Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
13. dec 2009

bodka, vsetky vypekajuuuuuuu 😝

bodka13
13. dec 2009

ja nie ☹ sme dve nepekačky 😀 😀 😀

renka9
autor
13. dec 2009

to som rada, ze som neni sama 😀

bodka13
13. dec 2009

😀 😀 😀

tento víkend sa mi zdalo skoro vypekať,ani som nestíhala a potom už robím 😒 tak neviem ako to dopadne
ty máš aj dovolenku pred sviatkami?

tatolu
13. dec 2009

No ja som aj na dovolenke a aj tak nepečiem 😕 😉 zatiaľ 😔

renka9
autor
13. dec 2009

bodka, na 22.12. som si vzala dovcu, ale len preto, lebo do skolky pride Jezisko, a deti budu mat nejake vystupenie 😉
inak by som mala ist este 23tieho na nocnu. Medzi sviatkami mame dovolenku, ideme az niekedy v januari, ale este nam neoznamili kedy 😠

andreah70
14. dec 2009

dobré ránko 🙂 u nás je riadna zima a ešte aj v kancli mám kosu 😠 nejaký dobrý človek mi tu vypol radiator 😠

ja som včera tiež trošku piekla, ale iba také suché čo dlho vydrží 🙂

emily333
14. dec 2009

dobre ranko 😉 renka , bodka ja sa pridavam k vam tiez som nic nepiekla 😉

hasleerka
14. dec 2009

dobré ránko ... PB hlási slnečno a pre mňa dvojnásobne

hasleerka
14. dec 2009

bodka , renka vy ste moc pracujúce, máte odpustené že ešte nepečiete

ja som mala včera večer infarktový stav ... kolegyna ma viezla domov autom a ked som vystúpila, tak som zistila že nemám kabelku ... na 99% som si bola istá, že som ju nechala v aute, lenže to 1% som prerevala ... a nemala som ani číslo na nu , v taške bol síce môj telefon, lenže vypnuté zvuky ... až ráno som volala na firmu a zistila jej číslo ... takže už som spokojná, ešteže máme dnes spolu poobede smenu, lebo ona nie je z PB, tak si neviem predstaviť byť bez kabelky, mobilu a penaženky

renka naši majú vystúpenie v škôlke už asi tento týždeň, bo riaditeľka chce už budúci asi zatvoriť ... no ale čo povedia na to tí rodičia čo robia neviem neviem

hasleerka
14. dec 2009

no idem si zmyť hlavu, som si nacapila farbu , som zvedavá ako chytí ... a idem ešte ku kozmetičke ... aspoň pekné doobedie, ked už poobede musím do práce

iwusska
14. dec 2009

ahojte, krasne zamrznute ranko 😵 ked som sla do prace tak bolo -6 st. brrrrrrr 😀
hasli super ze sa kabelka nasla, si musela mat teda riadne nervy 😒
ako vidim vypekate o 106, ja sa este len chystam, vcera sme mali este oslavu Ninkinych prvych okruhlych narodenin a teraz mi uz nic nebrani vo vypekani 😀
babulky co vsetko idete piect?

hasleerka
14. dec 2009

iwus kedy mala Ninka narodky, všetko naj naj dodatočne 😵

iwusska
14. dec 2009

hasli este nemala, az v stredu, ale ja som urobila oslavu tento vikend, lebo potom uz je tesne pred Vianocami, tak aby sme to nemali take nahustene....ale dakujem 😵 😵 😵

emily333
14. dec 2009

hasli to je super ze si to nasla 😉

hasleerka
14. dec 2009

iwus no ved mi to bolo dáke divné, reku v pase žiadne okrúhliny, ale predsa to blahoželanie, že ak som niečo prešvihla ... takže nie dodatočne ale predčasne 😀 😀 😀

moc peňazí v tej kabelke som nemala, iba 15€ (síce aj to by mi bolo lúto) , kabelka bola stará ... len telefon a kopec vybavovania dokladov, hrôza pomyslieť ... ešte aj zdravotný preukaz čo potrebujem, no kebyže mám zase zaň platiť ... uf uf

iwusska
14. dec 2009

hasli 😵 😵 😵 😵 z konika si prva gratulantka 😀

hasleerka
14. dec 2009

iwus no aspoň v niečom som prvá 😀 😀 😀

netmona
14. dec 2009

ahojte,,,,

hasli,,,tak to si mala stresovú situáciu,,,,tak ty už makaš,,,no ja od januára,,,a tie škôlky, to je veru o život, stale sa niečo deje a ditičky su doma,,túfam že, svokra helfne,,,včera jej to dala švagrina príkazom 🙂 , nech sa prípravi,,,,

hasleerka
14. dec 2009

netmona, kadial sa ty túlaš, už k nám ani nenakukneš

netmona
14. dec 2009

iwusska,,,aj ja sa pripajam,,predpokladam že, si narodená predvianočne 🙂

netmona
14. dec 2009

hasli,,,maš pravdu,,, hamba mi,,,,,

ako v robote,,,,?

hasleerka
14. dec 2009

netmona ešte sa nepripájaj, to bude mať iwuskina Ninka až v stredu narodky

v robote to celkom ujde, akurát idem zachvíľu na druhú ... a čo malý ako v škôlke, a zdravý je ... a ty nastupuješ do svojej práce, či hladáš novú ...

lilu18
14. dec 2009

ahoojte

haslerka..uff..mna by tiez porazalo,ale dobre to dopadlo

iwus..nejdem este gratulovat,snad v stredu nezabudnem.Pripomen pripitkom 😀 😀 😀

netmona//no ty kade??si nam neverna?? 😀

netmona
14. dec 2009

jaj,,,,tak sa v stredu pripojim,,,, 🙂
no do starej, by ma brali ale ja som tam dala výpoved čo mi skončila materska,,,lebo pracovnu dobu som nechcela takú,,od rána do večera a to furt sviatok nesviatok,,,teraz na 8hod. a sviat. volne,,ale zase mam o 120€ menej ako pred 3 rokmi,,tak že, tak ,,ale to aspon zatial,,

zuzadlo
14. dec 2009

halo hviezdy,ivusik ,aj ja zelam predom ninke vsetko najlepsie a najkrajsie 🙂 ,posielam cmuk

netmona
14. dec 2009

lilu....no veru,,akosi som prepadla tomu že, sa mi nič nechcelo 😒,,ani komunikovať

hasleerka
14. dec 2009

netmona a čo si robila predtým ak sa môžem spýtať ... inak ja ak vezmem túto robotu nastálo, bude to aj sviatok aj piatok a ešte pôjdem aj s platom dole, ved pred siedmimi rokmi som slušne zarobila a teraz no ani nejdem hovoriť

iwusska
14. dec 2009

babulky dakujeeeeeem, ale pripijat budeme az v stredu, ale z torticky vas uz mozem ponuknut ked dojdem domkov
netmona vitaj, som ta 100 rokov nevidela 😉
zuzi avoooooj