Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

zuzadlo
7. feb 2010

dennicek si pisem,aj ked mi to nekazala,ale uz od prveho holtra viem ze mi mam radsej pisat,ale pisem si aj vsetko po operacii

andreah70
7. feb 2010

cicuš vieš že som kedysi rozmýšľala nad zdravotkou 🙂

my sme sa akurát vrátili s mm z baru môjho otca boli sme tam celá rodina /teda bez detí/ naši mali včera 40 výročie svadby tak sme si boli štrngnúť 😀

hašli tm všetko najlepšie 🙂 😵

zuzadlo
7. feb 2010

hasli,tm vsetko najlepsie,len to neprezente
idem od vas babenky,lebo si tu drzim noviny ,pred holterom, nenozem s tym chodit ani popri telke ani pri pc a pisem jednou rukou a druhou si drzim noviny 😉 ,tak papa

aadula
7. feb 2010

ahojte,

andy, rodičom gratulujem, málokto už dnes také výročie oslavuje...však kopec manželstiev nevydrží 🙂

ja som dnes cez obed zaspala s malým...dosť dlho sme spali a teraz sa mu nechce spinkať...neviem ako mi ráno vstane, ešte že ho berie zajtra mm a nemusí vstávať so mnou o šiestej 🙂

Paťka mi včera ukázala ruku..má ju opuchnutú pred prstami...akoby tam mala štípanec..len čo by ju mohlo teraz v zime štipnúť? pred mesiacom mala takýto opuch presne na tej istej ruky len vyššie v predlaktí...ach..neviem či ísť k dr....ona nechce....a malý začína trošilinku soplíkovať 😅

bodka13
7. feb 2010

😕 tu nikto nie je? ☹

a ja som vám priniesla tortičku z Davidkovej včerajšej oslavy....nech sa páči núkajte sa 😉 🙂

bodka13
7. feb 2010

...no tak vám ju dám do chladničky,zajtra si ju vyberte a dajte s kávičkou 😀 😀 😀

dobrúúú nôcku 😔

andreah70
8. feb 2010

dobré ránko 🙂

bodka mňam 😀 kávičku už mám uvarenú tortička mi padne dobre 😀 😀

slonisko
8. feb 2010

Dobre ranko.ja by som si dala tortičkjy ruka vsak boli a už sa pridal aj zaludok.

iwusska
8. feb 2010

ahojte 😵
vidim ze mame oslavy, tak oslavencom vsetko najlepsie 😵
a torticku by som si teda dala 😝 😝
cicusa ma predbehla, ale predsa ju este doplnim 😀 C reaktivny protein sa berie z palceka a vysledok je do dvoch minut, nas dr. ma ten pristroj v ambulancii, je to super vec.
andy len aby sa ti to aupairkovanie nezapacilo 😀 je to krasne, pomojkat take vonavucke babatko 😵 😵
zuzi skore uzdravenie 🤐

lilu18
8. feb 2010

ahojky

tiez sa pripajam ku gratulacii 😲 😲 😲

u nas sa chorobka usadila,najprv vivi a teraz aj mamina ☹ ..vivka uz lepsie tuky tuk.Aj v MS bola.Tam ok len papat nechce ☹ ani pit.Ze povedala uc neprosim lebo sa oblejem 😕

lilu18
8. feb 2010

slonisko asi by si mala daky antacit al ine na zaludok spolu s liekmi,popytaj sa Dr

emily333
8. feb 2010

ahojte dnes neobedujete? ja som prisla z mesta a som hladnaaa 😉 u nas fuci este stale a uz mame iba jednosmerku za dedinou ☹ dam si kavicku a ideme malovat ale uz na farebne spalnu

lilu18
8. feb 2010

emily,nalozim,mame zapekane spagety 😀

aku farbu davate?

emily333
8. feb 2010

lilu dakujeem mala by byt broskynova 😉

lilu18
8. feb 2010

jooj..to by sa mi pacilo.Taku farbu mozem.Tam sa bude krsne haji..teda aj haji 😀

tatolu
8. feb 2010

Ahojte, aj ja som už z mesta doma 😵
Behala som od 9-tej - na 9.30 som bola objednaná k zubárovi v BB a potom som sa túlala po ZV. Vybavila som skoro všetko - teda skoro - zabudla som drahému kúpiť náplne do pera 😔 😅

aadula
8. feb 2010

ahojte,

chorým skoré uzdravenie

tortičku si dám aj ja 😉

renka9
autor
8. feb 2010

davidko mal narodky? tak vsetko naj 🙂 , nech mu to v skole pali 😉
my mame oslavu v nedelu, mali sme mat v sobotu, ale ideme na ples, tak sme to prelozili 😉

aadula
8. feb 2010

renka, však vy ste samá zábava 😵 my neideme nikam bo v piatok idú mm koleno operovať...tak si môžem tancovať doma cez víkend okolo neho 😀

renka9
autor
8. feb 2010

ahoj adul...no, uz banujem ze ideme na ples..cely tyzden mam nocne, v sobotu budem po nocnej a zasa na ples 😒 , teraz mi moc veselo neni 😝

aadula
8. feb 2010

reni, ale keď sa tam budeš dobre baviť, určite ti ľúto nebude..ja by som veru išla...už som dávno nikde nebola hopkať... 😀 😉

hasleerka
8. feb 2010

čafte len vás pozdravím že žijem a snád večer prídem ... som konečne dovešala, idem babule uložiť ...

emily333
8. feb 2010

ahojte 😉 oslavencovi blahozelam cmuk 😉 babenky boli ma cele lýtko asi som si tam natiahla sval 😠 drahy mi ho aj pomasiroval ale nejak to nepreslo uvidim co bude do zajtra

lilu18
8. feb 2010

ahojte.adulka tak predsa ho operacia neminie?

citim sa ako zmoknuty pes.Som kamoske volala ze nech mi aj farmu oriadi..Idem pod perinu.. 😲

hasleerka
8. feb 2010

kukám že je tu dáko prázdno ... lilu rýchlo sa vyliečte .. adulka nech tm operácia dobre dopadne až môžete budúci rok plesať

reni a čo kilečká si dala dole do tých šiat na ples???

hasleerka
8. feb 2010

no a toto čo tu ???? 😠 😠 😠

mám vajcový likér, haloooo kdeže ste???? 😉

emily333
8. feb 2010

hasli ja som tu len telefonujeme z maminou tak nestiham 😉

bodka13
8. feb 2010

tu sooooom (___) môžeš lievať 😀 😀 😀

doseti
8. feb 2010

ahojte,ja som tu len nebaví ma ani písať,lebo zas 2 deti choré(zatiaľ)...tretí ochorie od nich za chvíľu...a nebaví ma ani žiť ☹
vkuse len sirupy,tabletky,kvapky...čaj variť...furt je málo...a po doktoroch 3x do týždna
bože nech už je leto...neznášam zimu 😢

bodka už mi je to jasné

doseti
8. feb 2010

hasli ked sa tu objaví vajcový tak je tu zrazu živo 😀