Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
31. dec 2009

🙂 ďakujeme Renka 🙂

zuzadlo
31. dec 2009

jeeeeeeeeeeej veru a aj sa hanbim,ale dodatocne vsetko najlepsie davidkovi k meninkam

renka9
autor
31. dec 2009

ponukam kremove venceky, a pucovy kolacik - moja vyroba, dnes som dorobila 😵

lilu, puncove sa vydarili 😵 😵 😵 , aj chutovo 😝

ja som robila kolaciky doobeda, a teraz mm s Kristinku robia jednohubky, ja uz dnes nedelam 😀 , popijam tu biele vinko....nalievam!!! 😀
vecer ideme kamosom aj s detmi, tak sa tesim 😉
inak od rana medzi pecenim skladame s mm puzzle, Kristinka dostala 1000-ky, a nejak sa nam nedari. Teraz tu mame aj svagra, tak nam pomaha skladat 😀 😀 😀

bodka13
31. dec 2009

🙂 ďakujeme Zuzi

máme tu toooooľko detičiek,že sem tam aj zabudneme 😉 🙂

zuzadlo
31. dec 2009

reni na puzzle ti poslem lenku,ta je v tom macher,sice ma 6 rokov ale naozaj sa nestalo, ze by neposkladala

ja ulievam cervene vinko

bodka13
31. dec 2009

Zuzi tak ju pošli aj k nám ....skladáme 1000 kusových Simpsonovcov

renka9
autor
31. dec 2009

zuzi, ale tieto puzzle su brutus 🙄 , my teda skladame prvy krat, doteraz sme len detske skladali 😀 . Mame Monu Lisu-dag 😒

zuzadlo
31. dec 2009

no my sme naposledy s lenkou skladali 2000 papagaja a zebru

bodka13
31. dec 2009

http://www.martinus.sk/data/tovar/custom/37465_...

takéto a nejako nám to nejde 😒

zuzadlo
31. dec 2009

len ked sme ich konecne poskladali, tak nam chybalo z kazdeho obrazku po 4 kusy ,bolo mi vtedy do placu,lebo to bolo inak nadherne a reklamaciu nam neuznali ☹

bodka13
31. dec 2009

a čo ste s tým potom urobili? ....dorobili ste si?

zuzadlo
31. dec 2009

bodecka,veru nie, vyhodila som 😒

bodka13
31. dec 2009

☹ ☹ ☹

zuzadlo
31. dec 2009

nepamatam si presne rozmery,ale tusim to bolo 40 na 120 a ten papagaj bol naozaj uzasny,modro-cerveno-zeleny a sedel na konari

zuzadlo
31. dec 2009

aj som chcela kupin take iste ,ale uz nemali,lenka bola vtedy z toho smutnucka,tak som slubila, ze ked take uvidim, tak kupim

bodka13
31. dec 2009

to je škoda ☹ nemusela si vyhodiť,radšej ste mohli prázdne miesto vyfarbiť 😉 🙂 a tak zarámovať

zuzadlo
31. dec 2009

ja viem,len som bola tak nastvana, ze mi to nechceli uznat,lebo doma sa to nestratilo,to sme pekne vysypali do krabice a mali na stole, v obchode mi vraveli, ze sme si to postracali sami

bodka13
31. dec 2009

to ti verím,že si bola naštvaná 😠 teraz by si to už určite nevyhodila 😉 🙂
Lenku tak baví skladať? ....aj Maťko všetko čo poskladal sme zarámovali do tých klip-rámov

zuzadlo
31. dec 2009

lenku strasne bavia veci kde treba trpezlivost,a puzzle ju naozaj velmi bavia,ale tak isto sa bude hrat nekonecne hodiny s legom,zato erik,ked sa mu nedari uz je fuc

bodka13
31. dec 2009

ja sa lúčim babulky 🙂 idem nachystať veci a urobíme presun k švagrovcom...tak veselo vítajte Nový rok 😵 😵 😵

zuzadlo
31. dec 2009

tak pekneho silvestra a este raz vsetko dobre do noveho roku,pa bodka

zuzadlo
31. dec 2009

aj ja sa lucim,papa

emily333
31. dec 2009

babenky o chvilku mam navstevu tak este raz vam prajem veseleho silvestra 😵 😵 😵 😵

lilu18
31. dec 2009

joj Bodecka..dodatocne vsetko naj Davidkovi k meninam ...ospravedlnujem sa,ale ja ten kalendar fakt nepozeram iba ked musim. Dokonca bol u nas vcera kamoskin Davidko a ja som vobec negratulovala k meninam..ten na fotke s Vivkou. No hrozna som..jedine co ma moze trosku ospravedlnit ze my ziadne meninky neoslavujeme kedze nase mena nie su v kalendari 😎

Reni..sa tesim s tebou..mozno bud,vianoce vyskusam aj ja puncovy 😵

bejbyna
31. dec 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
Hannah 😵 bola som v nemocke mala je nádherna 🙂
Kočky prajem Vám krásneho Silvestra,štastný nový rok 😉 😵

lilu18
31. dec 2009

bejby..fakt je krasnucka..GRATULUJEM maminke 🙂

stupidq6
31. dec 2009

Ahojte dakujem krasne za gratulacie mala je naozaj uzasna zatial len spinka ja sa citim fajn porod bol super.
Pisem z mobilu baby prajem vam krasneho silvestra stastny novy rok vela zdravicka a stasticka vasim uzasnim rodinkam.

doseti
31. dec 2009

gratulujem k bábätku,my sme teraz dooslavovali môjho syna,ten sa narodil tiež dnes o 10:30pred 10.rokmi(mal 4150g)ale pôrod nebol až tak super ako u stupidq6

iwusska
31. dec 2009

Ahojte mamulky 😵
sissi gratulujem ku krasnej dcerenke, nech ste obe zdravucke, cmuk 😵
bodecka dodatocne Davidkovi vsetko najlepsie k meninkam 🤐 🤐 🤐
Zuzi moja Ninka tiez miluje puzzle, cele ich poskladala uz ako trojrocna, tie najvacsie 😵 ale postupne ako rastla tak sa zmensovali...doteraz fakt nemala problem ani s jednymi 🙂
babulky prajeme vam aj s cicusikom krasneho Silvestra a vela stastia v novom roku 2010!!!!! 😵 😵 😵

renka9
autor
31. dec 2009

halooooooooooo, o chvilu to priiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Stastny Novy rok !!!!!!!!!aby sme sa tu pekne stretali aj nadalej 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂