Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

mirecka232
22. jan 2010

renka9 prihlasila som sa v novembri ale som tu dlho nebola lebo sa rozvadzam

cica13
22. jan 2010

Reni......sa ti teda malo o com snivat...... 😀 😀 😀 😀 😀 kokso...vsetky konicky v mojom malom byte..... 😀 😀 😀

Tou poslednou otazkou provokujes? 😀 😀 😀 😀

renka9
autor
22. jan 2010

cica 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , tvoja posledna otazka je trefna 😀 😀 😀 😀

mirka, to mi je luto, mas male deti, tak stare ako ja,len tam mas vsunute este jedno medzi ne 😀 🤐

cica13
22. jan 2010

Reni, dufam, ze ty beries chlapa.....lebo Haslerka vymysla, ze neberie 😠

renka9
autor
22. jan 2010

no uz sa ma pytal, ci je to povinne aj pre neho 😀 , pred chvilou som mu hovorila, co chystame, a on mi na to, ze sak uz sa scete stretnut skoro rok 😨 😀

dolezity bude zuzkin muz 😀

emily333
22. jan 2010

ja sa svojho etse nepytam boli ho zub chuda no namiesto toho ze bol hodku na cajik na obecnom sme mohli ist vytrhnuz zub , som mu povedala ze taky velky chlap a sa bojiii 😀 ze je sračka 😀 😀 😀 😀 😀 aspon som ho trosku rozosmila

renka9
autor
22. jan 2010

kde ste ani na FB nikoho, cica vas vsetkych povyhanala 😀

baby, mne sa nechce na nocnuuuu, to mam uz piatu, poslednu, co mam robit aby som sa tomu vyhla 😨 😨 😨 😀

emily333
22. jan 2010

renka teraz uz asi nic neporiesis ale ty to zvladnes sme psychycky z tebou 😵

renka9
autor
22. jan 2010

dik za podporu emily 😵 😵 😵 , ale mne sa fakt nechce 😝

hasleerka
22. jan 2010

ttak už som túúúúúúú ... deti na poriadku a mám veget

renka ku tej nočnej len si vybaviť sexivoľno 😉 ... no a ten sen teda asi nemal chyby, že dalšie dieťa???

mirka tuším si sem už nakukla, podla mesta si pamätám ... je mi ľúto že sa rozvádzaš a dvojnásobne, lebo aj môj brat sa asi bude

cica ja som nevymyslela že mm neberiem, ale neviem ako bude robiť, tak sním radšej nerátam, ved neni problém ho potom dohlásiť

aadula
22. jan 2010

ahojte 🙂

mne je jedno kedy to bude...a mm robí na smeny..ale od apríla sa im bude meniť smennosť, tak teraz neviem ako bude robiť..ale akurát som mu dnes zahlásila, že aj keď na dovolenku v lete nepôjdeme, tak na stretko chcem ísť 😀 ..neviem síce či ma vnímal...zas keď mu poviem, že ideme..tak sa ma opýta, že kedy sme sa o tom bavili 😀 😀 😀

a berte deťúrence, nech nám má kto zabaviť týchto krpcov 😀

bodečka ...ty máš dvornú vyzážistku? ..hm hm...to ako princeznička 😉 ..mne príde tiež mama zajtra vlasy zafarbiiť..už to mám hrozne vyrastené 😝

mne dnes trhali zub..teda taký pozostatok zubu..čo sa mi ešte počas tehulkovania zlomil...som mala tri hodiny strpnutú papuľu...hrozný pocit..ale neboli ma to teraz..som si dala tabl. proti bolesti...ale pohodička 🙂

hasleerka
22. jan 2010

adulka tak je dobre že zúbok nebolí, inak by som ti ponúkla borovičku čoby si povyplachovala 😀 😀 😀

emily333
22. jan 2010

babenky idem haji zajtra skoro vstavam ku kamoske na zabijacku 😉 😉 vecer vam daco prinesiem z vyslužky 😀

aadula
22. jan 2010

hašli, ale však no ...nalej ...boliiii 😀 😀 😀 😉

emily dobruu

hasleerka
22. jan 2010

emily no veru dones večer, dobre padne také fajné zabijačkové ... dobrú nôcku

adulka tak otvor ústa lejem rovno na zúbok, popreplachuj a potom vypi, nieže vypluješ, dobrá je to borovička, to ti z mm nalievam, dáka lemon

lilu18
22. jan 2010

tak hlasim prichod ..ulejte aj mne..dnes je na figu den

idem obrat a pridem kuk ci mam naliate..cmuuk 😲

hasleerka
22. jan 2010

lilu jasné nech sa páči nalievam, prípadne otvorím vínko ak máš chuť a kuk mám ešte aj griotku

andreah70
22. jan 2010

jééé tu sa zasa pije 😀 no už vidím to naše stretko, 😀 😀 😀 idem počítať čo ste dnes ťukali 😉

hasleerka
22. jan 2010

andy vitaj ... no moc toho nepočítaš ... a ja si viem tiež to naše stretko predstaviť ... muži v jednom kúte my v druhom kúte a staršie deti sa budú starať o tie menšie 😀 😀 😀

no vyberaj čo ti ulejem????

lilu18
22. jan 2010

ako si to pekne zorganizovala..pacilo by sa mi keby tak bolo..tak co ulievas??

hasleerka
22. jan 2010

lilu no vyberaj z baru: lemon borovička, fakt dobrá aj som skúšala, to kradnem mm 😀 😀 😀 , červené vínko a griotka

andreah70
22. jan 2010

ja som si spravila grog lebo mi bola akási zima, takže si nič neprosím, ale ak by ste vy chceli urobím aj vám 😀

lilu18
22. jan 2010

griotku si prosim...dikyyy 😝 😀

hasleerka
22. jan 2010

tak nech sa páči cinkajme a mlsajme

cica13
22. jan 2010

aj ja som tuuuuuu......ulievajteeee 😝 😝 😝

lilu18
22. jan 2010

cinkaam a mlskaam.. 😝 😝 😀

ciculiiik...sako??cmucik lepsie?

cica13
22. jan 2010

Lilusiiik ahoooooj......preco bol na prd den??????????

David uz sople o dost lepsie ale kasel ma stale taky vlhky ☹

andreah70
22. jan 2010

cicuš čaf na tvoj rozkaz 😀 som aj ja trošku hľadala pokukajte 🙂

http://www.webubytovanie.sk/velkymeder/ http://www.apartmantimea.mlap.hu/ obidva linky je ten istý penzion, len som jeleň z tých cien 😕

http://www.dovolenky.sk/ubytovanie/Podunajsko/S...

http://www.podhajska-slovenskemore.sk/fotogaler...

lilu18
22. jan 2010

neboj sopel dlhsie trva ale prejde a bude ok

hasleerka
22. jan 2010

cicuš a čo si prosíš???

no ja neviem aká bude dnes noc ... Miška je dáak zachrípnutá už aj vlhko kašle, som jej dala na noc calcium ... aj sa mi zdá teraz dáka horúca, skontrolujem zachvíľu ale to už premeriam či nemá aj teplotu