Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

iwusska
18. feb 2010

ahaaaaa ☹ koli tomuto zapasu sme cely tyzden necvicili, nas trener tam isiel osobne, tak mu poviem, ze slabo fandil...a kolko nam nalozili bratia cesi?

cica13
18. feb 2010

Dobre ranko..... 🙂 🙂 🙂

Ja som sa sice zobudila az na konec druhej tretiny.....ale pozerala som poctivo... 😀 no ale bolo mi chlapcov veeelmi luto ☹ ☹ ☹ a cakaju ich Rusi 😠

cica13
18. feb 2010

Ivi...3:1

jalao
18. feb 2010

ahojte...nakuknem... 🙂
u nas mali chalani skory budicek, aby mohli vidiet aspon cast zapasu 😉
haslerka, to mi musis nabuduce avizovat taketo akcie na syrik, my ho mame stale v chladnicke...Super cena, fakt..

iwusska
18. feb 2010

cicus dik 😵

hasleerka
18. feb 2010

ahojte ... no ja moc nepofandím, ja nie som toho veľký fanúšik, aj ked teda naším by som určite držala

jalao no neviem či by som ta dokázala informovať, ja som už taký sklerotik, ja keby som nebola v práci, tak ani neviem že je akcia ... tento eidam ani moc nekupujem, ja mám skôr radšej goudu, ementaler alebo kleopatru ... ale ešte je teraz ten eidam za 3,9€ ani to nie je zlá cena

jalao
18. feb 2010

diky za info...my jeme vsetky syry 😀 😀 V inom obchode na SNP kupis najlacnejsi napr. za 7 euro...zdieraci 🙄
To si ja radsej v malej Jednote nakupujem, ked uz sa tam zastavim... Ale aj 3,9 je vyborna cena.
A ako casto chodievas?

emily333
18. feb 2010

hasli ty maj v praci vždy nejaky notes a zapisuj naj akcie 😀 😀

renka9
autor
18. feb 2010

cafte 😵
tak hokejik nam nevysiel 😒 😒 😒 rano zapnem TV- 1:1, hovorim, fajn, to mozme vyhrat, o minutku 2:1, dojdem z WCka 3:1 😒 , to asi prehrali kvoli mne, ze som zapla TV 😠 😠 😠

tatolu
18. feb 2010

Reni 😉 😀
Naši si aspon zahrajú 😔

renka9
autor
18. feb 2010

najprv som sa nevedela zorientovat, ci sme biely alebo modry, tak ked nam dali gol, tak som sa chcela radovat 😀 😀 😀

iwuska, dnes som hovorila Kris, aby sledovala ze kto sa skrabe v hlave, aby k tomu neisla, ona mi na to ze: mami, sak mi sa uz vsetci skrabeme, ked o tom stale hovorime 😀 😀 😀

hasleerka
18. feb 2010

jalao zatial chodím len tak 6-8 x do mesiaca ako brigádnik ... ja kupujem syry tiež v jednote tak po 4,9 až 5,5

emily chodievaš nakupovať do hypky ??? teraz tam mali vraj super paplony, suseda niesla tri, len ja som nevedela ked som doma

baby vedeli ste že vraj pavúky môžu aj poštípať??? ... my sme doma každé ráno niekto poštípaný, za svet nevidím žiadneho komára, ani muchu no nič, tak mi susedka dnes hovorí že to môže byť aj pavúk ... kua ale šak tu furt vysávam, z kerej riti môžu byť ☹ ☹ ☹

emily333
18. feb 2010

tak nevysavaj ale kunkni sa hore do kuta 😀 😀 😀

iwusska
18. feb 2010

reni som sa pobavila 😀 😀 😀 aj ked to v reali moc smiesne nie je 😖 uz aby ste mali prazdniny...ak ti mozem poradit, kup si cajovnikovy olej v lekarni a natri dievcatkam za uskami a na krku kde zacinaju rast vlasky, tie potvory neznasaju cajovnikovu vonu/vraj/...ja som to tak robila, ked sa vyskytli a musim si poklopat, ma to nieco doseba 😵

emily333
18. feb 2010

vau aj ja som teraz dvihla hlavu a kuk tam taka krasna retaz na lustri 😀 😠 a ja si kludne hram pccc

iwusska
18. feb 2010

boze baby same potvory tu preberate 😠 😀 si idem krk vykrutit ci tu neuvidim nejakeho osemnoheho fesaka, brrrrrr 😀

cica13
18. feb 2010

O pavukoch kludne kecajte, to mi nevadi, ale o hadoch vam nedovoliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀 😀 😀

renka9
autor
18. feb 2010

iwi, cajovnik, supéer vyskusam, mam ho doma 😵

ciculik ale hady su take mile slizke zvieratka 😀 😀 😀 😀 🤐

OK, idem , papa

hasleerka
18. feb 2010

no ja som včera zrovna jedného v kúpelni utopila, tak sa prechádzal fešák po vani, mal smolu ...

emily v kútoch hore práveže vôbec nemám, tam to kukám pravidelne ... potvory skôr či nebudú kdesi za skriňou ... no budem musieť toto leto skrine poodsúvať...

cica13
18. feb 2010

Reni...prestaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠

hasleerka
18. feb 2010

cica tak ja hady takisto nemusím, mňa tak dať medzi hady - kolabs, zomieram 😖

cica13
18. feb 2010

Hasli aj ja...uz by ma nikto asi neprebral 😀 😀 😀 😀

emily333
18. feb 2010

no vy ste podareneeee 😀 😀 😀 😀

cica13
18. feb 2010

Dufam, ze v Oscadnici sa tie potvory plazive nebudu zdrzovat 😠

iwusska
18. feb 2010

tak ja mam zasa radsej hada ako pavuka, bleeeee a este som si ho aj na skuske zo zoologie vytiahla 😠

andreah70
18. feb 2010

čítam vás čítam a pripadám si ako v teráriu 😀 😀 😀 samé hnusoby sa tu preberajú 😖
iwuš aj ja radšej hady ako pavúky a reni hady nie sú slizké ony majú hladkú kožu, ale najlepšie nevidieť nič a ničím sa nestretnúť 😀
my sme už tiež mali tú česť s vlasovými potvorkami, ale zvládli sme to chvála bohu 🙂

iwusska
18. feb 2010

andy ty si moj clovek 😵 😀 a fakt, hady nie su slizke, iba studene 😀

cica13
18. feb 2010

Prestante uz s tymi hnusnymi hadmi!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠

iwusska
18. feb 2010

cicus radsej o tych reznoch, vsak? 😀

cica13
18. feb 2010

Ivi..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a salatiku 😝 😝 😝