Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

zuzadlo
7. jan 2010

iwusik,tak uz dopredu zelam tm vsetko najlepsie a ked ho za kazdu jednu z nas vycmukas,tak budes cmukat,cely den 😀

doseti
7. jan 2010

ivka,všetko naj. aj tvojmu mužíčkovi a koľko má tvoj?...viac alebo menej?

zuzadlo
7. jan 2010

doseti,iwuskin ma tiez okruhlych 18 😀

doseti
7. jan 2010

😀 😀 😀 ved to mám aj ja 😀 😀 😀

iwusska
7. jan 2010

zuzi dakujem 😀
doseti ma o 3 viac nez tvoj 🤐

zuzadlo
7. jan 2010

aj ja mam 18,len tych 20 som si odratala 😀 😀

doseti
7. jan 2010

idem od vás,varím špagety,tak aby sa mi nerozvarili 😵
dobrú chuť
deti už pýtajú jesť tak pá-pá 😝

zuzadlo
7. jan 2010

pa,nasi su uz po obede 🙂

doseti
7. jan 2010

zuzka,som o rok mladšia,môžeš mi tykať 😀

zuzadlo
7. jan 2010

doseti 😀 😀

zuzadlo
7. jan 2010

sa tu rehnim a mm na mna pozera ako vyorana mys 😀

doseti
7. jan 2010

no ja som taká srandistka len dúfam,že sa nikto neurazí 😒

doseti
7. jan 2010

a čo ste mali na obed?

zuzadlo
7. jan 2010

este vselico, salat a udene masko, sosovicova polievka,este aj vianocna polievka, china a ryza 🙂

doseti
7. jan 2010

no to je výber jak v reštaurácii,my sme dneska bez polievky a moje deti sú celé šťastné že nemáme,lebo furt ich nútim jesť polievku

zuzadlo
7. jan 2010

nasi zase polievky musia 🙂 ,ked nie je ,tak sa pytaju, preco?

iwusska
7. jan 2010

zuzi aka je to vianocna polievka? 😨

zuzadlo
7. jan 2010

iwusik, my mavame ukrajinsky bosc,to je s pirohami ktore su plnene mletym masom , ryzou a hribikmi

doseti
7. jan 2010

no to aj naši ked nemáme tak vtedy just pýtajú že chcú,ale dneska nie
my musíme mať každý deň inú lebo oni to už nechcú na druhý deň,teda okrem slepačej 😉

zuzadlo
7. jan 2010

ja varievam polievku na dvadni,nasi m je to jedno, zjedia co je,s tym naozaj problem nemam 🙂

doseti
7. jan 2010

fuj som sa objedla tými špagetami (ako vždy) 😒

iwusska
7. jan 2010

zuzi tak o tom som este nepocula a ani nejedla 😨 aj decka ti to chcu?

zuzadlo
7. jan 2010

treba ich ist vybehat 🙂

zuzadlo
7. jan 2010

detom to velmi chuti iwusik, ale to je o zvyku,je to silny hov vyvar cisty a zafarbeny cviklou na cerveno, ochuteny na kyslo,nie kazdemu to chuti,mm to nechce,ten si da len aby sa nepovedalo,ale deti sa toho nevedia dojest 🙂

doseti
7. jan 2010

cviklu sme teraz jedli všetci povinne nasilu,mama ju urobila,lebo máme málo železa hlavne malýTinko (mal v krvi len 2,7) tomu musím dávať aj v sirupe železo ☹

doseti
7. jan 2010

spagety vybeham,beham s detmi teraz furt po doktoroch,skoro každý den aj cez vianoce 😔

cica13
7. jan 2010

Cafte, my este len teraz obedujeme, rajcinova polifcicka zo vcera a francuzaky... 😝

Doseti a co je kinderkam? Ked stale chodis po doktoroch..... ☹

renka9
autor
7. jan 2010

ahojte 😵
doseti vsetko naj TM 😉
doseti, ja som bola s Angelikou prvy krat u zubarky, nemala este ani 2 roky 🙂 ... ono je to prehliadka"akoze". Bola som so starsou na prehliadke, a kedze Angelika mala skoro vsetky zuby vonku, chybali jej len dva, tak spravila aj jej prehliadku. Zapisala si nas, dr. povozila angeliku na stolicke, fukala jej vzduch na rucicku...atd, atd, skratka sa s nou hrala...no a nakoniec Angelika po vzore starsej sestry otvorila velikaaaaanske usta , sama od seba, a spravila ááááááááááá....a bolo 😀

emily333
7. jan 2010

ahojte u nas sneziiiiii 😵

hasleerka
7. jan 2010

čafte ... tak aj iwuskinmu drahému želáme všetko naj naj naj 😵 😵 😵

ja som so Zuzkou pochodila fajn, pochválila ju že má pekné zúbky, som jej chcela dať tie stoličky zaliať, ale mi vysvetlila, vraj jej to je zbytočné ... a pýtala som sa aj na Mišku a že si nemám robiť starosti, pokial ju nič nebolí, že stačí ked príde až pôjde do školy