Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
10. jan 2010

emily, aj to som jej hovorila 😒 , ale som jej povedala ze jej namocim ruky do zachoda 😠 😀

emily333
10. jan 2010

alebo jej povec ze ako si bude lakovat nechty ked tam nebude mat nic 😵

aadula
10. jan 2010

renka, moja dcéra si hryzie kožičku okolo prstov...a to už roky..nič s tým neviem spraviť..proste je to zlozvyk...mám kamarádku, ktorá sa pamätám ako rozprávala na ZŠ-ke ešte, že aké je to úžasné, keď nejaký napínavý film pozerá ohrýzať si nechty...ono to asi musí prísť samé, že koniec..nie..nehryziem...to sa nedá odnaučiť

aadula
10. jan 2010

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... a toto sú naše mafinky čo Paťka robila, nech sa páči, sa ponúknite 🙂

bodka13
10. jan 2010

ahojte 🙂

...konečne sedím 😒 ...doobeda tanec po kuchyni,aj práčka sa chcela vrtieť 😀 a poobede sme už museli robiť úlohy hoci chalanom sa veľmi nechcelo...teraz sú vo vani,tak som zvedavá či nevytopíme aj susedov 😀 😀 😀 ...ešte skontrolovať tašky a zajtra môžu vyštartovať smer škola 😉 😀

Cicuš...tá bábovka bola úžasná 😵 😵 😵 ...to máš takú krásnu formu?

Adulka...v Paťke máš super pomocníčku 🙂mne tí moji chlapi asi nič neupečú ☹...a nech sa jej jazvička rýchlo zahojí

cica13
10. jan 2010

Ahojte, sme prisli pred chvilou od maminy, boli sme pre Filipa, bol tam od piatku 😀

Co sa tyka tych nechtov....tak ja som Filipovi nestrihala uz ani nepamatam......stale neni co strihat, on si ich bud obkusuje alebo olupuje druhou rukou 😠 😠 😠 😠

Bodecka....aj u nas sa pred chvilou skusala Vlastiveda 😅

Na tu babovku mam silikonovu formu, to som asi pred 4 rokmi dostala od maminy.....pise, ze netreba vymastit, ked som nevymastila, tak sa mi tam vzdy prilepila babovecka a nesla vyklopit, tak sme to cesto rukami trhali 😀 😀 😀 vobec som potom uz nemala chut v nej piect, inu formu nemam, tak som sa vcera nahnevala a formu som vymastila a vysypala mukou a krasne sa mi vyklopila 🙂 ibaze to vymastenie mi trvalo riadne dlho, lebo ma plnoooo zahybov 😠

Aduli...mafinky vyzeraju super, co si do nich davala?

zuzadlo
10. jan 2010

ahojte hviezdy,ja som kusanie nechtov vyriesila sice drsne ,ale zabralo,namocila som erikovi prsty do mleteho korenia,krute ,ale zabralo,odvtedy je pokoj 😉

cicus som na teba v piatok myslela, bola som z prace v holici,mali sme tam mejdan 🙂 ,keby som vedela kde si , tak cinknem a ukecam doktorku o malu zastavku

cica13
10. jan 2010

Zuzi, ale ved ja som v Petrzke, nie v Holici 😀 😀

zuzadlo
10. jan 2010

to viem cicus,len chodite na zahorie a myslela som si, ze ci tam niekde nie si 🙂

zuzadlo
10. jan 2010

mam problem s erikom,uz ma traumu a boji sa ist do skoly,lebo tam dlho nebol a ma obavu, ci si ho pani ucitelka vsimne-truhlik maly 🙂 ,tak som pisala ucitelke mail

emily333
10. jan 2010

adulik tie mafikny su krasne chutnee 😉 boze baby ja uz zacinam mat depky ako zajtra pochodim v jankovej skole. v spalni napredujeme ale od zajtra uz to pojde pomalsie lebo mm ide do dielne aleb musime aj z niecoho zit 😉

cica13
10. jan 2010

Zuzi...my sme inym smerom ako je Holic...Jolic je aj dost daleko, my sme druha dedina za Stupavou.....Jablonove 🙂 ale aj tak sme tam neboli 😀

zuzadlo
10. jan 2010

no tak dobre vediet cicus 😉

hasleerka
10. jan 2010

ahojte kočky ... priebežne si vás čítam ...

renka aj my máme problém s hryzením nechtov ... Zuzka si už konečne odvykla, lebo už chce byť slečna a cez prádzniny si chce lakovať ... a Miške sa všeličím vyhrážam a nič ... tak som to nechala tak, snád ju to tiež prejde

emily to ja bych tiež pustila do gatí, vidieť si na dvore cudzích psov

lilu prst v pohode, len som nervozna, nemôžem umývať ani s ním nič robiť 😠 😠 😠

emily333
10. jan 2010

to aj vam ak pomaly nacitava? 😠 hasli co maz z prstom zeby som daco prehliadla?

hasleerka
10. jan 2010

emily držím palce nech to zajtra v škole dobre dopadne

zuzadlo
10. jan 2010

aj mne tak blbne zase kon 😠

hasli, co mas s prstom?

cica13
10. jan 2010

Hasli....aspon nemusis nic robit...este si aj nohy vyloz 😀 😀 😀

Vam zavidim, ze to obkusovanie mozete odradit lakovanim nechtov....ja u chalana asi tazko 😅 😅

Tohto kona by som nakopala do prdele, to je strasne ako je pomalyyyyyyyy 😠 😠 😠 😠

doseti
10. jan 2010

ahojte...aj môj najst.syn si kuše nechty ale ma to po mne tak to je už uplne v prd... 😠

aj sme sa mu vyhrážali namočením do plienky a nič... 😖

no ale čo keď vidí mňa že robím to isté?!?!?! ☹

zuzadlo
10. jan 2010

idem od vas,nemam nervy na toho kona, tak papa

lilu18
10. jan 2010

halo haloooo co sa stalooo??? 😀

krasne mafinky adulka napiekla..mnam..teda ja ani neviem ako sa to... 😀

hasler//jasne si chora nic nerob

renka9
autor
10. jan 2010

cafte, no vidim ze vsetky deti si okusuju nechty 😀 , dufam, ze ked bude v skolke, bude viac zamestnana, ako teraz cez prazdniny, a ze ju to prejde 😒

no idem haji beli, zajtra rano do prace 😉

bodka13
10. jan 2010

😕 už chrapkáte?

ja silvestrujem na STV1 😀 😀 😀

cica13
10. jan 2010

Bodka a co davaju? Silvester?

doseti
10. jan 2010

aj ja už idem spať,zajtra s malým na kardiologiu,uvidíme čo bude
deti do školy a škôlky...konečne...
ahojte,dobrú noc...mm ma volá...ale mne sa nič nechce 😒 ...no uvidíme?

bodka13
10. jan 2010

kým ja odpíšem Silvester aj skončil 😀 😀 😀 ...ale robila som očistu tela 😀 😀 😀

dobrú 😔

andreah70
11. jan 2010

Dobré ránko 🙂 tak nám to zasa začalo, deti som ledva vytiahla z postelí

hasleerka
11. jan 2010

dobré ráno ... andy nám sa veru tiež moc nechcelo vstávať ... ale potom boli celkom šikovné ani kriky som robiť nemusela nech si pohnú

hasleerka
11. jan 2010

idem si vás počítať bo to tu včera blblo

hasleerka
11. jan 2010

halo nikto nepríde na kávičku???

som si porezala prst v sobotu ked som umývala stroj ... doteraz som bola na seba taká pyšná že mne sa to isto nestane 😀 😀 😀 a bác ho už som sa aj