Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
4. feb 2010

Jeeezis...ja som vedela, ze mam dnes niekomu gratulovat a som uplne zabudlaaaa ☹ ☹ ☹

Nike vsetucko najlepsie, vela uspechov v skole, vela zdravicka a stasticka!!!!! 😲 😲 😲 😲

hasleerka
4. feb 2010

čafte až teraz som k vám kuk ... som bola so susedkou na nákupoch a chystala som fčul mm obložené rožteky , ide do práce

bodka € už aj odišli kamilke, už mi písala že jej prišli

aj z PB sa pripájame k blahoželaniu Veronike, všetko naj naj naj 😵 😵 😵

cica ostal ešte koláčik???

hasleerka
4. feb 2010

cica som kuk na koláčik, tento poznám mňamky to je aj so smotanou že??? ja tam inak viem dať ešte aj jahody, ked mám

emily333
4. feb 2010

aj ja sa pripajam k blahozelaniu nike všetko naj naj k meninkam cmuk 😉 my uz ideme z drahym malovat jupiii tak pomaly sa blizime ku koncu 🙂 no aspon z jednou izbou

hasleerka
4. feb 2010

emily tak sa nám potom pochváľ

andreah70
4. feb 2010

kočky ďakujem za Niku, večer jej to odovzdám, dnes príde až o 20,30 takže oslavy budú až cez víkend 🙂

cica13
4. feb 2010

Hasli..neboj ostal.....ale vies, ze sa hovori...ze kto neskoro chodi....... 😀 😀 😀 😀
Ano, to je s tou smotanou na vrchu 😝

lilu18
4. feb 2010

Dnes je veroniky??tak vsetko naj aj od nas 😲 😲 😲

zuzadlo
4. feb 2010

ahojte hviezdy 🙂 ,konecne sedim,od rana som makala,ale uz sme s deturencami aj nauceni 😉 ,potom pojdeme na chvilku von

veronike zelam vsetko najlepsie , vela uspechov a hlavne zdravicka 🙂

slonisko
4. feb 2010

Všetko najlepšie VERONIKE k meninkam 🙂

tatolu
4. feb 2010

Aj táto moja miniškôlka na čele so mnou praje Nike všetučko najlepšie - nech sa jej darí v škole aj v športe 😉

mirecka232
4. feb 2010

iwusska bazar ..oblečenie a obuv pre mužov jedna tam ponuka panske tricka valentinsky darček pre tatinov cena je 6.50 eur a mala bi som zaujem ale som si ešte nič neobiednavala a neviem ako to beži a či to dostanem ked obiednam

aadula
4. feb 2010

ahojte

cicuš asi sa k vám budem musieť na návštevu nachystať, keď tak dobre vypekáš 😉 moja mama tiež tento pudingový robieva, je veľmi dobrý.

Veronike prajeme aj my všetúčko len to najlepšie, veľa zdravia, lásky, nech sa jej podarí na školu dostať 😉

vy čo pracujete, zvyknete aj cez týždeň upratovať? ja som z tohoto doma už chorá...prídem z práce a vôbec sa mi nechce už upratovať..ale už takto vo štvrtok vidím všade plno prachu...ide ma urvať...do teraz som pri hrncoch tancovala...drobnosti porobila..ale teda vôbec nemám chuť pustiť sa do upratovania...

emily333
4. feb 2010

adulik nestresuj pre ten prah ved uz je vecer a rano ides do prace tak ho nik neuvidii 😉 babenky ja uz som zas na nervy ten janko zas ma zlzy v ociach ze mu dnes nedali klucik od skrinky a tak sedel cely den v čižmach a ze sa mu deti smeju pre priezvisko 😠 oj oj co ma este cakaa ☹

tatolu
4. feb 2010

Emily, 😔 - Janko by asi potreboval zdvihnúť sebavedomie, aby sa vedel ohradiť. Ty tam toho moc neporiešiš

hasleerka
4. feb 2010

emily to je hrozné ... a prečo mu nedala učiteľka klúčik od skrinky, ved si mal pýtať od nej??... mne teraz známa rozprávala že má štvrtáčku a tiež sa s ňou deti vôbec nechcú hrať, tak rozmýšľa že ju preloží do inej triedy ... držím palce, snád to Janko zvládne

hasleerka
4. feb 2010

jáj adulka a tebe som chcela napísať že kašli na prach, utreš ho a zajtra je tam zase ...

aadula
4. feb 2010

ja viem, že bude...ale štve ma to...aj kúpelku by sa mi zišlo zas umyť..ale tak si vždy poviem, že má to čas v sobotu..a ked som tam...juj...ma to štve...ale najlepšie je, že mm a moju dcéru to vôbec nestresuje... 😅 im je to fuk všetko

emily..a aké má priezvisko? my sme priezviskom chudý...som si ťažko zvykala....ale tak čo narobím... a paťa si zvykla už tiež 😀

emily333
4. feb 2010

no lepsie chudi ako penis 😀 😀 😀 no a vola sa Pánis 😉

aadula
4. feb 2010

emily, mne to nepríde nejak smiešne...to si už detská prekrútia 🤐

baby čo máte IB a sporiteľňu banku...tiež sa vám tam zmenilo ..že namiesto, že rovno ťuknete na platbu...tak tam je platba..tuzemská..zahraničná atď.?

zuzadlo
4. feb 2010

adulik,aj ja to mam,ale v tatra banke

emily, to ma mrzi,ale to su pubisi,dufam, ze to zvladne a da sa to do poriadku, zaciatky su tazke,drzim palce

andreah70
4. feb 2010

Ahojte, Nika akurát prišla domov a všetkým vám ďakuje 😵 😵

Emily no blbé decká ich napadne taká sprostosť.........však ja už Jankove priezvisko viem dávno odkedy sme priateľmi na FB a vôbec mi nepripadalo smiešne a tobôž že by mi pripomínalo penis 😕 😕 absolutne ma to nenapadlo, ale s tým ty urobíš málo ..............keby si ho išla brániť bolo by ešte horšie posmievali by sa mu ešte viac 😠 .............bude si to musieť nejako vybojovať sám, bože je mi ho hrozne ľúto ☹

Adi na podnikateľských účtoch v sporiteľni to bolo už dávno a ja si ani neuvedomujem že to na sporožírových nebolo

tatolu
4. feb 2010

Emily, ja som sa kedysi veľmi pred Ľuďmi hanbila a to som robila celých 8 hodín s ľuďmi pri okienku - bývala som červená ako paprika a vtedy mi kolegyňa povedala jednu jednoduchú, ale múdru vetu: Čo sa ich hanbíš, však si ich predstav na záchode ako tlačia, keď sú zapečení, tiež púlia oči ako Ty... 😕
A Keď sa mi teraz stane, že mám pred niekým trému, vždy sa mi to v mysli vybaví... Skús ho nejak podobne navnadiť 😉

hasleerka
4. feb 2010

adulka ja mám tiež slsp a tuším sa to tam dajako pomenilo

tatolu sa pučím 😀 ako tí na tom hajzli

emily je to veru ťažké, ale musí to zvládnuť sám ako píše andy ... inak ja si pamätám, že aj mne sa vysmievali tlstá mery ... a prežila som to ... a tiež som sa aj ja určite vysmievala - fičal okuliarnik indický ... neviem ako by sa asi moja Zuzka tvárila keby sa jej tak vysmievali ked nosí okuliare ☹

lilu18
4. feb 2010

ahojky predtym ako vas pocitam hodim fotecky z maskarneho..babka fotila tak to aj tak berte ale da sa nieco vidiet

hasleerka
4. feb 2010

už sa tešíme 😵

zuzadlo
4. feb 2010

hasli,aj lenka nosi okuliare 😉

zuzadlo
4. feb 2010

idem odtialto,lebo stahujem si dalsi film,tak nech sa v klude stahuje a idem cumiet chvilku tv-som nevidela ani nepamatam,papa

lilu18
4. feb 2010

http://sk.fotoalbum.eu/lilu18/a399212

mala sa rozrevala tak len hodim link musite same najst sorry

lilu18
4. feb 2010

uff..malej sa sniva asi o maskarach

emily ☹ musi sa janko naucit branit.Nech im rovnako povie.