Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
16. feb 2010

hasli kde ty si uz tak skoro bola? 😉 my prazdninujeme doma co u nas nie je zvykom ale ked to moje dieta ma vytocilo tak som zrusila tatry a teraz sedi doma a ja z niim sa mi vidi ze som sa sama potrestala 😠

iwusska
16. feb 2010

emily mali ste ist do Tatier? a kam presne? aj my ideme cez prazdniny s babulami polyzovat

emily333
16. feb 2010

iwus ja tam mam kamosku v matejovciach tak sme tam a do tatier si vybehneme vecšinou na strbske pleso

andreah70
16. feb 2010

iwus aj my sa ideme polyžovať ale do Západných Tatier na Roháče čiže skoro k vám 😀 si ma potešila že snežilo, lebo ráno Ilko hlásil od štrvrtku oteplenie a dážď dúfam že tam pršať nebude 😖

hasleerka
16. feb 2010

iwus potom pošli fotečky som zvedavá na Mišenku 🙂

emily som bola zaviesť Mišku do škôlky ...

my prázdninujeme budúci týždeň, nechávam aj malú zo škôlky doma, bože to si zas užijem nervákov 😀 😀 😀

bodka13
16. feb 2010

pekný dník 🙂

konečne sedím...podlahy umyté,ešte povysávať...ale teraz si dám pri vás kávičku 😵 😵 😵

doseti
16. feb 2010

ahojte,ja som včera zaspala pri tv a dnes som vás len prečítala a idem niečo porobiť 🙂
kávičku som vypila o 7:30
zatiaľ sa majte pekne 🙂 ...a nech nasneží budú prázdniny,tak nech niesú deti od blata 😀 😀 😀

renka9
autor
16. feb 2010

bodka, hadzem ti torticku ku kavicke 😀

ahojte 😵
andy a kde presne idete?

emily333
16. feb 2010

mnam torticka kavu som prave dpopila 😉 idem este hodit do pracky a neskor urobim cesto na pizzu 😉

bodka13
16. feb 2010

ďakujem Renka....a nejaký trpaslík by sa tam nenašiel? 😀 😀 😀 ...ak je marcipánový tak to ja môžem 😝 😀 😀

Emily...urob viac cesta,lebo neviem čo mám variť 😉 😀 😀 😀

emily333
16. feb 2010

jasne ved robim pre vas 😉

andreah70
16. feb 2010

emily ja si prosím už kúsok upečenej 😀 nie len cesto 😀

Reni ubytovaný budeme v Habovke ale lyžovať budeme po okolí Zverovka, Oravice, Racibor, možno aj Zuberec /ale tam nie je sedačka tak asi nie/ pri ceste domov rozmýšlame aj nad Kubínskou hoľou uvídíme podľa nálady 😀 a počasia

renka9
autor
16. feb 2010

andy, tak vyskusate vsetko 😉 , nam sa nechcelo nikam cestovat, mm bol len na milotžine. Dnes isiel na Bezovec, a je dost sklamany 😒

bodka, trpaslikov som muz pojedla 😀 , aj ja mozem marcipan mnam 😀 , ostala len snehulienka 😉

bodka13
16. feb 2010

no daj 😀 😀 😀 môže byť aj snehulienka.... 😀 😀 😀

andreah70
16. feb 2010

Reni ale však to nie je moc cestovania cestou tam pôjdeme na Racibor vyrazíme skoro ráno odlyžujeme a pôjdeme sa ubytovať a ostatné strediská sú od Habovky 8-15 km takže to nie je nič moc, už sa teším len to počasie ma máta 😀

renka9
autor
16. feb 2010

sa ja viem , ze nieje moc cestovania, ale nam sa nechcelo, sa nam tam pacilo 😉 , my sme napriklad necestovali v oteplovackach, a lyziarky sme mali naspodku v kufri...tak to sa nam nechcelo dolovat odtial, ani prezliekat, a cewstou domou sme sa nikde nestavovali tiez 😵 , mne sa pacilo ze od penziona sme presli s Angelikou v pohode na svah pesi, alebo na boboch.

bodka, snehulienku nedam 😠 😀 , ta posluchala 😀

iwusska
16. feb 2010

bodecka nejdete do Zdiaru? 😵 ale vy mate asi inokedy prazdniny ☹
andy dufam ze budete mat dobre pocasie 😉
reni aj ja si prosim z marcipanu 😝 😝 😝

lilu18
16. feb 2010

ahojte kocenky
mame zemlovku s broskynami/kto lubi nech sa ponukne

U nas su prazdniny od 1.3 a uz sa aj v MS pytali ci bude Vivi chodit.No jasne ze chcu mat spojene triedy.A bolo mi blbe povedat ze aj by som ju dala do MS cez prazd, ked vedia ze som doma . 😀

Emily ma sprdla ze som viac na FB..tak sa ospravedlnujem..sa tam zakecam a pridem sem neskoro ☹

renka9
autor
16. feb 2010

baby budeme mat 20 000 prispevov 😉 😉 😉
lilu, stavim sa, ze ani u nas nebude skolka, u nas chcu mat ucky uplne volno 😠

renka9
autor
16. feb 2010

tak by som si lahla a spala, no musim do prace 😒 , tak papa zajtra 😉

emily333
16. feb 2010

renka si ma predbehla ja som cakala na 20cku 😀

emily333
16. feb 2010

a som sa dockala ani som o tom nevedela no otvaram sampus aspon detske aby ste v praci nenadychali 😀

lilu18
16. feb 2010

emilyyyy 😀 😀 😀 pozor nech ti oko nevykluje ked vybuchne

emily333
16. feb 2010

lilu neboj ja som profiik 😀 😀

bodka13
16. feb 2010

Renka 😠 nebuď lakomá a už aj mi ju hoď 😀 😀 😀

Iwuška...mymáme prázdniny až od 1.3,a asi nejdeme nikam lebo Bodko je v tom Martine ☹ 😢

(_) na príspevky

emily333
16. feb 2010

(___) čin čin 😉

bodka13
16. feb 2010

😕 😕 😕 😕 šup na prvú stranu

zuzadlo
16. feb 2010

ahojte dievcence,tak najskor pripijam na veeeeeeeela prispevkov 🙂

dnes sme boli s lenkou na usnom, stale sa stazovala na usi a ze dobre nepocuje,vcera vecer dobrala atb,tak som s nou isla,dr povedala ,ze keby sme dobrali dnes rano tak jej este atb nadviaze,ale ze je uz neskoro ma chytenu trubicu a usi,tak nam predpisala kvapky a zakazala akykolvek kolektiv este aspon do kontroly a mam ju oddelit aj od erika,po vylieceni jej chce pozriet aj nosnu mandlu, ci netreba dat von

tie behacky nestacili,rano som prisla z prace a erik ma privital s placom, ze nam skapal prisavnik=truhlik sa hlavou vtesnal do musle a udusil sa,lenze ten truhy,tak za nim zialil,ze cele doobedie nevyliezol,tak sa mamicka obliekla a isla kupit prisavnika,boli sme v troch obchodoch a ankoniec sme zohnali az v auparku,tak som vzala troch, po chvilke zoznamovania ten nas prisavnik vysiel s oelechu a uz je culy 🙂 konecne,tak boli deturence radi,este som dokupila do akvarka malu zrucaninu,rastlinky a kamienkovy spodok,tak to hned lepsie vyzera 🙂

to este nestacilo,erik prisiel zo skoly,mal taky hncovy hlas, ze som isla kupit kalcium a bola som aj u dr,ten povedal, ze do skoly moze,tak aspon moze nadalej nosit lenke ulohy 🙂

iwusska
16. feb 2010

ahojte, ale ste sa zasa rozpisali, akosi to tu viazne ☹
zuzi Lenke skore uzdravenie, nech moze medzi deticky 🤐
tu su este horuce fotky z dnesneho karnevalu tak kuknite http://sk.fotoalbum.eu/iwusska/a399394/00000004

zuzadlo
16. feb 2010

iwusik ,krasne fotecky,aj pani ucitelka bola peknucka karnevalova 🙂