Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

slonisko
3. jan 2010

cicuš a že maly nechce papat a on je stale hladny

zuzadlo
3. jan 2010

cicus ,tak stastne dorazte

cica13
3. jan 2010

Zuzi, mame aspon trosku snehu v Petrzke?

Kati ahooooj!
On iba vyhukuje haaam, ale musime sa riadne zabavat, aby nieco zjedol, ved ti Ivka porozprava, ako som uz nervy obcas stracala pri krmeni...

zuzadlo
3. jan 2010

cicus,ani za mak ☹ snehu

aadula
3. jan 2010

tak ja dúfam, že nejaké predĺžené stretko bude, ale myslím, že by bolo lepšie pred letom, kým nebudú dovolenky..a že sa tam aj my dodstaneme 😵, teším sa len tak trošku, lebo začnem sa veľmi a pokašle sa to 🙂

ciculi, tak šťastné dorazenie domov ...tu tiež nemáme sneh, len hrozne fučí a taký ostrý vietor fúka

zuzadlo
3. jan 2010

aj ja dufam, ze nejake predlzene stretko bude a adulik,tiez sa nemozem tesit,lebo ked sa na nieco tesim, tak mi to nevyjde 😉

cica13
3. jan 2010

Zuzi, tam dohovor trosku perinbabke!
V Trencine bol este sneh, ale ako sme vysli odtial, tak snehu nikde.

Iwusik, chcem ist naspat na Oravuuu, chcem sneeeeeh, dufam, ze Dodo uz pluhuje...🙂

Aduli, to stratko by sme mohli poriesit niekedy v maji alebo juni...

zuzadlo
3. jan 2010

no uz som perimbabku aj skusila podplatit a nic 😉

hasleerka
3. jan 2010

cica ešteže máš po ceste kámošky ... škoda že sa neohlásil v PB ... ja som stále tu, len spratujem to prádlo,to je horšie ako to žehlenie

aadula
3. jan 2010

ten máj by bol asi dobrý... 😵 , takže koncom februára začíname plánovať 🙂

ja som asi vadná baby, ale mne tu na dolniakoch vôbec sneh nechýba..ja by som už prijala jar..., lebo tu vždy len tak trošku nasneží a topí sa...a to nemám rada..ráno idem do práce a musím škrabať auto ...takže ja celkovo zimu nemusím....milujem jar.... 😵 😵 😵

zuzadlo
3. jan 2010

hasli mala si mi pradlo poslat,ja by som ti pozehlila 😀

aadula
3. jan 2010

ale jedna vec ma teší, že konečne začína byť cez deň dlhšie svetlo...ved takto som šla ráno po tme do práce..a domov, keď už tma bola ...to na mňa nevplývalo bohvie ako pozitívne

hasleerka
3. jan 2010

jéj slonisko konečne ťa spoznávam a furt mi ťa ukazuje na FB či ťa nechcem za priateľa ... no idem si ťa hned pridať

adulik ja sa len tak tvárim že sa málo teším na to stretko, (ale v duchu strašno moooooooooc) a taký máj by bol síce super, ale musíme vybaviť deťom 1-2 voľno v škole

zuzi ja už ked začnem tak rada žehlím, hlavne pri telke, len potom toho spratovania ... nuž ale nabudúce pošlem tebe keby sa mi nechcelo

zuzadlo
3. jan 2010

hasli,kludne posli ,aj ja rada zehlim a ja zehlim kazdy den 🙂

aadula
3. jan 2010

hašli, určite nie..však by šli do školy v piatok..to už budete pobalení a šup ho na stretko 😉 a potom máme celý večer v piatok ..celú sobotu na klábosnicovanie...a v nedeľu poobede domenkov 🙂

andreah70
3. jan 2010

ahojte 🙂

všetko dobré do nového roku vám všetký kočenky a aj vašim rodinkám 🙂 😵

konečne som to tu pospratávala, pračka sa už krúti môžem si vás ísť prečítať 🙂

zuzadlo
3. jan 2010

no ahoj andy 🙂 ,aj tebe vsetko dobre v novom roku a aj tvojej rodinke 😉

slonisko
3. jan 2010

Novidis hašli som rada ze ti to stale kázalo pridať. Cicusik ja som prehovárala perinbabu aby snežilo aj v ba no neviem ale snáď bude snežiť aj u vas sľúbila mi to stale

zuzadlo
3. jan 2010

halooo,kde ste hviezdy?

emily333
3. jan 2010

zuzi uz som tuu , jej slonisko ma foto super 😉

zuzadlo
3. jan 2010

no huraa,uz som sa lakla, ze zase nic 🙂

renka9
autor
3. jan 2010

dobry vecer 😵
vcera sme boli v Mobelixe, aj v Ikey, pokupila som si nejake serepeticky do domu, a zajtra ide zobrat mm do mobelixu skrinu s posuvnymi dverami. Chcem ju Kristinke do novej izbicky 😉

Tak mame po vianociach, a zasa to zacne, ten kolobeh. Zajtra nastupujem po 2 tyzdnoch do prace, ale nastastie na poobednu...

Hasli, 2.februara ideme do Zuberca na lyzovacku 🙂 🙂 🙂 , tak sa prichystaj na to, ze sa urcite na 5 minut stavim za tebou 🙂 .

zuzadlo
3. jan 2010

tak si dobre reni nakupila 🙂

renka9
autor
3. jan 2010

zuzi, ja by som aj viac pokupila, ale mm stale na vsetko frflal, ked som mu nieco ukazala, tak jeho veta bola : a naco nam to bude? joooj, tak ma jeduval...pritom nemame nijake zariadenie do izieb... 😠

emily333
3. jan 2010

renka a to si ani kavu nedate? 😀 😀 my ideme zateplovat spalnu och bojim sa roho bordelu

zuzadlo
3. jan 2010

reni tak to poznam 😀

emily,pridem ti pomoct upratat 😉 ,nasadnem na metlu a dofrcim 🙂

aadula
3. jan 2010

renka ahoj 🙂 a nevšimla si si poste? poschodové alebo tie výsuvné? aké boli ceny? úúúplnou náhodou

emily333
3. jan 2010

zuzi budes zlata tesim sa 😀

zuzadlo
3. jan 2010

no hviezdy,ja vas opustam, ide mi sem neterka, tak sa jej idem venovat,papa a dobru nocku

emily333
3. jan 2010

zuzi dobruuu