Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
6. feb 2010

ahojte babule, v stredu tam bolo priserne, ale potom sa dalo...aspon som mala veget 🙂

andreah70
6. feb 2010

idem ja do hajan ráno vstávame na lyžovačku ideme do Čičmán tak aby som bola čerstvá dobrúúú 🙂

lilu18
6. feb 2010

ahojte

andy prijemne lyzovanie a dobru noc

reni//iste bolo super ved ako inak

U nas sa uz sneh topi,ale Vivi aj tak von nemoze.Ostala tak strasne soplava,ze ani v noci nemohla spat skoro kazdy hod sa budila s placom 😢 a to iste aj poobede.Uplne som ko nevyspata na 10 rokov 😔..zajtra povinne dospavame

renka9
autor
6. feb 2010

tak som vas konecne docitala 😉
lilu, vivka je uz chora, a ako v skolke?

emily, viem si predstavit ako Janko trpi, drzim mmu palce 😉

baby, musim skonstatovat, ze tu v okoli TT mame viac snehu ako na Orave 😝 , ked davali pocasie a snehove podmienky, tak v Zuberci pisali 65cm snehu, tak sme si mysleli ze waaau, kolko tam bude...bolo, ale na zjazdovkach, inac menej ako u nas...
ale zalyzovali si perfektne 😉 , vcera mi angelika zaspala na boboch, potom na izbe spinkala este 2 hodky 🙂

lilu18
6. feb 2010

ahoj Reni /v MS celkom zvlada ,bez placu akurat nepapa ,ale bola len na doobedie a obed doma.Bud.tyz.chcem uz aj nech tam obeduje.Som jej nakupila triciek na cely tyz.Ved sa raz dva oleje 😀

hasleerka
6. feb 2010

lilu aj my občas nosíme domov na tričku jedálny lístok

renka tak super že vám dovča vyšla .. kedy ste sa vracali??? som mala taký frmol v práci, že som na vás aj pozabudla ☹

renka9
autor
6. feb 2010

hasli, okolo druhej sme isli cez PB, ale ani by sme sa nestavili, boli sme dost unaveny 😝

lilu18
6. feb 2010

unaveno ale spokojno 😲
idem kocky..dobru noc

hasleerka
6. feb 2010

no okolo 14,15 som šla popri hlavnej ceste, aspoň kývať sme si mohli 😉

tatolu
7. feb 2010

Dobré ránko všetkým 😉

stupidq6
7. feb 2010

Ahoj kočky ako sa máme? 😵

tatolu
7. feb 2010

Ahoj Sisi 😉 pomaly a zároveň akisi rýchlo 😉 a vy sa ako držíte?

emily333
7. feb 2010

ahojte hlasim prichod 😉 na plese bolo super boli sme do pol piatej 😉 foto budu neskor 😵

andreah70
7. feb 2010

ahojte až sme prišli z lyžovačky bolo výborne, zjazdovky perfektné, slniečko svietilo čo si viacej priať 😀

emily dobre ste potiahli, si riadne vytancovaná 🙂

lilu18
7. feb 2010

ahojky
Emily ja ze prespis ce;ly den 😀

andy super my trcime cely den doma.Liecime sopliky nech je zajtra fit ☹

sisi ,ty sa pochval 😵

zuzadlo
7. feb 2010

ahojte,tak u dr som bola uz vcera-nasadila mi holter, zajtra ho idem dat spat a vyhodnoti mi ho

prave som sa vratila z pohotovosti,lenke nic nebolo,len sa zacala stazovat na brucho ,hlavu a hrdlo, ked som jej pozrela tak som vedela kolka bije,ale asi som sa mylyla,najskor mala 37,4 a stale to po chvilach stupalo az na na 41,tak som dala kuliska, sprchu, obklady,ale namiesto toho aby paralen zabral,tak teplota len stupala,na pohotovosti som bola v nutri asi 20 minut,co sa ma pytala doktorka na vsetko mozne a ja som jej aj vsetko mozne ppvedala,ze uz mali nasi 5 angin a podobne,povedala ze som uz v takomto zbehla ,ale....,ze sa jej boji atb predpisat,ked uz ich tolko uzila,mam ist s nou na CRP a este povedala, ze zatial angina nie je ,ale za hodinu byt nmoze,tak len trpnem ☹

emily,som rada ze vam to vyslo 🙂

reni a tebe tiez, ze vysla lyzovacka 🙂

hasleerka
7. feb 2010

čafte, idem vás na chvíľu kuk ... čakám návštevu a už hodinu na nich čakám ☹

hasleerka
7. feb 2010

zuzi čo je to CRP???

zuzadlo
7. feb 2010

hasli keby som vedela....,ale mam pocit, ze to je krvny obraz a berie sa to z prsta

andreah70
7. feb 2010

ja myslím že CRP sú zápalové parametre ak sa nemýlim 😉 cicuš, iwuš opravte ma ak to tak nie je 😀

hasleerka
7. feb 2010

baby ja 😠 😠 😠 ... dala som Zuzke prepisovať článok a ona nechce, že to sa ešte neučili , hodila perom a reve

andreah70
7. feb 2010

to poznám 😀 😀 😀 takých revov a hodov ešte bude 😀 😀 to chce len pevné nervy

zuzadlo
7. feb 2010

andy ,aj ja mam ten pocit,ale neviem ci sa to neberie z prsta,viem ze im dr prorizapalove markery bral,ale naozaj neviem ci sp zily,alebo z prsta, mam z toho uz mis mas ☹

hasli aj ja to poznam 😉

hasleerka
7. feb 2010

juj a ešte 😠 😠 😠 mala prísť návšteva, boli pozvaní medzi 3-4 a oni doteraz nikde

kašlem na nich ... podte sa ponúknuť, mám tu jednohubky, syry a tortu ... mm má dnes narodky

hasleerka
7. feb 2010

núkam už teraz lebo večer sem neprídem, zajtra idem zase do práce, tak pôjdem skoro spať ... a ešte vypiť nech sa páči, vínko, vodka, bylinkové

hasleerka
7. feb 2010

no návšteva už dorazila, tak idem sa venovať

emily333
7. feb 2010

ujovi haslerkovi prajem vešetko najlepsie k narodeninam cmuk 😵 u nas riadny vetrisko fuka a robi zaveje no len som svedava ako bude rano .

cica13
7. feb 2010

Haloooooo 😀

Citam, citam.....takze sa pytate na CRP....CRP neni krvny obraz....CRP je C-reaktivny protein, je to reaktivna bielkovina v krvi, ktora sa vyskutuje pri zapale......uz je dost bezne, ze maju aj obvodaci pristroj na CRP vo svojich ambulanciach......podla hodnoty aspon usudia, ci nasadit ATB alebo nie, normalna hodnota by mala byt 0-8, a je vysoka, tak sa jedna uz o nejaky zapal, my sme v robote CRPcko pravidelne bravali pred aj po operaciach, ak bol nejaky zapal v op. rane, tak ta hodnota bola brutalne vysoka.

Zuzi a Holter ti dali aky? Iba na EKG alebo aj tlakovy? Aj si pises denicek?

cica13
7. feb 2010

Andy...mozes si zdravotku urobit 😵

zuzadlo
7. feb 2010

cicus,len EKG