Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂
renka9autor
20. feb 2010
ahojte x-)
aka depresivna nalada tu vladne 😞 . V stredu bolo 15 rokov , ako mi zomrela moja milovana babka 😞 😢

dievcence, gulasik s knedlou, kto by si prosil 😉 a..... tradaaaaaaaaa.....trdelnik 🙂 🙂 🙂 , este je teplucky dajte si, pred polhodinkou som dopiekla 😉 😉 , novy recept, robila so prvy krat 😉
tatolu
20. feb 2010
U nás nesneží x-) ale prší ]-(
Ako sa dnes vytešujem, že môžem v peci kúriť len tak-tak - jedno hrubšie polienko a drží 2-3 hod x-) Už nemáme uhlie. Každý rok kúpime o 10 m viac a stále málo |-| Ale to je tak. Keď ho je, tak máme hojno (kúrime ako besní 😃 ) a keď sa míňa, máme ho... |-|
tatolu
20. feb 2010
No vtedy si poviem, ako mi bolo dobre v byte 😎
renka9autor
20. feb 2010
tatolu a plyn sa neda zaviest?
tatolu
20. feb 2010
V dedine nie je. Obchádza nás okolo dediny |-|
Eľte by mohla byť elektrika, ale hádam pri prerábke vedľajšieho domu zakúpime solárny vhrev. Len kedy to bude =-) 😉
popelka
20. feb 2010
ahoj tatolu,no poviem ti je to na nervy topit s uhlom a drevom,,,fakt,ze byt je byt.ale na dedinke je vacsi pokoj ,zahradka,,,,,ale zalezi kde byvas,to vela zavazi to ti poviem.ja som teraz dopiekla kolac taku piskotu a este varim raznici a polievku....pekny dnik papik
netmona
20. feb 2010
ahojte,,,dievčeta,,ja tu dávno nebola, akosi sa musim skonsolidovať 🙂 ,,práca, dieťa, praca doma,,,a furt dačo....ved to poznáte,,,no veru , nech už je dáke slnko lebo, ma tá tma a zatmenie opantala :-| x-)
renka9autor
20. feb 2010
netmona, vitaj, aj zijes?
tatolu
20. feb 2010
Popelka, zatiaľ som na MD. Tak sa to ešte dá. Horšie je, keď sa nám zapchá komín:-|
emily333
20. feb 2010
klop klop ste doma? ja som si zdriemla takze super den za mnou 😃
tatolu
20. feb 2010
ja som tu, ale už iba 2 minúty 😃
aadula
20. feb 2010
tatolu, fu ...tak uhlie si ešte pamätám od starkej keď jej doniesli :-p

emily, a už si zdravá?

netmona a kde pracuješ?

ja som akurát zožrala celú bielu čokoládu :-p fuj bude mi dobre zle...tak mi treba 😃 a lievam vajčák kto si dá?
emily333
20. feb 2010
adulik a na mna si nepockala z cokoladkou 😞 ale vajčak si dam nech neslopeš sama 😃
aadula
20. feb 2010
emily 😃 (_) daj si lepkavô 😃
renka9autor
20. feb 2010
haloooooooooooooooooooooooooo :-o :-o :-o :-o :-o :-o je tu niektooooooooooooooooo :-o :-o :-o :-o :-o
je to mozne ze tu nikto hodinu nebol???? :-|
emily333
20. feb 2010
ja som uz tuuuuuuuuuuuuuuu 😉 olizujem poharik od adulki
zuzadlo
20. feb 2010
emily,neliz tolko,ved si jazyk zoderies 😃

ponukam bavoracika,kto si da?(___) (____) (___) (___),tak cin cin 😉
emily333
20. feb 2010
to mas pravdu len som myslela ze este jeden uleje 😃 no nic prehodim klapku a pijeme bavoraka 😃
zuzadlo
20. feb 2010
tak len pomalyu emily,nech sa hned nesprmpulikujes 😃 😃

cin cin
zuzadlo
20. feb 2010
neviem cim to bude,ale isla som namiesto cin cin,pisat cim ,cim-cimcarara cim 😃 ani neviem ,co ma to napadlo 😃
emily333
20. feb 2010
super slovo este som take nepocula 😃
aadula
20. feb 2010
aj ja som tuuuu
zuzadlo
20. feb 2010
tak adulik,cin cin 😉
aadula
20. feb 2010
na zdravíčko...je mi zima, tak sa aspoň zohrejem 😉
emily333
20. feb 2010
cin cin zuzi ty už čvirikaš? a to si este nič nepila 😃
cica13
20. feb 2010
aj ja som tu, bavoracika poprosim 😃
zuzadlo
20. feb 2010
no cicus ,uz som isla na teba kricat 😃 ( ),cin cin

emily,veru este som nuic nepila a uz cvirikam,este ze nekodkodakam 😃
cica13
20. feb 2010
Zuzi diky...... 😉

A kde su zasa tie nase zavislacky farmove? Lilu vidim na FB, ale Hasli tam neni =-)
emily333
20. feb 2010
aj ja som na fb ale stiham aj kona mam posadene pokrmene teraz sa hram z fotkami 😉 no furt dajaka zavislost sa najde
zuzadlo
20. feb 2010
aj ja vidim lilu na fb 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli