Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
29. dec 2009

🙂 aj Nitra hlási sneženie 🙂

lilu18
29. dec 2009

no pekne ..a nas to obchadza ci co?? 😕 ☹ ku komu mozem so sankami?? 😀

renka9
autor
29. dec 2009

lilu mooozes, zajtra vas cakam aj s vivkou 🙂 😀

renka9
autor
29. dec 2009

andy tu smeeeee 😀

lilu18
29. dec 2009

reni ..idem balit a zajtra startujeeme aj tata mozem pribalit? 😀

hasleerka
29. dec 2009

čafte, ostal tu ešte voľakto ... ja som musela dočítať tú knihu som bola mooooc zvedavá ako to dopadne

iwus robila som kámoškin recept:
2vajcia, 3žltka, 5 kopcom lyžíc kryšt.cukru vyšľahať nad parou a do toho salko a rum

juj ale šak som sa tuším aj z neho pripila, som hned susedke doniesla okoštovať

tu nesneží len riadne fúka

kukám že aj záclony sa hýbu ale to bude asi radiatorom že???

renka9
autor
29. dec 2009

mozes moja, aj nas tato ma dovcu 😵

jalao
29. dec 2009

bodka..fakt sneží??? Tu sme už s deckami nedočkaví!! 😉 😉 😉 😉 😉

bodka13
29. dec 2009

kukám cez okienko a stááále sneží 🙂 🙂 🙂 ale aj fúka asi budú záveje 😒 ....pošleme aj k vám 😉

Hasler 😀 😀 😀

renka9
autor
29. dec 2009

dnes som sa bola dat skraslit, mam troska melir, a prestrihanu ofinu 😵 . Kristinka bola so mnou, a neodolala ani ona, a dala sa ostrihat...no...dost na kratko...povodne mala vlasy do pol chrbta, a teraz ma vlasy...ako sa to vola...na boba? ...vzadu kratsie, v predu dlhsie boky...ale svedci jej to, je taka ina 🙂 tatino skoro zinfarkoval, on si na tom zaklada, aby jeho dcerenky mali pekne dlhe vlasy 😀 ... A Angelika zahlasila ze aj ona sa da ostrihat 😀

hasleerka
29. dec 2009

renka ani nevrav mm je tiež zaťažený na vlasy, to ked prídem od holiča zase skrátená len frfle ... a keby som Zuzku ostrihala tiež by asi infarktoval... a už je rád že konečne si aj Miška ide nachať dlhé vlásky, ale tá musí mať ofinu

no a pochválte sa aké ste kočky 🙂

renka9
autor
29. dec 2009

a este som sa dnes paradne nasr. 😠 la
chcela som si ist vymenit pyzamo, co mi jezisko doniesol velke, a nechceli mi ho vymenit 😠
pritom chyba predavacky, MM si pytal XL, co je 42, a ona mu dala 48 😝 ...ja som si myslela, ze idu v ustrty ludom, a taketo darceky po vianociach predavaju....som predavacke povedala svoje, a sla som jak furia odtial 😠 😝

hasleerka
29. dec 2009

renka šak si si mala zavolať vedúcu a mala si bloček ???

renka9
autor
29. dec 2009

ustrty-- ustrety 😀
predavaju- vymienaju 😀

renka9
autor
29. dec 2009

ano blocek som mala, ale oni vymienaju len do 7 dniiii 😠 , a mm to kupoval desiateho....ved to predsa nebude kupovet 24teho 😝

hasleerka
29. dec 2009

ja som ťa pochopila aj s chybami 😀 😀 😀 tak ja by som si kúpila ešte jedno a s tým bločkom išla vymeniť, prípadne sa spýtať niekoho v rodine či nepotrebuje pyžamo

renka9
autor
29. dec 2009

vidis hasli, to ma nenapadlo 😀 , stalo 10€, zeby som si kupila este jedno ? 😀
skoda ze boli take neochotne, rada som tam chodila, a mala som v plane aj dnes tam minut nejake € 😀 ...no taka som bola napalena, ze tam tak skoro nepojdem.
nakoniec si pyzamo necha asi svokra...

renka9
autor
29. dec 2009

dobru nocku, hasli, idem do hajan 😉

cica13
29. dec 2009

Vy este nespite? 😕 😕 😕

renka9
autor
29. dec 2009

a ty co nespis? cestovna horucka??? 😀

cica13
29. dec 2009

Tusim som dosla neskoro...no ale co uz, ked som balila veci.....esteze ma Iwuska velky dom, lebo zasa ideme nabaleni ako na mesiac.....zimne veci hrozne vela zaberaju, hlavne nahradne bundy, oteplovaky, snehule, lyziarky....lyze a este aj snowboard si filip berie.... 😀 😀 😀
Sanky a boby neberiem....to u Iwusky maju... 🙂

Tak dobru nocku, idem do sprchy a haji beli....zajtra sa ozvem z Oravy.....na Orave dobre, na Orave zdravo... 😵

cica13
29. dec 2009

Ty tu co este robis???? Ved si isla drochmat.... 😅 😅

Som balila, cez den s pri mojich detoch neda, hlavne nie pri davidovi....zaspal az o 22.00 tak potom som zacala balit

cica13
29. dec 2009

Kde je Hasli? Uz drochme? Zajtra jej budem kyvat 😀 😀

renka9
autor
29. dec 2009

sak uz idem, este som tu surfuvala po konovi 😀

tak stastnu cestu, cmuuuk 🙂 papaaaaaa 😉 😉 😉

cica13
29. dec 2009

Diky Reni.... 😉 len aby nebola ta poladovica ako hlasili 😠

andreah70
30. dec 2009

dobré ránko 🙂

super ja odídem 😠 a vy sem všetky prídete a klábosíte až do rána 😀 😀

iwusska
30. dec 2009

dobre ranko 😵
neviem ako u vas, ale u nas hroooozne fuci, je zatiahnute...skaredo ☹ no nemohlo byt tak ako vcera? 😠
andy pracujes? a kde to vlastne idete, aby som sa vedela zorientovat?

lilu18
30. dec 2009

ranko
Luzna hlasi dazd ☹ 😠 nic nove

Cicus prijemnu cestu,nech vam rychlo ubieha. Pozdrav Oravu a Oravakov 😀

andreah70
30. dec 2009

iwus pracujem ale len tak trošku 😀
ideme do Oravského Bieleho Potoka, pôjdeme zajtra skoro ráno aby sme si stihli ešte zalyžovať 😉
Nika mi akurát volala že snowboarduje v Zuberci a tam tiež fučí ako besné ☹
u nás v noci nasnežilo, ale už sa to aj topí a je zamračené 😒

emily333
30. dec 2009

awojte to ste vsetky isli na vylet? 😉 ja som vcera odisla k neterke na fernet a chlapov som nechala samich / nechceli ist so mnou/ 😀 no a sme kvakali do druhej rana, v noci nam trosku nasnezilo ale uz sa to roztapa