Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

andreah70
21. jan 2010

dobré ránko 🙂
TN hlási -6 st. slabé sneženie 🙂

emily333
21. jan 2010

dobre ranko vcera som spala u neterky na mussela som sa jej venovat lebo o tyzden odchadza do talianska a nechcela ma k vam pustit 😉

hasleerka
21. jan 2010

ahojte ... v PB zima, mrzne ani nos sa mi nechce von vystrčiť, dobre je doma v teplúčku ... ale zase sa jedujem, bo mám asi pomalý poočítač, furt todlho načítava, musím do hodiť do opravy

včera som bola v práci, tak si idem počítať čo ste písali

hasleerka
21. jan 2010

no to bola bleskovka, ved tu skoro nikto nebol ☹

emily333
21. jan 2010

ved to som si vsimla aj ja baby nejak to tu už flakame 😠

hasleerka
21. jan 2010

všetky sa venujú asi farme a akvárku

emily333
21. jan 2010

zeby ? 😉 oj rano som bola na poste a prislo mi oznamenia ze mi nepatri z a zlomeninu ziadne euroo 😠 😠 clovek aby mal stale nervy som volala kamoske ze preco ked mam zlomeninu , povedala ze dame odvolanie a ked nic tak rusiim vsetky poistky a seriem sa na nich 😠 😠 😠 😠

iwusska
21. jan 2010

ahojte 😵
emily prave koli tymto nervom my nemame ziadne poistky...keby som si peniaze ktore tam mesacne dam ulozila na ucet, tak by to bola mozno vacsia suma ako by mi oni dali a to nevravim ze sa s nimi treba dotahovat o kazdy cent 😠 bracho mal prac. uraz - zdvihol nieco tazke a potrhal si slachy na ruke a z poistovne mu napisali ze nema narok na odskodne, lebo taku tazku vec mali dvihat viaceri 😠 😠 tak som im napisala par teplych slov, urobila troska bubu ze na nich poslem nase media a potom ten narok zrazu mal....sa cloveku rozum zastavuje a ja na tychto pokrytcov nemam fakt nervy

cica13
21. jan 2010

Haloooooooooooooooooooooooo.......do Bratislavy prisla zimaaaaa, na balkone mi ukazuje -5 a husto snezi, krasne velke vlocky, asi celu noc snezilo, lebo zase uz je plno snehu......Filip sa rano tesil, ze konecne moze zasa von, ze sa to netopi...... 😀 a ja musim kvasit stale s Davidom doma ☹ stale je chorucky... ☹

emily333
21. jan 2010

chuda dadko ☹ posielam cmuky 😉 u nas vcera len trošsku sniziku spadlo ale ja mraz tak sa drzi 😉

cica13
21. jan 2010

Emily dakujem 😉
U nas stale snezi a my sa mozme len z okna pozerat....esteze mam vyhlad z 12teho na celu Petrzku 😀 😀 😀

cica13
21. jan 2010

farmarky jedni hnusne....nechaju kona zajst na druhu stranu....tu farmu by vam mali zablokovat muzi....lebo zachvilu skape nasa tato tema..... 😠 😠 😠 😠 😠

cica13
21. jan 2010

Som vam chcela navrhnut, aby sme zacali zhanat chatu na stretko, ale vidim, ze vy by ste vikend bez farmy asi tazko prezili 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emily333
21. jan 2010

cicus ja varim veceru a farma sa da sadit aj na styri dni tak zo mnou pocitaj 😀

lilu18
21. jan 2010

ciculik ma dnes zly den?? 😕 ved nikam nechodim ,nepijem ,nefajcim nezurujem..kurnik aspon tu farmicku mi dovol..mamiiii prosiim len raz za den 😀

no farma obriadena,sedim tu s farbou na hlave.. 😀 😀 😀 a mam nachystyane na cigansku..Bude mnamky veceraaa 😀 😀 😝

idem otvorit tie nestastne knihy,zajtra na mna myslite.. ☹ ☹

iwusska
21. jan 2010

cicus 😀 😀 😀 ale si im dala 😀 😀 😀 a samozrajme pravdu mas a este si mala spomenut aj akvaristky 😀
lilu budem na teba mysliet zajtra 😵 😵 a hod recept na tu cigansku 😝
a aby som nezabudla, podava sa tvarohova strudla, len fukajte lebo som ju prave vytiahla z rury 😝 😝

emily333
21. jan 2010

my budeme mat špiziky 😉 chyba nam grilovačka

cica13
21. jan 2010

Ivi.....diky za podporu.... 😀 😀 😀 😀

Ja podavam dolky s jahodovym dzemikom.... 😵

lilu18
21. jan 2010

mnaam..prosim si tvarohovu strudlu aj s hrozienkami je??to akurat kiu kavicke a knihe 😝 😝 😀

to je taky dom recept na cigansku ale tatovi chuti..kupim narezane kare aj s kostou naklepem a necham v paci den stat. Do pacu dam korenie na ml.maso al ine kremzsku horcicu sol a oliv olej a potom to na panvici aj s tym pacom peciem. Dam do zemle a je,,,. 😀 😀 😀

lilu18
21. jan 2010

inak uz mam zmytu hlavu a daku cernu ju mam 😀 😀 😀 som pridlho nechala 😀

lilu18
21. jan 2010

ac stretkooo..ja som zaaa..nasadim melony 😀 😀 😀 ale lepsie na jar,leto..nie?

renka9
autor
21. jan 2010

ahojky, cica......o jak si nam dala..... ☹ , ale ja som v tom nevinnne...najprv sme namali 3 dni PC, a teraz mam cely tyzden nocne ☹ , ja som fakt na farme nebola tyyyyzden.... ☹ ....ja cez den spim, a poobede ked som vsala , tak sa mi nechcelo ani Pc zapinat, az dnes... 😉

renka9
autor
21. jan 2010

vcera som bola s Angelikou u zubarky, davala jej vlozku, revala jak tur...no a potom bez hanby hovori zubarke, ze ale ja si prosim aj hracku 😀 ...skoro ma slahlo, aj som zostala zahanbena...ale co uz 😀
potom som jej isla kupit nugatove fornety, a ona na celu hubu krici a ukazuje na predavacku: ta teta vyzera ako macocha ! 😠 😀 😀 😀 ...nasledoval plesk po hube, a tvarila som sa ze to decko nepoznam 😀 😀 😀
v obchode zbada krasne cervene jablcka a opat krici na cele usta: mamiii tie jablcka su otravene 😀 😀
no, mame veselo 😎

cica13
21. jan 2010

Vy expertky jedni zavisle..... 😀 😀 😀 😀 😀

Reni,m som sa musela na plnu hubu rehotat a precitat to tatulovi a Filipovi...Filip sa sulal na Angie.... 😀 😀 😀 viem sice, ze pre teba to bola hanba jak svina.....ale ja som sa musela rehotat....to je dobre cislo ta tvoja Angie 😵

Co sa tyka toho stretka, mohli by sme niekedy v maji alebo zaciatkom juna nieco zorganizovat, smejdila som v strtkovych temach a sem idu marcovky09 a decembrovky07 http://www.penzionsustiak.sk/ vyzera to super...aj decka by sa tam vonku vyblbli.....

Skuste nieco popozerat a nahadzte nejake linky...potom mozme povyberat 😀

hasleerka
21. jan 2010

čafte čafte ... emily aj kámoške nedali za poistku pre malého ked si rozrazil peru a mal zašívanú ...a zase druhá za synovu zlomeninu dostala peknú sumičku ... to asi záleží od poistovne

ja nechávam babule zajtra doma začali trochu sopliť, tak zajtra budú celý deň doma v teplúčku, budeme cica na vás myslieť ked aj vy budete domka

a farmu cez víkend hádam prežijeme, ved tam budeme všetky klábosiť tak nás to hádam ani nenapadne alebo ako píše emily nasadíme na 4dni 😀 😀 😀 😀

hasleerka
21. jan 2010

mňam aj ja chcem štrúdlu .. ja som kúpila včera v hypke dve pizze a dnes sme upiekli, no nič moc ale dalo sa to zjesť

renka a prečo ťa ešte nemám za susedku???? ☹

reni Angelika boduje 😀 😀 😀

idem kuknúť akú chatu to cica dala a niečo aj ja vykukám

aadula
21. jan 2010

AHOJTE 🙂

choručkým skoré uzdravenie prajeme 😉

aj Samko začína byť nejaký ...taký...že mu krvička išla z nosa v jasličkách...a vyzerá to, že sa mu soplíky púšťajú...a zlý je ako čert... 😒

renka, som sa pobavila..tá tvoja Angelina musí byť riadna papuľka 😀

cicuš, len pekne hľadaj chatičku ...niečo pekné, dobré ...a cenovo výhodné 😀

hasleerka
21. jan 2010

cica vyzerá to dobre, ani by som lepšie nenašla ... už to ukazujem aj babám tie by tam išli najradšej už zajtra

cica13
21. jan 2010

Hasli aj mne sa ta chata paci.....a aj kuchynsky kutik je tusim na izbach....co by mi kvoli Davidovi vyhovovalo....

Aduli...ty zisti, kedy to obsadzuju decembrovky a marcovky idu tusim hned 2 maja....ak by sme to chceli, tak to musime asi co najskor zabukovat, lebo ked to obkukaju dalsie baby z MK tak nam vyfuknu vsetky majove terminy 😠 😠 😠

renka9
autor
21. jan 2010

a co je v maji ? 😕