Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂
renka9autor
27. jan 2010
cafte x-)
slonisko, a ty mas 2 deturence, to som nepostrehla, v pase mas asi len to najmensie :-N

my sme boli s Kris na preventivke, TK ma lepsi ako ja-115/70...ja mavam 105/65 😞
odber krvi zvladla na 1*, ockovanie takisto. Angelike normalne ten mraz vytiahlol taky soplisko :-o , ale zeleny, som nechapala, ved nieje chora, ani nema soplik 😕 . Uvidim zajtra rano, ked s nou budem, mozno jej zacina, alebo co 😞
u nas o 8:15 bolo -13, a to pod strechou na dvore, nenastartovala som auto, tak sme museli do skolky pesi :-p
cica13
27. jan 2010
Reni...len aby sme na to nase stretko nastartovali auta 😃 😃 😃 😃

Slonisko.....ma tri deti... 🙂
renka9autor
27. jan 2010
caf cica...3 deti????? 😕 😕 😕 , no to som fakt netusila =-)
lilu18
27. jan 2010
ahojky..obedujeme ci este skoro?

a slonisko ide tiez ??s kym je??co som bola slepa?

idem pocitat co mate nove?
lilu18
27. jan 2010
dalsie chorobky??uh..to mi je luto..skore uzdravenie..cmuuuuk :-o :-o :-o :-o :-o :-o

sa smejem na tej Misicke..vivku tiez tak niekedy volam 😃 moja mala misicka 😃 😃 😃

cica 😞 ale neutecie,pojdete inokedy
iwusska
27. jan 2010
reni slonisko ma 3 deti, dvoch dospelych synov a teraz tuto malu princeznicku x-)
ako tak pozeram tak ked zavolame misicka tak sa obzru vsetky male slecny 😃 😃
lilu18
27. jan 2010
iwus 😃 😃 😃
iwusska
27. jan 2010
lilusik co ti je smiesne haaaaa???? 😃
lilu18
27. jan 2010
ako pekne volame nase dietky x-) x-) x-)
iwusska
27. jan 2010
tak jednotne 😃 😃
renka9autor
27. jan 2010
idem od vas , papa vecer x-)
andreah70
27. jan 2010
sa tu rehním na tých vašich mišičkách len aby sa neobzrela aj nejaká veľká myšička ktorú tak manželík volá 😃 😃 😃
lilu18
27. jan 2010
andy 😃 ..a ty ako volas tu tvoju velku mys??
lilu18
27. jan 2010
ako pekne vsetky mysicky pribehnu na jedno zavolanie..no co..moze niekto len snivat 😃
iwusska
27. jan 2010
andy 😃 😃 😃 vidis to ma nenapadlo 😃 😃
baby uz ste prispeli haslerke na tie Kanare? 😃 😃 😃
reni ahoj x-)
bodka13
27. jan 2010
🙂 ahojte

idem čítať o čom ste klábosnicovali
iwusska
27. jan 2010
bodecka ahoj x-)
bodka13
27. jan 2010
ahoj Iwušik 🙂

som si sem na chvíľu sadla a tu tichúčko 😞 ...Haslerke ja na žiadne Kanáre nepošlem 😃 😃 😃
...čítam že Mišenka je chorá,posielam liečivý božtek x-)
iwusska
27. jan 2010
bodecka dakujem odovzdam :-x uz je to lepsie, ale mala chudatko strasny kasel a ma taky hlasok akoby mutovala :-S
bodka13
27. jan 2010
😞 ..to mala asi aj hlasivky chytené

...ja len dúfam že všetky deťúrence budú zdravé na chatu 😉 🙂 🙂
iwusska
27. jan 2010
toto sme vcera rozoberali s haslerkou, ze to je vzdy zakon schvalnosti.....ale radsej neprivolavajme
a ona je zachripnuta aj z toho se stale pisti :-p 😃
bodka13
27. jan 2010
😃 😃 😃 veď myšičky pištia 😃
iwusska
27. jan 2010
bodecka to si vystihla na 100% 😃 😃 😃 😃
emily333
27. jan 2010
ahojte konecne domka bola som sa vyvencit na UA z kamoskami bolo super 4baby tak sa nam huby nezavreli 😃
tatolu
27. jan 2010
Ahojte dievčatá,
maminku som ráno odviezla k autobusu domov :-| zima mi bolo tak, že mi skoro zamrzli ruky. Musela som si ruky hriať v rukávoch (zabudla som si rukavice ]-( ) a mm je asi nadšený, že má svokru preč, tak sa dnes snaží okolo detí lietať a aj mňa x-), tak som to využila a oznámila, že máme stretko a chcem aby išiel s nami, že tam budú aj pivkári :-x a on súhlasil =-) , a to som mu nemusela ini dlho hovoriť 😃
Iba som mu ešte povedala, že máme 2 postele + prístelok a on že, možno by stačili aj 2 postele, ak bude pekne, zoberieme stan 😃 😃 😃
aadula
27. jan 2010
ahojte 🙂

andy, sa tu rehním..som namiesto ..dala mu zodak ..prečítala ...dala mu zadok...som také oči vypleštila na obrazovku ako svet 😃 a potom až správne prečítala 😃 😃 😃 to je tak keď má nosiť niekto okuliare a má ich strčené v púzdre 😃

u nás bola ráno tiež hrozná kosa..som škrabkala auto o pol siedmej :-N , netuším koľko bolo st., ale nejaká kolegyňa spomínala, že u nich bolo -15 tuším 😉

a s tými menami..my sme boli doma Andrea a brat Andrej 😃 ..tak keď mama na nás kričala....tak vždy sme jeden druhému...teba volááá 😃 😃 😃 a teraz brat čakajú bábo..teda, že to bude chlapček..a páči sa im meno Samko..ale kvôli tomu, že my máme Samka ho nechcú dať...nám to s mm nevadí...tak možno budú v rodine dvaja Samkovia 😃
aadula
27. jan 2010
a chorým Mišenkám želám skoré uzdravenie a aj všetkým ostatným choručkým 🙂
emily333
27. jan 2010
babenky azda szte mi nepomrzli ked je tu tak tichucko 😉 Miškam skore uzdravenie
aadula
27. jan 2010
emily...možno sú skôr pod perinkami a zohrievajú sa 😉
cica13
27. jan 2010
Vtipalky 😃 😃 😃