Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
6. jan 2010

Andy, ja mam praveze odkryty balkon a mam tam +1,5st. 😠 😠 😠 😠

Andy sprav Dominikovi cibulovu stavu s medom

iwusska
6. jan 2010

ahojteeee 😵
aj u nas je sniezik a stale snezi, som chcela ist s deckami polyzovat no vzdala sam to a pojdeme sa sankovat 😵
my mame kapusnicku so smotanou a lapacinky 😝

aadula
6. jan 2010

ďakuejem k dodatočným kongratulejšom 😀

my sme boli vonku, skorej Samčo cirkusoval, že chce ísť kočíkom, potom zas nechcel vôbec von..no chaos s ním..nakoniec spokojne sedel na sánkach, som ho ťahala 😀 išli sme za jeden činžiak tu..tam je taký kopčúlik..že ho pustím dole...a ešte sa poriadne ani sánky nepohli už bol dole tvárou v snehu 😀 som ho rýchlo otočila a normálne mal v puse sneh..som sa musela smiať..a on sa začal tiež... 😀 😀

my máme zatiaľ len sáčkovú zeleninovú polievku..paťka varila....a ja idem urobiť zemiakový paprikáš s klobáskou 🙂 my sme mali lapacinky včera 😉

emily333
6. jan 2010

ahojte tak my uz sme doma z kostolika a normalne uz mam nervy Janka na birmovku nevezme lebo ze je len8smak a berie 9takov a vyzsie 😠 a doma mi janko povedal ze chodi aj jeho kamos sice je o rok starsi ale chodi do 8micky tak naraz koncia skolu no kde je ta sparavodlivost 😠 😠 😠

aadula
6. jan 2010

emily, klídek, však pôjde nabudúce..aspoň nebudete mať výdavky tento rok, ale o niečo neskôr 😉

lilu18
6. jan 2010

ajojte..mame kopec snehuuu..mala sa vyblaznila na sankach ved je sviatok a tato doma..supeer lebo ja som ko by som nikam nemohla

vecer budu fotkyyy

emily//neboj to jankovi neutecie 🤐

cica13
6. jan 2010

Filip dosiel z vonku ako snehuliak.....bol tu pred vedlajsim barakom sa bobovat so spoluziakmi na kopceku a zevraj tam dosiel kameraman z STV1 aj reporter a tocili ich, zevraj maju o 19.30 pozerat spravy 😀 😀 😀 😀 ale urcite porobia zostrih, ved chodili po celej Petrzke a natacali 😀 😀 😀

zuzadlo
6. jan 2010

ahojte zienky,my sme uz domka, deti boli cele mokre,sa vyblaznili 🙂 ,ale mama sa tiez gulovala 😀 ,len skoda, ze sa to topi ☹

cica13
6. jan 2010

Caf zuzi, az mi je do placu, ked vidim ako mi ten sneh mizne z oci z balkona ☹

Tatulo chce, nech ideme na zahorie, ze tam byva chladnejsie a dlhsie tam vydrzi...no neviem 😕

zuzadlo
6. jan 2010

ani nevrav cicus, aj nasi su nestastni,ani nechceli ist domov,konecne sneh a topi sa ☹

lilu18
6. jan 2010

nam este drzi ten sneh..kuk fotky z doobedia

zuzadlo
6. jan 2010

lilu,vivka je podarena 🙂 ,ja ked budem mat cas ,tak dam nejake z dneska

renka9
autor
6. jan 2010

cica, 19,30kukame povinne STV 😀
ked som isla do kostola , tak na ceste bol este sneh, a o hodinku nic 😠

andreah70
6. jan 2010

lilu Vivka je zlatunká 🙂

u nás sa sneh ešte drží, Nika už plánuje ako si pôjde zajazdiť k dedovi na chalupu na skútri a Domko sa moc šťastne netvári, že on nebude môcť ísť, utešuje sa že možno sa do soboty vylieči 🙂

emily333
6. jan 2010

aj ja budem kuk spravy 😉 😉

hasleerka
6. jan 2010

čafte hlásim sa na chvíľu ... mali sme to bratranca, vracal sa z tatier tak sa zastavil ... idem kuk čo ste popísali

cica13
6. jan 2010

my sme sa vratili z vonku, zacina pofukovat a primrzat, tak snad ten sniezik este vydrzi 🙂

zuzadlo
6. jan 2010

trubka som to zle hodila, tak kuk do albumu 🙂 ,hodila som tam par foto zo sankovacky

zuzadlo
6. jan 2010

no tak som uz hodila ten spravny link 🙂

cica13
6. jan 2010

Zuzi, to ste sa kde sankovali?

zuzadlo
6. jan 2010

u nas v jame cicus,pred barakom 🙂

hasleerka
6. jan 2010

Vivka je podarená 😵 😵

emily333
6. jan 2010

zuzi aky su zababusenyy 😵 krasne fotecky a zo synovcom si na nespoznanie kočena 😵 😵

hasleerka
6. jan 2010

zuzi super sánkovačka

stupidq6
6. jan 2010

Ahojte ja len na skok malá je úžasna len spinká,kaká,papá vôbec neplače teda skoro vôbec 😀
Decka ju strašne rozmaznávajú len zamrnčí a pchajú jej cumel do úst 😒 stále by ju nosili na rukách ako mača 😲 😀 dnes som bola sama doma len s malou Hannah decka sa boli sánkovať tak som upratovala,prala,žehlila 😅 teraz im idem spraviť kašu ešte nie su doma 😲 a dúfam,že čo najskôr zaspia 😀

cica13
6. jan 2010

No...spravy som si pozrela, Filip bol este s dvomi kamosmi asi v 3 sekundovom zabere 😀 😀 😀

emily333
6. jan 2010

cicus ale aj to potesii vsak? 😵