Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
8. dec 2009

cica, daj mu cierne tricko, alebo mikinu, cierne pancuchy, alebo leginy nemas? Parohy sprav z vykresu. Chvost na certa sme robili tak, ze moje stare cierne silonky som skrutila dokopy, koniec uviazala s gumickou, a pripevnila so zatvaracim spendlikom. 🙂

cica13
8. dec 2009

Ivi...poicaj!!!

renka9
autor
8. dec 2009
cica13
8. dec 2009

Reni...super napady.....ked mi nic cierne nemame....ani silonky nemam cierne,....ja to nenosim 😀 mam iba nejkae telove a sice cierne pancuchy mam, ale to su take hrube....ako byvaju drtske...v tom sa utopi 😀
jedine co ma...su roky take blikacie 😉

renka9
autor
8. dec 2009

http://www.zapfcreation.com/en/brands-products/...

aj tuto so kupila, v tom fialkovom 😉

renka9
autor
8. dec 2009

cica, tak ked mu budu tie tvoje velke, tak mu odstrihni slapy, a da si cierne ponozky 😀
vidis, rohy, mas, to je zaklad 😀 😀
a hadam nejake tvoje cierne triculo oblecie 😨

cica13
8. dec 2009

Reni...on ani cierne ponozky nema 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ja nejake cierne tricko mam, a tusom aj tatulo...ale v tom sa ten vychrdlik maly utopi...... 😀 😀 😀 no nevadi....bude utopeny 😀

cica13
8. dec 2009

Boooze...ako vam zavidim, ze kupujete babiky ☹

iwusska
8. dec 2009

cicus nemas co zavidiet, ja som z tych babik uz chora ☹ 😀
reni uspesne si ponahanala Jeziska 😀 ja sa nanho chystam zajtra, dnes mi dosla sms ze nabehla vyplata huraaaa 😀

tatolu
8. dec 2009

No mm prišla výplata včera. Už teraz z nej tak veľa nemá 😉 Dajte mi kartičku k internetu a čáry-máry, fuč je výplata 😀

bodka13
8. dec 2009

😕 ste doma? 😀 😀 😀

emily333
8. dec 2009

ahoj bodečka 😉 renka sa tu vyškerujem z malej 😀 Jankop prisiel zo skoly a neviem co mu mm vravel ze co ma robit a on na to ze ma tolko ucenie a uz zaspal ped telkou 😀

tatolu
8. dec 2009

Lilu, aby Ti nebolo smutno, tak varecha dnes nepomohla na Lukyho 😒 aj deti pobudil po hodine a teraz mi tu všetky mrnčia.
Drahý ide do nočnej, tak aspon Luky zaspí okamžite keď vypije mlieko o 19tej. No už iba do 19tej vydržať - 🤐 😝

bodka13
8. dec 2009

u nás je také zamračené,že je normálne tma ☹

som hľadala obrázky,že ukážem čo sme chalanom pokúpili a nič som nenašla 😒

Reni...pekná bábika 🙂

Cicuš..vyrábaš čerta? 😀 😀 😀

emily333
8. dec 2009

ten mm si sadol ku me a povedal ze ho mam dat do zoznamky /ale hned ta k som mu ukazala ze ja tu nic take nemam zapnute ani neviem kde ho mam prihlasit/ a furt mi tu kibicuje ze on che peknu mladu kocku, ale nie taku ako som ja jedna mu stacii 😀 😀

bodka13
8. dec 2009

😕 emily 😕 tak jedna kočka mu nestačí? 😀 😀 😀

emily333
8. dec 2009

no neviem mna asi bude mat na ozdobu a ostatne na špinavu pracu 😀 😀

bodka13
8. dec 2009

celkom dobre to má ten tvoj mužík vymyslené 😉 😀 😀 😀

bodka13
8. dec 2009

ideme sa učiť a potom obsadia chalani počítač....hádam sa sem večer dostanem 😉

cica13
8. dec 2009

Babulky...tak nasla som Filipovi tricko s dlhym rukavom cierne, len vpredu je nejaky obrazok, tak som ho prevratila naruby a nastastie je to tricko hrubsie, takze obrazok nepresvita, a este moje cierne trojstvrtove teplaky, co maju dole taky hrubsi patent, do nich mu do pasa navleciem gumu.....to bude mat dobre.....blikacie rohy mame a tatulovi som volala, ze nech sa stavi v obuve a kupi cierne silonky na chvost 😀 😀 😀 😀

Emily....mas to ty experta muzika....tam ho prihlas na pokec a nech sa hodi do sexzoznamky 😀 😀 😀 😀 😀

aadula
8. dec 2009

ahojte 😉

reni, 😀 tak vidíš..ti ušetrila cestu, nakoniec je šikovnica tá tvoja kočka 🙂

ja už tiež nejaké darčeky mám a nejaké nie... 😝 a nejak nie je čas dokúpiť...asi na poslednú chvíľu to bude...

ciculi, toto ani ja nemám rada, keď Paťa príde a mama rieš hneď teraz a na zajtra to treba...ešte, že tu máš šikovné maminky, ktoré poradia pohotovo 🙂

hasleerka
8. dec 2009

ahojte ... dnes mám nerváky, už ma aj Zuzka tak vytočila, že som doma škriekala, až som to potom banovala ... nuž ale stalo sa 😠

cica13
8. dec 2009

Hasli, a co sa stalo????

Aduli...u nas to tak bezne funguje, ze oznamuje na poslednu chvilu 😠

andreah70
8. dec 2009

ahojte 🙂

ja som normálne zmorená z toho školenia, toľko múdrostí chceli do nás dostať 😝 😀

cica buď rada že ti to povedal dnes a nie až zajtra ráno pred školou 😀 😀 nám sa aj také stáva 😠 😀 😀

cica13
8. dec 2009

Andy ahoj...teraz je z teba Vasilisa premudra 😵 ...inak to by som ho asi zachlostila, keby mi to povedal rano pred skolou 😀 😀 😀

hasleerka
8. dec 2009

cica nasrali ma v robote, sa mi to nechce ani vypisovať ... no ale už som sa skludnila a mám na háku ... idem akurát piecť linecké

andreah70
8. dec 2009

u nás bol Domino na tekéto veci expert, koľkokrát si dopisoval úlohy alebo niečo vyrábal ráno o 7,00 u mňa v robote 😠 ešte ráno chodia s nami na 7,00 tak aspoň do 8,00 stíhal 😀 😀 😀

veru je zo mňa Vasilisa ale neviem či premúdra 😀 😀 mám z toho guláš v hlave 😠 takto presne pred rokom sa menil zákon o DPH konečne po roku ho ako tak ovládam a taraz ho znovu novelizovali a môžem sa to učiť nanovo 😠 😠 😠

hasleerka
8. dec 2009

andy ti mozog riadne funguje ... ja som dajaká osprostená ked som bola 7 rokov doma

baby žiadna nerobíte fúkané rožky???

emily333
8. dec 2009

hasli ty nemas pokoj pre tie rozky 😉 upec nieco ine 😀 ja linecke este nepeciem az tri dni pred sviatkami

hasleerka
8. dec 2009

emily ked ja milujem fúkané rožky ... a neviem si spomenúť u koho som ich také dobré jedla ... snád sa niekto nájde kto dá recept ... ja už si pomaly chystám teraz, lebo ešte aj19 teho idem do práce , no a ktovie či mi ešte nejakú smenu nedájú