Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
31. jan 2010

krasne zasnežene ranko 😵

zuzadlo
31. jan 2010

breee ranko 🙂

doseti,ja som taky polomadar 😀 ,mam mm z DS 😀

emily333
31. jan 2010

no bingo dufam ze sa tu nezvrtne nejaka roztrzka medzi narodmi 😵 bab y u nas tolko snehu nakydal no hruuuza uz by aj stavilo toho snehu 😉 idem si robit kavicku date si?

zuzadlo
31. jan 2010

emily, teraz si kavicku prosim,doteraz som makala na sporaku, kompletne som si ho rozobrala a umyla 😉

zuzadlo
31. jan 2010

deturence su po obede, ideme von,papa 🙂

emily333
31. jan 2010

ja som zas chladnicku umyla lebo som stihla rozliat v nej mlieko 😀

tatolu
31. jan 2010

Ahojte vospolok 😉
Deti odhadzujú s mm sneh, tak som chvíľu tu 😀
Tomi mi v poslednej dobe celé noci preplače. 😖 Takže aj túto noc som bola s ním takú hodinu, možno dve hore a to som sa chcela učiť aj riadku kávu som si dala 😒.
Hádam sa deťom nepohorší - stále ešte drhnú a majú sople.

tatolu
31. jan 2010

no píšem ako tatar - ale hádam ste ma pochopili 😅

doseti
31. jan 2010

zuzadlo moja mama pochádza z okr.Nové Zámky
a otec bol z Oravy takže sa stretli asi na pol ceste...v MT 😀

doseti
31. jan 2010

musím sa pochváliť,dnes som išla na aute po xy rokoch tak som z toho celá happy 😀

musela som s mm na pohotovosť so zubom...už je aj vonku...Dr mu kázal vyplachovať pálenkou a dal mu k tomu

antib.tak je nasr..ý,že nemôže dezinfikovať aj zvnútra...však to je škoda vypľúvať 😀

lebo tabl. od bolesti mu nezaberajú

zatiaľ čaute 🙂

emily333
31. jan 2010

doseti sme na teba pyšne aka si šikulka 😵 babenky vas čo zavialo? bo nojho janka asi ano vcera volal ze ci moze ostat spav u spoluziaka tak sme mu povolili ze na obed pride busom domou a uz je jedna a fešaka nikde a najbličši bus ma o 16tej al eked pride tak fasne 😠 😠

tatolu
31. jan 2010

Emily, však ten autobus nestihol 😉 Nebi ho - prosííííííííííííííííííííííím 😔

zuzadlo
31. jan 2010

veru emily,ved tam mate kopec snehu a autobus meska 🙂

emily333
31. jan 2010

som volala ci je tam tak mi povedal ze on zabudol ze kedy ma prist 😠 no ale dostane iba krik mu verim ze sa mu nechcelo ist domou ved bol 2tyzdne doma zavretyy 😉

zuzadlo
31. jan 2010

emily a uz sa janko tesi do novej skoly?

emily333
31. jan 2010

zuzi asi aj hej nekak sa nevyjadruje ale asi sa boji ako si tam zvykne 😉

zuzadlo
31. jan 2010

tak to sa necudujem emily,aj dospely ma co robit,ked ide do noveho zamestnania-nevie co ho tam caka 😉 ,ale drzim palceky, nech sa rychlo udomacni a nech je vsetko v pohode 🙂

renka9
autor
31. jan 2010

po dobrom obede som si zdriemla a teraz sa mi nic nechce 😝

ahojte 😵

emily333
31. jan 2010

no prosim niekto ma cas driemkat aj neviem co skor 😀 dvor plny senhu draky lepi okrasne listy janko sa flaka a ja sa snažim daco poucit 😵

lilu18
31. jan 2010

renka 😀 ja tiez..som vivi uspavala a zaspala som s nou 😀 riadne som si zdriemla skoro 2 hodky 😀 😀 😀 a vivi 3

emily uz mas dite doma?/Len mysli na to ze je to prve a jedine zatial.. 😀

andreah70
31. jan 2010

ahojte 🙂

akurát sme sa vrátili z lyžovačky, idem si umyť hlavu, lebo spod tej čapice to mám hrozné, nech idem učlovečená zajtra do roboty 😀

emily333
31. jan 2010

tak sheh odhrabany ale kym sme skoncili mozme odznovu 😠

renka9
autor
31. jan 2010

lilu, ja som uspala manzela, a zaspala s nim 😀 😀 , ja len hodku, baby zatial kukali DVDcko 😀

emily praca slachti, v lete odhadzovat nebudes, uzi si to 😀 😀 😀

emily333
31. jan 2010

ponukam aktualne snehove spravy :mm isiel do mesta a vravel ze sa bol povozit hned za dedinou asi 200m su zaveje a zapadol a pred nim asi este 4auta v snehu tak hned volala kamosa nech ho pride vytiahnut a ten tiez zapadol ale mame vzornych spoluobcanou tak ty naklusali z lopatami za kazde auto co odhrabali tak zobrali 2eur

renka9
autor
31. jan 2010

emily, este ze mame tych nasich tiezobcanov 😀 😀

renka9
autor
31. jan 2010

otazka na iwusku a slonisko. orava hlasi ake pocasie??? 😕 😕 😕
v utorok cestujeme, a mam z toho obavy 😒

aadula
31. jan 2010

ahojte, ja som mala dnes nejaký rozlietaný deň..a zajtra do práce..som uťahaná 😝

u nás hrozne veľa snehu a fúka neprijemný vietor, mňa začína hrdlo bolieť, asi ma ofúklo 😅 boli sme u svokry..a mne je tam hrozne zima vždy..a aj nejak zo spodu cítim, že ma niečo pobolieva 😠

doseti, to si mala skúšku ohňom po takom čase a na snehu 😉

zuzadlo
31. jan 2010

ahoj dievcence 🙂 ,ja som si zdriemla dnes trosku tiez, co sami nestalo ani nepamatam 🙂 a zobudila som sa s tym, ze ma pobolieva hrdlo-asi budem musiet niecim vypalit 😉

zuzadlo
31. jan 2010

haloooooooooo,kde ste?

aadula
31. jan 2010

ak pozeráte euroviziu..tak o chvíľku tam možno zahliadnete aj moju dcéru 😀 v upútavke čo bude spievať M. Schindlerová 😉