani chorá...nechce sa mi ani dýchať 😒

som sa dnes dobre vytočila 😠 😠 😠 ...z plynární nám poslali nedoplatok z roku 2006 😕 😕 😕 hlavne,že každý rok robia vyučtovanie 😠 😠 😠

cica13
18. nov 2009

za rok 2006????? Co tam spali vtedy na Vavrinoch????

bodka13
18. nov 2009

ja neviem 😠 😠 😠 som najprv na to kukala že čo som im v júni nezaplatila-tak som pozrela zloženky a všetko mi sedelo....čítam to ešte raz a tam rok 2006 😕 😕 😕

idem pre krpatého 😵 Maťko je už doma 😵

tatolu
18. nov 2009

Zuzi, ja som musela Tvoj príspevok 2 x pozrieť 😉 1 x som čítala, že ideš do suseda a to si písala, že do suda (v predchádzajúcom príspevku Iwus písala, že dvom sa lepšie lieči, prípadne s kapustou 😀 )

U nás sa dnes tak klasicky nevarilo. Všetko bolo zo včera. Iba som upiekla mäso drahému na zajtra na obed. On kúpi mäso a nechá v chladničke. 😠

Sisi, Tebe sa deti hrajú samé? Ja ich mám večne pri nohách a Tomi sa vždy na ruky pýta 😒

stupidq6
18. nov 2009

tatolu áno prehrajú sa 🙂 baby ja frčím baby už papajú a ideme rýchlo lebo sme sa dohohli na 4 kým tam prídeme 😝 😅 ozvem sa večer páá 😉

iwusska
18. nov 2009

a toto ma co znamenat 😖 su sup na prvu stranu

aadula
18. nov 2009

ahojte, idem si vás prečítať 🙂

aadula
18. nov 2009

lilu, Samko je už lepšie, ale s tým chodením..to je trošku biednejšie..asi sa mu ešte hlávka moce

hašli, tak o chvíľku máš asi prvý deň za sebou 😉

iwuška, aj teba chytá chorôbka? skoré uzzdravenie prajeme 🙂 🙂

andy, zlaté deťúrence a ty kočica...by ti šiklo ešte také drobča 😉

iwusska
18. nov 2009

adulka ahoj 😵 konecne sme sa po dlhej dobe stretli 😵

andreah70
18. nov 2009

ahojte 🙂
adulka som rada že Samkovi je lepšie, ale teda aj tak ho to riadne draplo, keď chudáčik ešte chodiť nevládze ☹
a čo sa týka toho drobca ty nevidíš to číslo za mojim nickom to je rok môjho narodenia 😒 takže už by som bola taká postaršia mamina 😀 ja to s radosťou nechám mladším 😀

bodka13
18. nov 2009

dievčence idem do obchodu s ujom Bodkom,lebo nemáme ani kúsok chleba ☹ a neposlušíci len teraz dorobili úlohy 😠

diktujte čo vám kúpim 😀 😀 😀

bodka13
18. nov 2009

Adulka 😕 už si OFF ? 😕 ☹ ☹

aadula
18. nov 2009

andy, aj ja sa teším na leto..v rodine nám dve deťúrence pribudnú 😵 😵 😵

bodečka ahoj 🙂 ja by som ti teda riadny zoznamisko napísala 😀

andreah70
18. nov 2009

boooooooože prišla som neskoro 😠 bodka už určite odišla do obchodu 😠 😀 😀 😀 a ja som chcela aby mi nakúpila 😀 😀 no nič budem musieť ísť zajtra sama 😠
inak to máš super že je tm ochotný chodiť s tebou do obchodu môj teda nechodí vôbec 😠 on robí len nosiča ja nakúpim, naložím do auta, doveziem a nechám v garáži a on to ponosí domov 😀

iwusska
18. nov 2009

andy to si na tom stale lepsie ako ja ☹ tak ja nakupim, nalozim do auta, doveziem a este si to aj ponosim domov 😀 a este mam minimalne dva privesky k tomu 😀

andreah70
18. nov 2009

iwus ale ty nemusíš nosiť na poschodie my bývame na 3 bez výťahu 😠 a ja mávam väčšinou len jeden prívesok 😀

bejbyna
18. nov 2009

ahojteee 😵

renka9
autor
18. nov 2009

ahojte kamosky 😵
Angelika nebola ani dnes v skolke, MM mi volal do roboty, ze ma kasel, je teplucka, a boli ju brusko. Vecer ked som prisla , som jej merala, ale nemala ani 37. No zazila som sok 😠 . Mala mi hned rozpravala, ze sa hrala s varechou, mala ju v puse a buchla sa s nou do licka...nejak som to moc neregistrovala, a nic som z toho nerobila. Potom mi mm hovoril ze ci viem co sa jej stalo. Ona si strcila varechu do ust/rucku/, svokra jej kazala nieco zdvihnut zo zeme, Angelika sa zohla a vrazila si varechu do podnebia... 😒 😒 😒 😢 . Vraj strasne plakala, tielka jej krvicka. Pozerala som jej do pusky, ma tam take kolecko modrinove z tej varechy, trochu vnutri zacervenane, a trosku podliate s krvou pri mandliach, alebo hlasivky su tam, neviem...
baby, mne tak ostalo zle, ked myslim na to, co sa jej mohlo stat 😢 😢 😢 , nastastie to prerazene nema, ale asi ju to boli ked papa ☹
bozinku, ked ono hned sa stane zle pri takychto malych svelach 😢 ...citim sa hrozne....dufam, ze jej z toho nic nebude ☹

bejbyna
18. nov 2009

reni to tá mladšia? 😕 hlavne,že sa jej nič vážne nestalo 😉 to sa zahojí neboj 🙂

tatolu
18. nov 2009

Reni v puse sa vraj boľačky najrýchelšie hoja, bude OK 😉

Hasli, si ma dorazila, že stará na deti 😀. Veď budeš večne mladá ako ja 😔 😵

cica13
18. nov 2009

Cafte 😉

Reni, neboj, Angelika rychlo na to zabudne, hlavne , ze sa nic vazne nestalo, ja viem, ze clovek hned mysli na najhorsie ☹

Bejby...ako dopadla navsteva? Prve stretko...... ste urcite kvakali o 106 😵

emily333
18. nov 2009

ahojte este nespite nam nesiel net 😠

bejbyna
18. nov 2009

cica veru sme kecali a kecali bolo super najskôr sme sa šli trošku poprechadzať aby sa baby vybehali a Bianca mi ešte spinkala v kočíku hlavne veľké decka si sadli tam sme happy 😵 baby aj chalani hneď zmizli a objavili sa až o pol 7 😝 😀 Lilly a Laura stále neviem ktorá je ktorá 😅 si chceli zobrať Bibi domov strašne plakali lebo sme im najskôr povedali,že o chvíľu budú mať aj oni doma take bábätko stále ju hladkali a pusinkovali a potom plakali chudiatka 😀 super rodinka 😵 sissi mi aj malu trošku nafotila tak "umelecky" som zvedavá čakám email kedy pošle alebo hodí na koníka sa neviem dočkať 😵 😅

tatolu
18. nov 2009

Bejby, tie dvojky musia byť zlaté, keď sa už teraz tak tešia 😉
No hádam ukážeš umelecké fotky aj nám 😵

cica13
18. nov 2009

jeeej, tak to je super.....takze vzniklo nove kamaratstvo.....tak ako ja s Iwus.... 😵 ale my sme s Iwuskou straaaasne daleko od seba ☹
Tesim sa na fotky 😉